Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Hola Gregs,

ja, se je neki pokvarilo spet, pismo... počakajmo do petka, zihr bo bolje - če bo tko kot danes tule bo že skoraj kičasto :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta bo pa težka Portorož-Novi Marof...iz 20C na 14C... :hmm:

Sem še v dvomih za dopoldanski štart :unsure: ....sam nikoli se ne ve...mogoče se celo presenetim...pa pridem.... :naughty:

A je še kakšen kandidat....za mrzlo....gassanje...??? :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne hvala, bom rajš doma na toplem.....pa pingvini pravjo d je tud premraz d bi šli :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola SN :winkiss: ,

no ja no ja, doma glih ne boš, kajne, ker greva na eno drugo pisto :naughty: gledat :whistle:

bo pa Marof z malo sreče z vremenom čez en teden :OK:

post-163-1221892510_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne hvala, bom rajš doma na toplem.....pa pingvini pravjo d je tud premraz d bi šli :grim

Brrrrrr ... vse, kar bom naredila, bom peljala hčerko na jahanje. In veselo opazovala, zavita v zimsko bundo! :rolleyes:

No ja, Sharpi, za pingvine pa ne bi bilo premrzlo, hm? :whistle:

Hola SN :winkiss: ,

no ja no ja, doma glih ne boš, kajne, ker greva na eno drugo pisto :naughty: gledat :whistle:

bo pa Marof z malo sreče z vremenom čez en teden :OK:

Ojla, suzuki, če bo naslednji vikend boljše vreme, pa se ziher vidimo. Pridem spet navijat.

Gody :wub: sicer pravi, da bi se že peljala, ampak, ni ga škornja, kamor bi zaenkrat pasala moja še fejst otečena tačka. Pa dobro ... vsaj navijat pa znam, kajne? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: prišel nazaj!!!!

ni bilo tako hudo mraz!!! :010 celo potil sem se!!!!!!veter edini problem ma v popoldanski čas nehu!!!

na začetku sami pol prišel en kart in domačin z r6 št.123

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: prišel nazaj!!!!

ni bilo tako hudo mraz!!! :010 celo potil sem se!!!!!!veter edini problem ma v popoldanski čas nehu!!!

na začetku sami pol prišel en kart in domačin z r6 št.123

Kapo dol.... :worship: , sem se zjutraj zbudil ob 9-ih pa poškilil malo na balkon....glede temperature :slap: :hmm: .... in kar hitro sem se nazaj zvrnil spat....je bil mraz prehud zame.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ojla, suzuki, če bo naslednji vikend boljše vreme, pa se ziher vidimo. Pridem spet navijat.

Gody :wub: sicer pravi, da bi se že peljala, ampak, ni ga škornja, kamor bi zaenkrat pasala moja še fejst otečena tačka. Pa dobro ... vsaj navijat pa znam, kajne? :P

Hola dečva,

odlično!! 2x smo že prestavili, upam da gre v tretje res rado in da se vidimo in skupaj zabavamo naslednjo soboto :OK:

mimogrede: Gody naj ti kar nabrusi Samsunga - glede na to da je do sobote še en teden, se znajo tudi tačke popravit, pa bomo imeli krst :naughty:

držim pesti!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola, Marofoljupci!

tale slikca mi je pa kar všeč :whistle: ... pravzaprav mi je zelo všeč :P ... če bo ostalo takole (ali pa še izboljšalo, hehe) bo treba tale vikend nujno it :naughty:

post-163-1222159102_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola, Marofoljupci!

tale slikca mi je pa kar všeč :whistle: ... pravzaprav mi je zelo všeč :P ... če bo ostalo takole (ali pa še izboljšalo, hehe) bo treba tale vikend nujno it :naughty:

:worship: :naughty: :yes:

So nekaj že govorili, ja ...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola SN :winkiss: ,

16 stopinj na sončku sploh ni tako malo, zlasti ker bodo v nedeljo prišle še 4 in jih bo potem 20 na kupu, samo za nas - že skor mal preveč za pingvine :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm 8.2 vozu na Grobniku ko je bilo celih +9 STOPINJ... :headbang: pa še pihalo je za povrh

tko da nebi o tem... ko je povhn adrenalina te nič ne zebe... pa še pri gumah pršparaš k ti jih tok ne pobira kot pri 28 ali več...

Popravljeno . Popravil MteByKer82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 stopinj....čist premraz, bom pa mogoče poslala pingvine :krneki:

:winkiss:

Pošlji še sebe s pingvini vred, pa bo že skoraj idealno!

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss:

Pošlji še sebe s pingvini vred, pa bo že skoraj idealno!

Se zna zgodit d ne, premraz, pa itak mam nedeljo rezervirano za bl pomembne stvari kt guncanje afn po pisti :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!