Skoči na vsebino

Kolikšna je bila vaša najdaljša tura na skuterju 50 ccm!


megasticen13

Priporočene objave

:topic: Pa kaj se ne znate enkrat držat teme tako kot treba.

Jaz sem imel Italjet Formulo 50, vodno hlajenje, kakšno posebno dolgih fur nisem delal. Iz ljubljanske kotline se nisem zapeljal.

@gody01: Jaz z mojim še na toško čelo nisem mogel, kaj šele, da bi se lotil Korenskega sedla.

@ataIBA: :worship:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz sem lani kupil aprilio sr 50 r u Lj in se z čis novo odpeljau 20 junija v Postojno...(lepo sem se držal načela, da je treba imeti sam četrtino gasa..)..in sem lepo prišel v dobri urci u postojno,seveda sem se tudi ustavljal umes da se je motor malo ohladil, saj je bil čisto nou...seveda sem se to pripeljau brez registerskih tablic in prometnega dovoljenja k ga itaq nism meu ki narest :whistle: .....potem me je pa fotr čaku na tehničnem u Po, tko da sm tko šou po tablco.....no motem je sledil prvi servis sem šel tudi z aprilijo u Lj in je blio s5 zelo lepo,seveda je bilo nazaj u Po priti veliko lepše, saj so blike blokade že odstranjene...drgač mamo pa načrte za letošnjo sezono obiskati Bled, slovesnko obalo, savudrijo...

Popravljeno . Popravil nixons
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz sem lani kupil aprilio sr 50 r u Lj in se z čis novo odpeljau 20 junija v Postojno...(lepo sem se držal načela, da je treba imeti sam četrtino gasa. .) ..in sem lepo prišel v dobri urci u postojno,seveda sem se tudi ustavljal umes da se je motor malo ohladil, saj je bil čisto nou...seveda sem se to pripeljau brez registerskih tablic in prometnega dovoljenja k ga itaq nism meu ki narest :whistle: .....potem me je pa fotr čaku na tehničnem u Po, tko da sm tko šou po tablco.....no motem je sledil prvi servis sem šel tudi z aprilijo u Lj in je blio s5 zelo lepo,seveda je bilo nazaj u Po priti veliko lepše, saj so blike blokade že odstranjene...drgač mamo pa načrte za letošnjo sezono obiskati Bled, slovesnko obalo, savudrijo...

Lepo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotr od bivše je šu s skuterme SYM iz Domžal na KRK pa nazaj. Tko da... :worship:

Jst pa največ Lj - Domžale - Kamnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

lansko sezono sem opravil turo po Sloveniji. Skuter: Gilera runner 50ccm. Start: Maribor-Bohinj-Tolmin-Nova gorica-Koper-Izola-Maribor.

Podobno turo načrtujem tudi letos, če je kdo zaenteresiran se naj kr javi ;)

Popravljeno . Popravil Maxisan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je bla lepa turca! Moram priznat, da se z mojim Piaggio Zipom še nisem ganu ven iz maribora! .)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem pred leti ko sem še imel runnerja 50 sicer vse predelano razen cilinder je bil še original . Šel iz škofja loke do Grosuplja...Več si po resnici nisem upal ker sem bil vedno skeptičen da ob kaj crknilo. Čeprav me ni nikol pustila na cedilu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem pred leti ko sem še imel runnerja 50 sicer vse predelano razen cilinder je bil še original . Šel iz škofja loke do Grosuplja...Več si po resnici nisem upal ker sem bil vedno skeptičen da ob kaj crknilo. Čeprav me ni nikol pustila na cedilu :rolleyes:

mene je tud kr mal strah se daleč pelat da mi nebi pol slučajno 30km od doma crknu :unsure:

najdalša furca je pa bla v krško pa nazaj :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Najdaljša vožnja s Speedfightom 1 (ki je komaj še skupaj stal) je bila iz okolice Logarske doline kjer sem ga kupil, do NM.

Končno je imel okoli 60, prišel sem brez problemov in ga še vedno vozim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najdaljša vožnja z skuterjem (dokrej ni pršu jači motor) je bla iz novga mesta do krškiga več se mi ni dalo končna je bila 75km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Malaguti firefox f15 50ccm 1.3.2012 Izola - Maribor 5,5 ur vožnje cca 263km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z aprilijo mojito custom 50 cc sem pred leti šel do poreča in nazaj.Približno 4 ure v eno smer skupaj sem naredu 380 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ker mislim sam v prihodnje narediti turo Maribor-Portorož me zanima, ali se vožnja vleče, ali je zanimivo, uporabnik Barracuda kako se je zdelo tebi, ko si šel iz Maribora do Izole. In predvsem kakšen je promet na stari cesti od maribora do portoroža in ali je veliko radarjev. In s kolikšno povprečno hitrostjo si vozil celo pot če se še spomniš.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez praznike cca 50 km,mengeš,kamnik,dob,lj,mengeš. upam pa da bo šla letos tud na morje (rs 50 aprilia)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

uffffff

 

 Leta 2008 Maribor - Lausitz SA-WE      1200 km  4dni  voznik: Denis Svenšek - čaga da te kap!!!

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja najdaljša vožnja z skuterjem Hondo Zoomer 50 ccm 4-t končna 70 Km/h je bila;

Novo mesto-Krško sem in tja ca 80 Km ca 40 min. v eno stran poraba goriva v obe smeri manj kot 2l

Novo mesto-Črnomelj 2X

Lani in letos poleti enodnevni izlet, Murter(Plitka vala) - Šibenik(Mandalina)

Najdaljša z motorjem;

Nm-Insbruk-Boden-ze,Zurich,Basel,Sargans,Davos,Linchenstein,Bruniko, Nm

Nm,Beograd,Milanovac,Ovčar banja, 2 dni Guča,Albanija,Budva,Dubrovnik,Split,Šibenik,Karlovac, Nm 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja najdaljša je bila sostro-grosuplje-šmarje sap-škofljica-ig-borovnica-vrhnika-horjul-lj... cca 100kmjev  :yes:

 

Lepi časi so bli na beneliju  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... u kempu, od prkolce do plaže in nazaj .... :OK:

 

... u enem kosu ...  :hooray:

 

... brez da sem ga ugašou vmes .... :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 portorož - wajdušna drugič portorož - col, obakrat čez kras in prav tako brez ugašat umes, točno en tank šou za 100km pod polnim gasom. Zip Fr, Piaggio je zakon. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!