Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

@ rumenicestak: ejga res, kaj čakaš?? zima bo glih zdej tle!! zjutraj zgodaj ustat pa z nami, zelo verjetno je tole zadnji Marofa vreden vikend v tej sezoni :unsure:

Se bomo zmenl za nasledno rundo, sm prej me zvrcn, al pa če boš mim vozu ulet na enega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola rumenicestak,

glede na to da je že november, zna bit da bo naslednja runda šele v (novoletni) Valenciji :unsure: ...

če bo ratal še en Marof pa jasno ni blema... tko kot ni blema za enga :beer1: :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola rumenicestak,

glede na to da je že november, zna bit da bo naslednja runda šele v (novoletni) Valenciji :unsure: ...

če bo ratal še en Marof pa jasno ni blema... tko kot ni blema za enga :beer1: :OK:

ok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

padec je beda, sem nekoč prebral v podpisu nekega forumaša; ampak če pade rekord, pol zihr ni tko :naughty:

ampak da začnem na začetku: vremenarji so itak spet zgrešili, napovedali delno oblačno in 19 stopinj, ampak ker je zgrešena napoved že običajna nismo bili prav nič jezni ko nam je od ranega jutra svetil krasen sonček in s seboj prignal kar 22 Celzijev, gume so držale kot prilepljene, kupi dobre volje so ležali povsod naokoli, res super dan :worship:

v tako izjemno krasnem dnevu se nas je tudi motoljupcev zbrala kar lepa količina... hmmm... kaj pa vem, kakih sto (100), tako da sva z Androtom komaj še našla prostor na parkirišču za kombi in prikolico (ja, sama, ostali so zahinavili :rolleyes: )... hitro sva pogrela gume, se oblekla in zrihtala za na pol prazno pisto - aja, pozabil sem omenit da jih je od tistih 100 na pisti vozilo kakih 10, 11, z nama vred, ostali pa so uživali v gledanju drznih dvo- in mnogobojev na pisti in navijali... matr je blo luštno - pa ne tko kot MotoGP dirka, ampak tko kot WSBK, hehe... ni šans da bi tole zamudil!!!

najprej sem Androtu pokazal linijo, saj je bil prvič tukaj, in to po 4 letih s cestnim motorjem, čeprav sicer dirka v državnem SM prvenstvu in kmalu je šibal okoli kot navit, časi pa so se hitro in vztrajno nižali, tko da ga moram ekstra pohvalit :worship: škoda da ne veva točne številke ker mu je lap-timer štrajknil :rolleyes:

no očitno sem bil malo navit tud jst (zdej pa ne vem al je blo to vreme, super sodirkalci, navijajoča publika, al mi je pa Alenka dala nekaj v snedvič :unsure: ) in sem po tretjem sessionu zaostajal za svojim PBjem le še stotinko (prva dva sessiona je tud meni lap-timer pil kri, "sešteval" čase krogov, dokler nisem premaknil sprejemnika in je spet delal kot treba) no potem mi je Alen pokazal nove linije v nekaj ovinkih in... nov najkrajši čas, hehe :blush: (ma današnji dan je bil narejen za rekorde, res!! pa sej bodo še taki - tle je še več kot se je zdele pokazalo :naughty: )

skratka, superduperextramegafinofajn je blo danes... še vedno se mi smehlja, pa ne zaradi rekorda, ampak ker je bila polovica mojih časov v isti sekundi kot rekord, hehe... to mi je všeč :)

pogrešal sem edino mojo lučko :004

PS grem prečekirat če je slučajo ratala kakšna slikca...

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo še nekaj slikc, žal samo iz "boksov" - danes se je blo tko neznansko luštno drajsat da mi niti na misel ni prišlo spustit kak session na pisti zaradi slikanja :P

PS prej pozabil omenit, da sva bila midva edina iz Dežele

post-163-1225667218_thumb.jpg post-163-1225667283_thumb.jpg

post-163-1225667333_thumb.jpg post-163-1225667361_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

...

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Muti,

hvala, hvala - sej bi napisal da pretiravaš, ampak je blo res tolk fajn :OK:

škoda le da ni bilo nobenega fotografa da bi malo poslikal akcijo, k smo se ful hudo dajali :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda le da ni bilo nobenega fotografa da bi malo poslikal akcijo, k smo se ful hudo dajali :naughty:

Nasledno rundo k greš par dni prej povej, ga vzamemo sabo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola rumenicestak,

odlično, velja, bom sporočil :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni se majo fajn :blush: pa še se boste imeli Valencia uhhhuuuu :wub: vsaj eni se praskajo po kolenih :OK:

Kako gre kaj VTR po Marofu? Je steza za ta motorino, si kaj probal Suzuki :grim ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola, mojster Port Folio!

VTRka je šla na začetku bolj tkotko, so se morale gume spet navadit na toploto in oprijem, prva dva sessiona so kar zdrsavale, zlasti zadnja (spredaj D208 RR, zadaj D207 RR), prav tako zavore (motor je stal 4 leta v garaži), po ene dveh, treh urah je blo pa že veliko bolje, zlasti ko sva zadnji feder stršala za dve stopnji, je lap-time kar upadel :OK:

ja vse skup je mal (pre)težko in (pre)mehko, Andro se je tudi pritoževal nad premočnim zaviranjem mašine; vseeno ma še neki rezerve... ko bo dal gor nove gume, pa ene zaresne zavorne ploščice, bo čas zlezel pod 1:20 - fant le vozi državno SM prvenstvo :)

peljati se je pa nisem upal - ne zaupam tko starim gumam, mi ne bi bil užitek :unsure: ko bo zrihtana pa z veseljem :naughty:

ja Valencija bo pa huda, še bolj kot lani, hehehe... naša :004 se je od lani kr fajn naspidirala, upam (in delam na tem) da bo šlo tudi meni bolje :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!