Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

U Četvrtak, Petak i Subotu je exkluzivni zakup staze tak da ništa od vožnje...

Damn! :angry:

Hvala, Bojan, za informacijo... :worship:

V nedeljo pa jaz ne morem.... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U Četvrtak, Petak i Subotu je exkluzivni zakup staze tak da ništa od vožnje... :angry:

Bojan, hvala za informacijo.

Kot kaže ta vikend ne bo nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U Četvrtak, Petak i Subotu je exkluzivni zakup staze tak da ništa od vožnje... :angry:

Hvala za informacije :worship:

Naj gre vse skup k vragu :angry: ,.......očitno mi Marof nekak ni usojen :cry: ....bog že ve zakaj :whistle:

PS: pa na snidenje drugič :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za informacije :worship:

Naj gre vse skup k vragu :angry: ,.......očitno mi Marof nekak ni usojen :cry: ....bog že ve zakaj :whistle:

PS: pa na snidenje drugič :winkiss:

Ne bit slabe volje jutr je Grobnik frej!!! :yea1:

se vidmo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bit slabe volje jutr je Grobnik frej!!! :yea1:

Sem enkrat probal in ugotovil da je za tak podvig potrebno Sršena za kakega SS-ovca zamenjat..........pa še potem bi prav prišlo par ur vaje na Marofu :blush:

se vidmo??

Vrjetno v dalnji ali bližnji prihodnosti,......delam na tem :evilgrin:

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hihi :evilgrin: , again.

yes yes gor so bmwji :) so jih ze v tork pripeljaji been there, so vse pucal itd so mel kr ekipo k pripravlja prostor....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola tejcy,

ja dej kakšno slikco prilimaj... :rolleyes:

takoj k bo frej racunalnik na kerem jih imam :rolleyes: prevec dela u sluzbi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo slikce iz torka hlebec in jaz ter se dva ki smo se tam spoznali.

post-4624-1223624697_thumb.jpg

post-4624-1223624702_thumb.jpg

post-4624-1223624830_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil tejcy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@tejcy: Kakšne gume maš na hornetki,.....hodiš redno na pisto??

Lp, Gregor

zdj se original, grejo pa dol tk da zdj bomo dal pa neki druzga gor...Ja bom zacela redno gor hodt ja sam ne s horneto kupujem se en motorck...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil ful dober dan na Marofu. Vreme krasno, dosti ljudi, veliko znanih, čevapčiči ...

Žal pa je bilo veliko padcev...toliko jih še v enem dnevu na Marofu nisem videl. Mislim da se je kar sedem motorjev odpeljalo domov z materijalno škodo - od tega vsaj dva nevozna.

Jaz sem nekaj malega poslika, vendar upam da je še kakšen drug fotograf, od mnogih danes, tudi tukaj na Motosvetu in bo prilimal kako slikco.

Drugače pa kolega postavil svoj osebni rekord 1:12:5x merjeno z laptimerjem. :yea1: :worship:

Popravljeno . Popravil DenisR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke za fenomenalen čas! :worship:

Škoda, da se je toliko motorjev skipalo. A vsi Slovenci ali tudi Hrvati? Pa kaj so delali, da so nevozni? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke za fenomenalen čas! :worship:

Škoda, da se je toliko motorjev skipalo. A vsi Slovenci ali tudi Hrvati? Pa kaj so delali, da so nevozni? :unsure:

Enemu je šla ročka zavore in nosilec stopalke ter zadnja zavora. Drug motor pa je ostal brez "pokrova motorja" in je šlo olje ven.... no pravzaprav je šla v nič cela leva stran.

Padli pa so samo naši borci. Mislim da je bil na pisti samo en Hrvat s super moto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enemu je šla ročka zavore in nosilec stopalke ter zadnja zavora. Drug motor pa je ostal brez "pokrova motorja" in je šlo olje ven.... no pravzaprav je šla v nič cela leva stran.

Padli pa so samo naši borci. Mislim da je bil na pisti samo en Hrvat s super moto.

Je blo pa pestro uceri, 8 padcev, pa 3je so bili krticni da je slo veliko stvari. Preden se vas je nabralo je se en s kawo zelo lepo padel in zvil balanco ter celo levo stran posnel. Tk da nic fajn se ni blo vozt, k je blo tok padcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo pa pestro uceri, 8 padcev, pa 3je so bili krticni da je slo veliko stvari. Preden se vas je nabralo je se en s kawo zelo lepo padel in zvil balanco ter celo levo stran posnel. Tk da nic fajn se ni blo vozt, k je blo tok padcev.

Ja za njega sem napisal da mu je izteklo olje. Jaz sem prisel kar zgoda, ko nas je vsega skupaj bilo okrog 5-7 komadov.

BTW: A si mogoče ti spraševala o nabavi plastik prek ebay-a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za njega sem napisal da mu je izteklo olje. Jaz sem prisel kar zgoda, ko nas je vsega skupaj bilo okrog 5-7 komadov.

BTW: A si mogoče ti spraševala o nabavi plastik prek ebay-a?

jaaaa that's mee, tisti trije k smo prisli ja za vami. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!