Skoči na vsebino

Moto kamasutra


kocka

Priporočene objave

Kaj lahko med vrsticami prebere? :o

Lej, Kaja, da te ne bo skrbelo, večkrat pri meni zvečer skupi prebereva vse neumnosti, ki jih pišem jaz, tako da je obveščena o tekočih zadevah.

Lahko jo pa še posebej obvestiš, da boš ziher :lol: !

Kako smo hitr užaljeni. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačica.... sami izgovori :D :twisted: :wink:

izgovor izgovor izgovor :roll: :twisted: :twisted: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačica.... sami izgovori :D :twisted: :wink:

izgovor izgovor izgovor :roll: :twisted: :twisted: :lol: :lol:

Mačica-za ogretje tvojih prstov imam na voljo stalno telesno temperaturo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako smo hitr užaljeni. :?

Užaljeni :o :shock: ?

Tvoja neizmerna skrb za mojo šefico je hvale vredna, zato ne "lajaj", ampak "ugrizni", bo ziher neskončno vesela tvojega klica.

Kaja, kar je od teme Splošno naprej je zajebancija :roll:.

Vse kar je napisano z moje strani je v eni vrstici, glede na to da bereš med njimi, jih verjetno vidiš več :shocked!:

Res me firbc matra, kaj si med njimi prebrala :shock:, tako da dej, razsvetli nas vse, kaj se tebi pa še komu plete po glavi... :onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako smo hitr užaljeni. :?

Užaljeni :o :shock: ?

Tvoja neizmerna skrb za mojo šefico je hvale vredna, zato ne "lajaj", ampak "ugrizni", bo ziher neskončno vesela tvojega klica.

Kaja, kar je od teme Splošno naprej je zajebancija :roll:.

Vse kar je napisano z moje strani je v eni vrstici, glede na to da bereš med njimi, jih verjetno vidiš več :shocked!:

Res me firbc matra, kaj si med njimi prebrala :shock:, tako da dej, razsvetli nas vse, kaj se tebi pa še komu plete po glavi... :onfire:

Ne seri... :evil:

Sam si napisal, da je od Splošno naprej zajebancija. Torej zajebancija... Sicer pa, če mački na rep stopiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne seri... :evil:

Kaj je Kaja, a si huda, ja a ni zajebancija? :o

Glede na to, da se poznava, se ne spušči vame, sploh če nimaš kej pametnega povedat. Jaz polemiko na forumu nepreklicno s tabo zaključujem, ker ni treba da tole sranje vsi berejo... :shock: Če še kaj v riti tišči tebe ali koga drucga, se spihite na PM.

Aja, pa eno vprašanje na tekočo temo sem ti zastavil, prebrat se da pa vse drugo, sam odgovora ne. Al ga spet vidiš sam ti? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je Kaja, a si huda, ja a ni zajebancija? :o

Glede na to, da se poznava, se ne spušči vame, sploh če nimaš kej pametnega povedat. Jaz polemiko na forumu nepreklicno s tabo zaključujem, ker ni treba da tole sranje vsi berejo... :shock: Če še kaj v riti tišči tebe ali koga drucga, se spihite na PM.

Aja, pa eno vprašanje na tekočo temo sem ti zastavil, prebrat se da pa vse drugo, sam odgovora ne. Al ga spet vidiš sam ti? :lol:

:roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaja.. si ga pa pihnila... ni kaj......

Ljudje ki se prekomerno mešajo v veze nazadnje na tazadnji pristanejo... zapomni si to!!

Pupa question for you!

Zakja se ljudje mesajo v druge veze, kar je stvar sam teh dveh ki sta skupaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm mislu d je tema Moto kamasutra in d bom končn najdu tudi v drugem delu foruma kej pametnega. :D Pa bl k berem bl se mi zdi d bi se cela zadeva mogla klicat "Sanje naših najstnikov". :evil: :evil: :evil:

Zdej ko je Vrtnica nardila tak lep seznam z rojstnimi datumi bi blo fajn, da bi teme za odrasle lahko pregledovali samo polnoletni. :wink: 8) Za otroke pa se odpre področje "Otroški peskovnik". :evil:

