Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Aja pa Lara! že kr šiba s svojo rdečo pil'co :OK: . Drgač še zmer čist prevroče, na pisti bl klavrno (again :headbang: ), dobr d je blo ob pisti v senčki tolk fajn d se je mal poglihal :yes:

:blush:, teb še najbolj verjamem tako da če ti tko praviš :D , si me takoj v dobro voljo spravla da mi bo nedelja lepša :D! Jaz namreč nisem glih zadovoljna s svojo vožnjo, itak :( . Enkrat bo že!!

Drugače pa odlična družba in super dan. Lepo je bilo spoznati še nekaj novih obrazov! :D Hvala vsem za nasvete glede tehnike vožnje in pravilne linije, brez vas bi mi bilo veliko težje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super se je iztekla sobota, Suzuki organizacija :D .

Za čuda sem nazaj pršu še hitreje kot tja (ni bilo gužve) :010 ,

spoznal nekaj novih obrazov in dobil tudi nekaj super napotkov :naughty: , moja turistična vožnja

po stezi mi je bila 110% uživancija :yea2: . Nekateri se vozijo skoraj po komolcih (joke :grim ), še ustavit

jih ne moreš kaj šele dohitet :grrr .

SN & Suzuki ni panike, še kdaj dobita pod rit "motor" :whistle: , SN thx na dobrotah (tako redilnih kot tudi zelenjavnih),

seveda tudi pohvala kuharju Big D in privat snemalcu Furi-ju.

Mutika & Gamma hitr se pocajtita.

Če bo cajt se vidimo še letos B) .

lp

PF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tud, js tud. de nau kdo narobe razumu, ne da se ne vozm sam po kolenu ne gre in ne gre. Zihr mam prekratke noge :hmm:

Fino je blo spoznat nekaj novih MS in seveda srečat stare znance. SN in Dani se nista izneverila slovesu, hvala bilo je odlično :worship: Klepet nam je tekel pa skoraj bolje kot vožnja, saj je vročina res pribijala. Žal si je Gamma privoščil ročne dodatke - pozdrvai se čimpreje. Upam, da se kmalu spet vidmo.

Hja, kot vidiš, tudi ta daljše noge in kolena niso ravno velika prednost (vsaj zame ne :o ). So pa to nova spoznanja in nove dimenzije marofa. Ročni dodatek v obliki gipsa bo žal trajal pet tednov. Ampak: hvala vam vsem za :friend1: , odlično družbo in klepetanje, dobrote za v usta in sumasumarum talepo soboto.

See you as soon as possible :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je spodaj citirani osebek bil tih k riba in ni nč omenu , d pridete (pač skleroza začne tolčt pr teh letih :evilgrin: ), ker v nasprotnem primeru bi bla polna škatla že ob prejšnjem obisku obljubljenih pingvinov.....tko d za naslednjič treba kr osebno na PM napovedat udeležbo, ker pingvini so "a la carte" .)

Jp, skleroza je huda stvar, sm za po glavi se tolčt :whistle:

Port Folio hvala za degustacijo tune :OK: , ful tekne :OK: mojim dolgim krakom....zna bit, d se zgodi "The Thing" :naughty: ...... pa lep profil maš.... :whistle: . Aja pa Lara! že kr šiba s svojo rdečo pil'co :OK: . Drgač še zmer čist prevroče, na pisti bl klavrno (again :headbang: ), dobr d je blo ob pisti v senčki tolk fajn d se je mal poglihal :yes:

Hi, hi, ... suzuki, dežurni krivec, naslednjič bo SN dobila opozorilo še posebej, da ne bo Gody toliko javkal, da ni pingvinov ... zdaj je že mene začelo krepko zanimat, kakšni so, tile pingvini? :rolleyes:

SharpNinja, spet super družba, spet odlične dobrote. Kapo dol! :worship:

Hvala za dobre želje, Port Folio. Ja, enako, super dan je bil, super družba, ja, tudi mene veseli, da smo se z nekaterimi spoznali na novo in tudi jaz upam na ponovno snidenje.

