Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Hola mojster schila,

ja, pisto lahko najameš za cel dan, ko sem se nazadnje zanimal (letos spomladi) je bila cena 1500 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster schila,

ja, pisto lahko najameš za cel dan, ko sem se nazadnje zanimal (letos spomladi) je bila cena 1500 €

Evo jo vzamemo skupaj pa naredimo "mali slovenski dan" to se bo Gašper tresu!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster crusty,

to smo naredili nekajkrat pred leti, ko je bila cena še 500 €/dan oz ekvivalentno 20 udeležencem, kolikor je glede na moje izkušnje tudi zgornja meja zmogljivosti oz prepustnosti te pistice; današnja cena najema pa pomeni skoraj 60 udeležencev, kar je IMHO mač tu mač, saj jih 60 nimamo kam dat, razen če bi naredili 3 skupine, hitro, počasno in srednjo in se menjavali na 20 minut - s čimer pa pravzaprav spet ne bi pridobili nič, saj je to enako kot kadar si sedaj delimo pisto s supermotardi in karti

zato se bojim da se Gašper nima česa bat :) ampak ne obupat: zaenkrat je bila zelo redko gužva na pisti (več kot 20 motorjev), morda kako nedeljo popoldan, med tednom pa nikoli ni gužve, se spomnim da smo bili ponavadi le 3 ali 4 čisto sami do popoldanskih ur, zato se IMHO obisk Marofa med tednom veliko bolj splača kot zakup cele piste - razen seveda če bi nam jo zakupili kaki sponzorji, to bi bilo pa sanjsko - dobesedno :)

skratka, tvoja ideja je fajn, ampak 1500 € je enostavno preveč za tole pistico, in to je tudi vzrok zakaj je bila pred leti velikokrat zakupljena, letos pa je to le izjemoma, za razne prireditve firm (KTM Orange day itd) in dirke državnega prvenstva

ampak vse zgoraj napisano nas seveda ne bo ustavilo da ne bi šli tja - brez zakupa - ob prvi priliki lepega vremena, kajne? hehe, sem vedel :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je blo vse idealno - temperature, vlažnost zraka, število udeležencev in divjačinski golaž na koncu, ker so bili načeti pravi materiali.

Par utrinkov za fante iz celjskega konca, ki so bili prvič in jim je šlo kot po maslu :photo:

post-4603-1222799156_thumb.jpg

post-4603-1222799516_thumb.jpgpost-4603-1222799771_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Hvala...lepe slikce! Skoda, da ste sli, k zadnjo rundo kr dol nism hotu it... :kva2: <- takle mi je delal v celadi, ko sem padel v filing... i can't.... i can't stop :P

Super izkusnja za nas, na boljši način še nismo zapravljal kune :D

Lep dan je bil in odlocitev, da gremo, je padla takoj.... smo si zrihtal frei pa let's go!

Prvic smo kolenčkal in občutek je bil res, vsaj zame, fenomenalen... res sem sel lvl up, kar se tice vožnje z motorjem...

Letos maja sem šele postal motorist, naredil glih 8k km in lepsega zakljucka sezone si res ne bi mogu zelet :beer2:

Yes it was a hard race. It's a very nice circuit, actualy is my favorite and the weather was fine. We tryed to find the best setup for the last 20min, i knew we can be faster in one or two corners so i was happy at the end.I want to say thank you for my team, i think the Yamaha did a great job this year and also want to thank Bridgestone (MT 14) that allowed me to push hard at the end of the race and i also want to thank my family and my friends .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

also want to thank Bridgestone (MT 14) that allowed me to push hard at the end of the race and i also want to thank my family and my friends .)

najbrž si mislu BT 014

in ko boš še kake druge pnevmatike probal boš videl da so te..khm..jajc? ;)

sam da se niste kej z asfaltom pobliže spoznaval pa je kul..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž si mislu BT 014

in ko boš še kake druge pnevmatike probal boš videl da so te..khm..jajc? ;)

sam da se niste kej z asfaltom pobliže spoznaval pa je kul..

jap...sm sele vstal :) Tk da sm mogu v DOSu pisat, k se mi se Windowsi niso nalozl :P

Ja letos sem podpisal pri BT 014 naslednjo leto mam kr vec ponudb :) Pomojem bom tud presaltu na SS, ce bo dovolj denarja za kej konkretnega.

Ja res je blo super, nobenih situacij... jst sm prvo mogu premagat strah pol je pa slo k bi to ze delu vec let :)

Nasledn let je to ena od prvih tur z motorjem... in kolenckat ne mislim na cesti... bi se še rad fural z motorjem k bom tam pr 50 :D pa mladenke preganju rofl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim,da se je naš fotoreporter že potrudo :worship: Blo je super,temperatura ok.

Popravljeno . Popravil johan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z Bizijem sva bila včeraj na Marofu.

Bedno kot vedno :yea2: ; do 14h sva bila sama na stezi, vreme delno oblačno, temperatura cca 19 stopinj.

še dve fotki...

post-12535-1222973459_thumb.jpg

Bizixxx

post-12535-1222973525_thumb.jpg

in jaz...

Še kakšen tak dan bi se pošteno prilegel...

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

ful lepo vreme se obeta nekaj naslednjih dni na Marofu, mika koga it v torek (jutri) ali v sredo in bi imel še prostor zame in 7of 9?

post-163-1223290813_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi se najdla kakšna dobra duša iz mb ali okolice, ki bi posodla prikolico za čez vikend, pol bi pa še morda jaz tud prišel kaj pogledat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem iz MB v petek,.....če bo seveda vreme, in če nepride kaj vmes :whistle:

v petek sem v šoli :/

p.s.:še vedno upam da se me kdo usmili in posodi prikolico :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U Četvrtak, Petak i Subotu je exkluzivni zakup staze tak da ništa od vožnje... :angry:

Hihi :evilgrin: , again.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!