Skoči na vsebino

Kolikšna je bila vaša najdaljša tura na skuterju 50 ccm!


megasticen13

Priporočene objave

Nejcgs zanima me kaj vse si imel predelano na skuterju, kaksna je koncna hitrost skuterja in po kateri cesti si sel od mariborja do MS.

nacrtujem podobno turo (MS-Ljubljana) in si ze malo planiram:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejcgs zanima me kaj vse si imel predelano na skuterju, kaksna je koncna hitrost skuterja in po kateri cesti si sel od mariborja do MS.

nacrtujem podobno turo (MS-Ljubljana) in si ze malo planiram:)

skuter brez predelava. Odstranjena samo blokada. Končna hitrost okoli 70km/h.

Pot MB-MS pa približno takole:

 

post-22468-0-05860000-1387841679_thumb.jpg

(to je bilo leta 1999)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kočevje -Rabac z Tomos -Avtomatik letnik 1973(rogov geštel in na pedala) zdaj je v restavriranju,ko bo končan obesim sliko! Starost 14let in pisno dovoljenje staršev za čez mejo(Petrina),bla pa sta še 2 avtomatika,Tomos 14,APN4 in Elektronik 90,vsi smo se po 10 dnevih morja vrnili brez defektov razen en mau pregrevanja :blush:

Cirka 300km ena stran :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekajkrat Ljubljana-Grobnik, Ljubljana-Pula, velikokrat v Portorožu, najdaljša je bila Ljubljana-Beograd. Vse skupaj se je pripeljalo s Tomos Avtomatik ( še jermenar ) od 78 do 80, nato sem postal najsrečnejši lastnik Honde 350 four

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ni ravno skuter, je pa tomosova šestka, letnik 87, še vedno z 49 ccm. Do sedaj dvakrat v Koper na srečanje tomosov in dvakrat na na Roglo na Mamutovanje. Pa seveda lokalne fure, če se mi ravno zahoče slow motiona  :grim .

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Aprilia custom mojito 50cc.Predvor, Ilirska Bistrica, Opatija Pula, Novi gradPrespal drugi dan Piran,Koper,Postojna,Lj.,Preddvor 506km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja najdaljša tura ni bila z skuterjem, temveč z APN-ko, ki pač ima 49ccm, zato sem se odločil odgovorit.

 

Tura je trajala 23ur, peljal pa sem se iz Maribora v Savudrijo v kamp Moj Mir (nekak tak se je kamp imenoval), bilo pa je to daljnega leta 1986.

Spomnim se, da nama je lastnik bifeja na Črnem kalu (danes Viki), častil rum v CocaColo, ko sva povedala od kod prihajava in kam sva namenjena.

 

Enkratno doživetje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!