Gamma, porihtaj roko in veselo novim dogodivščinam naproti!

Lara, brez skrbi, ko se bom otresla bergel in spravila gleženj v normalno stanje, bom najbrž med tistimi, ki te na stezi niti slučajno ne bodo prehiteli. Tudi meni se je zdela tvoja vožnja čisto v redu.

Kot sicer pravijo vsi, a čisto vsi tako ne mislijo ... najbolj pomembno je, da v vožnji uživaš.

Lep dan vsem skupaj!

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, kot vidiš, tudi ta daljše noge in kolena niso ravno velika prednost (vsaj zame ne :o ). So pa to nova spoznanja in nove dimenzije marofa. Ročni dodatek v obliki gipsa bo žal trajal pet tednov. Ampak: hvala vam vsem za :friend1: , odlično družbo in klepetanje, dobrote za v usta in sumasumarum talepo soboto.

See you as soon as possible :yea1: :yea1:

Nisem si predstavlju da je tk hudo da rabiš ročne dodatke.

Upam da se boš čimprej pozdravu pa da se še gdaj srečama na NM.

P.s.: Hvala za koristne napotke. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Jaz namreč nisem glih zadovoljna s svojo vožnjo, itak. Enkrat bo že!!

Lara, tukaj imata pa s SN eno skupno lastnost... :P Jaz vas nikoli ne bom razumel... kako lahko vozite dobro, vsi vas hvalijo, napredujete, vi ste pa nezadovoljne... ejejej.... pa saj vsak ni Rossi, ampak da pa človek ni nikoli zadovoljen sam s sabo... tega pa ne razumem... :grrr

Drugače pa: kdaj gremo? Sobota anybody?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: , teb še najbolj verjamem tako da č e ti tko praviš :D , si me takoj v dobro voljo spravla da mi bo nedelja lepša :D ! Jaz namreč nisem glih zadovoljna s svojo vožnjo, itak :( . Enkrat bo že!!

Sm d si bolš volje, k včer je blo bl klavrno, tud pr men, k mi tud ni šlo (oz mi že en cajt ne gre :angry: :headbang: ). Sm v primerjavi s prvič k si šla gor pa nazadne, k si že kr letela konkretno :worship: , drgač pa traja to ja.

Lara, tukaj imata pa s SN eno skupno lastnost... :P Jaz vas nikoli ne bom razumel... kako lahko vozite dobro, vsi vas hvalijo, napredujete, vi ste pa nezadovoljne... ejejej.... pa saj vsak ni Rossi, ampak da pa človek ni nikoli zadovoljen sam s sabo... tega pa ne razumem... :grrr

Zato k je zmer lohk bolš kt je, zakaj bi bla pol zadovoljna :hmm: .....aja, mogoče pa hočem bit Rossi :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuden si ti če praviš da ženske razumeš ;)

Dj bot tih...k ne vidiš,da se delam :evilgrin:

dabomirvhišipress :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lara, tukaj imata pa s SN eno skupno lastnost... :P Jaz vas nikoli ne bom razumel... kako lahko vozite dobro, vsi vas hvalijo, napredujete, vi ste pa nezadovoljne... ejejej.... pa saj vsak ni Rossi, ampak da pa človek ni nikoli zadovoljen sam s sabo... tega pa ne razumem... :grrr

Ja je že suzuki ugotovil da sva k bi ble dvojčici :hmm: , kaj pa vem js bi bila zelo zadovoljna če bi peljala kot SN :grim. Je pa vprašanje kako dolgo, tako da... ja, js kot ženska jo zelo razumem. Vedno hočem nekaj več in trmam dokler ne rata :D pa tudi takrat ni dovolj dobro :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kar zadovoljen - sem svoj p.b. izboljšal kar za debelo sekundo - 1:17.01 se je pokazalo na display-u... ;) In to kar 2x. :P

Sicer je vmes pokazalo tudi 0:22.21, 1:06.92, 0:20.35 pa 0:58.45 :lol1: - ampak sem prepričan, da je to bila le 'napaka v sistemu', verjetno je žarek oddajnika imel malo prevelik domet.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lara, tukaj imata pa s SN eno skupno lastnost... :P Jaz vas nikoli ne bom razumel... kako lahko vozite dobro, vsi vas hvalijo, napredujete, vi ste pa nezadovoljne... ejejej.... pa saj vsak ni Rossi, ampak da pa človek ni nikoli zadovoljen sam s sabo... tega pa ne razumem... :grrr

Drugače pa: kdaj gremo? Sobota anybody?

