Skoči na vsebino

Rajni Janez Drnovšek


inge

Priporočene objave

Dr. Janez Drnovšek je zame edini slovenski politik, ki si je do sedaj zaslužil naziv - državnik.

R.I.P. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bojiš, živiš v zmoti. Če znaš pomiriti svojega duha in ga obvladovati v vseh okoliščinah, živiš v resnici...

(Bodhidharma)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav je v predsedniškem mandatu naredil precej več škode kot koristi, bi mu privoščil še vrsto let na Zaplani....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko je naredil za Slovenijo, naj počiva v miru

...edino na dirkališče je pozabo.

Naj mu bo lahka zemljica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

patetika za crknit!!!!! :SS

ko je bil v SFRJ sem bil premlad da bi ga lahko ocenil, v LDS se mi je posredno zasral zaradi ostalih LDS-jevcev, za predsednika sem ga volil ker je bila druga opcija obupna, z njegovimi novimi hippi forami pa si tudi nisem mogel pomagati. pridigal je o lačnih v afriki ki jih ne poznam, poznam pa lačne pri nas. čeprav mu verjamem da je hotel v zadnjem obdobju spremenit svet, ga ni mogel. vem da ga nebi drastično mogel niti takrat ko je imel večji vpliv.

bil je pozitivna osebnost, ki si ne zasluži take patetike kot se tu in drugje izvaja, konec koncev je bil samo človek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za življenja se mi je zadnje čase zdel nekoliko nerazumljiv. Sedaj počasi uvidevam, da ga jaz nisem razumel, bolj ko bo oddaljen, bolj bom spoznaval, kako prav je imel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!