Skoči na vsebino

Izpit H kategorije, nakup skuterja do 50 ccm in še kaj, bi prosil!


megasticen13

Priporočene objave

Ali si že imel kdaj mutor ???

Ker če je to prvi motor je bloje da kupiš kakšen manjši skuter (okretnejši), pol ta Kymco ni slb.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si že imel kdaj mutor ???

Ker če je to prvi motor je bloje da kupiš kakšen manjši skuter (okretnejši), pol ta Kymco ni slb.... :OK:

Sej piše da bot to moj 1. skuter, nekako mi je ful všečkymco. Rabljenega kako leto za 750 €. Kakšna je razlika v zračnem in vodnem hlajenju al kaj že? Ker Kymco ma zračno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ta skuter ti ni treba dajat mešance . Olje naliješ v poseben rezervoar ko ti ga zmanjka ti pa itak lučka svet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1898128

Kakšen se vam zdi npr ta? Kaj je električna blokada? Je 2-taktni?

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1878641

Ali ta?

Koliko stane kovček, ki s ega zadaj pritrdi?

Popravljeno . Popravil megasticen13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej pr 2-taktnih je treba mešanico delat pri 4-taktnih pa ne.... sam so 2-taktni tle boljši....

Drgač pa je boljše vodno hlajenje...Ampak tudi če ima zračnega ni slabo... Ker se ne pregreje hitro, če maš začnega se mau med vožnjo(dolgo) ustavljaš pa je...

Pa to le v skrajnosti.. (hud klanec...) Drgač pa ni problema :unsure:

:lol1: Drive !!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej pr 2-taktnih je treba mešanico delat pri 4-taktnih pa ne.... sam so 2-taktni tle boljši....

Drgač pa je boljše vodno hlajenje...Ampak tudi če ima zračnega ni slabo... Ker se ne pregreje hitro, če maš začnega se mau med vožnjo(dolgo) ustavljaš pa je...

Pa to le v skrajnosti.. (hud klanec.. .) Drgač pa ni problema :unsure:

:lol1: Drive !!! :OK:

Aha hvala, poglej v tistem prejšnjem sporočilu kis em ga malo prej napsal, dva gillera runner sem dal, kašna se ti zdita, samo mi ne primejo linki, zato tisto kar je v oklepaju izbriši in napiši avto .net in dej na ikono pa povej kašna se ti zdita!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta prv je bloš vidt sam dei ie vprašanje kolk ma kilometrou ta drug je pa kr neki čudn k piše da ma sam 824 kilometrou :eek: to je čudn... Pumojm je bol ta prv sam kontaktiri ga pa ga vpraš kok ma km pa kko gre... Drgač pa so gilere dokaj nerodne oz. velike za to raje vzemi kaj manjšega ker si začetnik to je moje mnenje

pol je boljše yamaha aerox je lažja, okretnejša pa nč dražja..

Izbira pa je itq tvoja!! tko da sam :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta prv je bloš vidt sam dei ie vprašanje kolk ma kilometrou ta drug je pa kr neki čudn k piše da ma sam 824 kilometrou :eek: to je čudn... Pumojm je bol ta prv sam kontaktiri ga pa ga vpraš kok ma km pa kko gre... Drgač pa so gilere dokaj nerodne oz. velike za to raje vzemi kaj manjšega ker si začetnik to je moje mnenje

pol je boljše yamaha aerox je lažja, okretnejša pa nč dražja..

Izbira pa je itq tvoja!! tko da sam :OK: :OK: :OK: :OK:

Glej sej ni blema glede velikosti. Bolj me je strah, ker jih radi kradejo. Saj glih ta ki ima 824prev. km mi je bolj všeč. Sej je možno. Hehe. Ma bom vidu, čeprav en kymco mi ej ful všeč:

http://www.bolha.com/oglas2922815

kaj se ti zdi? Malo prevoženih km, letnik dober...dvtakten...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to ceno je tole ena ugodnejših varjant... tko da tole je čist ok !!

Sepravi če kupiš tole bo čist dobr saj js tko mislm (za to ceno)..

Ker gilera je bolš sam za o ceno boš težko lepo pa dobro dubu.. tko da bol tole pol... :OK: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to ceno je tole ena ugodnejših varjant... tko da tole je čist ok !!

Sepravi če kupiš tole bo čist dobr saj js tko mislm (za to ceno)..

Ker gilera je bolš sam za o ceno boš težko lepo pa dobro dubu.. tko da bol tole pol... :OK: :yes:

Ja zelo mi je všeč! In pravijo, da vseeno ni tkao slab. Kaj je kdo na tem forumu, ki si Kymc-a lasti? Če veš mogoče? Kaj misliš, kolko ta leti z blokadami inkoliko brez?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa tale zihr ni zgonen ker ga je mela en punca... Klik

Al pa tale (res dobr skuter) Klik

Mi mamo ATV kymcota pa je super

Popravljeno . Popravil tugamer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa tale zihr ni zgonen ker ga je mela en punca... Klik

Al pa tale (res dobr skuter) Klik

Mi mamo ATV kymcota pa je super

Prvi je ok, zgleda, ampak je malo dražji, tisti mi ej tudi lepši. Drugi pa ima 21.000 prevoženih.

Ta Kymco mi se zdi kar ok, samo nekam majhen se mi zdi. Je enak model kot tisti Kymco, ki sem ti dal link? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi je ok, zgleda, ampak je malo dražji, tisti mi ej tudi lepši. Drugi pa ima 21.000 prevoženih.

Ta Kymco mi se zdi kar ok, samo nekam majhen se mi zdi. Je enak model kot tisti Kymco, ki sem ti dal link? :unsure:

Pa še to, kaj se mi splačaraje dat 1.500 a novega kymca ali 800 za rabljenga?

Mislim, da rabljenga. Kolko bi letel ta kimco z blokdao in kolko brez?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z blokado ne več kot 45km/h (tko kot usi)... Brez blokade pa nwm točn drugi bl vejo pumojm bi mogl en 70-75 po števcu se pravi rnr 65 realnih... (ni sm zihr)

:blink:

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z blokado ne več kot 45km/h (tko kot usi)... Brez blokade pa nwm točn drugi bl vejo pumojm bi mogl en 70-75 po števcu se pravi rnr 65 realnih... (ni sm zihr)

:blink:

:OK: :OK: :OK:

Hvala. kolko pa pije samo BENCINA NA 100 KM?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm ja tko k so rekel ene 2-3,5 l na 100km (pumoje ene 2,5)... Dei tut udvisn kako vozš,kok hitr ...itd. Ampak ni sile :OK: :OK: :OK: :OK:

;)

HEHE mau offtopic: a si ceu dan gor :lol1: :kva2: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mega sticen13 a si ze naredu izpit. Ce ga se nis ga pejt kr delat

vse ti piše v testu. Kako mi greste na živce, ki pišete nekateri brez da bi prebrali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!