Sobota? Sliši se imenitno... bomo videli kakšno bo vreme in gasa. Če boš šel pa kaj prej pa pokliči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa: kdaj gremo? Sobota anybody?

sounds like a plan ...

pridem navijat

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato k je zmer lohk bolš kt je, zakaj bi bla pol zadovoljna .....aja, mogoče pa hočem bit Rossi

Ja, itaq, da je vedno lahko boljše, samo človek si mora zadati en cilj in ko pride tja, je zadovoljen... potem se malo umiri in postavi spet nov cilj... ;) Za Rossija smo pa vsi malo prepozno začeli voziti motorje... :D

... Vedno hočem nekaj več in trmam dokler ne rata pa tudi takrat ni dovolj dobro

Podobno kot zgoraj... cilj za ciljem, pa si vmes zadovoljen... :P

Sobota? Sliši se imenitno... bomo videli kakšno bo vreme in gasa. Če boš šel pa kaj prej pa pokliči...

Prej ne grem... druge stvari... za soboto pa ti na žalost ne morem garantirati prostora na prikolici... :( Razen če kdo odpove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm d si bolš volje, k včer je blo bl klavrno, tud pr men, k mi tud ni šlo (oz mi že en cajt ne gre :angry: :headbang: ). Sm v primerjavi s prvič k si šla gor pa nazadne, k si že kr letela konkretno :worship: , drgač pa traja to ja.

Zato k je zmer lohk bolš kt je, zakaj bi bla pol zadovoljna :hmm: .....aja, mogoče pa hočem bit Rossi :krneki:

Ja je že suzuki ugotovil da sva k bi ble dvojčici :hmm: , kaj pa vem js bi bila zelo zadovoljna če bi peljala kot SN :grim. Je pa vprašanje kako dolgo, tako da... ja, js kot ženska jo zelo razumem. Vedno hočem nekaj več in trmam dokler ne rata :D pa tudi takrat ni dovolj dobro :P

Ampak treba je bit realen pri hotenjih, pa mal tut racionalno reagirat, ne pa 'vn padat' :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Drugače pa: kdaj gremo? Sobota anybody?

Hola mojster,

ja, itak da tud ti spadaš med une tiste :P sobota se sliši fajn, počakajmo še na vreme :OK:

@ KeC: ma kakšni lušti neki, uleti/ta, sej veš kolk fajn se mamo vedno :naughty:

@ misty: hja, IMHO boljš da sploh ne prideš več, k te že toliko časa ni blo da boš moral že za pijačo dat :whistle: ej šala, šala - dej uleti, pa ne samo gledat!!

@ Dani: ti pa nehi samo kukat semle noter, pridi v soboto Kwakeca mal sprehodit, mogoče bo tudi/spet žur :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

@ misty: hja, IMHO boljš da sploh ne prideš več, k te že toliko časa ni blo da boš moral že za pijačo dat :whistle: ej šala, šala - dej uleti, pa ne samo gledat!!

...

ccc, tole je blo pa slišat kot da nikol ne dam :D

Ok, ne bom samo gledal, obljubim ... bom vzel še fotkiča s sabo pa kej poslikal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

ma ne, to je blo slišat samo kot da nič več ne prideš :whistle:

slikat prideš :eek: pismo tele Honde morajo bit pa od hudiča, če lahko z njimi tud slikaš :hmm: :lol1:

skratka nehi štrajkat pa Hondo mal na sprehod pelji :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!