Tko mi ne bi blo treba vec 6 strani brat sam zato, da na koncu zvem kako bi Cyc Grozni nekomu neki odtrgu, če ne bi dobra Vrtnica neukrotljivo zverino nazaj držala. :shock: :shock: :shock:

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm mislu d je tema Moto kamasutra in d bom končn najdu tudi v drugem delu foruma kej pametnega. :D Pa bl k berem bl se mi zdi d bi se cela zadeva mogla klicat "Sanje naših najstnikov". :evil: :evil: :evil:

Zdej ko je Vrtnica nardila tak lep seznam z rojstnimi datumi bi blo fajn, da bi teme za odrasle lahko pregledovali samo polnoletni. :wink: 8) Za otroke pa se odpre področje "Otroški peskovnik". :evil:

Tko mi ne bi blo treba vec 6 strani brat sam zato, da na koncu zvem kako bi Cyc Grozni nekomu neki odtrgu, če ne bi dobra Vrtnica neukrotljivo zverino nazaj držala. :shock: :shock: :shock:

LP - Rude

Hej! Mislm bom pa pobrisala moj seznam! Kot ze vsi dobro vedmo je v splosno sama zajebancija visje teme so pa resne teme! Ceprav se tud tam kdaj kdo posali! Tko da ce ti ne pase tle pa pejt kam gor! Ne zdej mislit da te podim al pa kaj ampak res moras razumet da je tle dol sama zajebancija!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zdej mislit da te podim al pa kaj ampak res moras razumet da je tle dol sama zajebancija!
...pa nabijanje postov
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko mi ne bi blo treba vec 6 strani brat sam zato, da na koncu zvem kako bi Cyc Grozni nekomu neki odtrgu, če ne bi dobra Vrtnica neukrotljivo zverino nazaj držala. :shock: :shock: :shock:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa nabijanje postov

Oh Macica, to je pa tebi gotovo cisto tuje pocetje, a? :wink: :twisted: Ne, Macica pa ne! :D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa nabijanje postov

Oh Macica, to je pa tebi gotovo cisto tuje pocetje, a? :wink: :twisted: Ne, Macica pa ne! :D :twisted:

hehe ;) Macica kar priznaj da ti tud! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa nabijanje postov

Oh Macica, to je pa tebi gotovo cisto tuje pocetje, a? :wink: :twisted: Ne, Macica pa ne! :D :twisted:

hehe ;) Macica kar priznaj da ti tud! :lol:

A ne ne, mačica pa (ena redkih) nikoli ne nabija postov... :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa nabijanje postov

Oh Macica, to je pa tebi gotovo cisto tuje pocetje, a? :wink: :twisted: Ne, Macica pa ne! :D :twisted:

hehe ;) Macica kar priznaj da ti tud! :lol:

A ne ne, mačica pa (ena redkih) nikoli ne nabija postov... :lol: :lol: :lol:

O titi nabijalcki ti... :roll: :arrow: :twisted: :twisted: :P ... vse po vrst po nagi riti pa... se zmer ne bo mir... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaja.. si ga pa pihnila... ni kaj......

Ljudje ki se prekomerno mešajo v veze nazadnje na tazadnji pristanejo... zapomni si to!!

Pupa question for you!

Zakja se ljudje mesajo v druge veze, kar je stvar sam teh dveh ki sta skupaj?

Ker ne poznajo MotoKAMASUTRE.... zelo preprosto :twisted: :twisted:

Ok.. malo bolj resno..... zato ker so ljudje nagjeni k umešavanju v druge veze ali ker:

1. nimajo svoje pa jo pogrešajo (najboljverjetno)

2. ker nimajo pošlihtane svoje, pa ne vejo, kako bi jo pošlihtali (precej verjetno)

3. ker imajo svojo tako dobro poštimano, da želijo še drugim, da bi jo imeli (skoraj nemogoče)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ne poznajo MotoKAMASUTRE.... zelo preprosto :twisted: :twisted:

Ok.. malo bolj resno..... zato ker so ljudje nagjeni k umešavanju v druge veze ali ker:

1. nimajo svoje pa jo pogrešajo (najboljverjetno)

2. ker nimajo pošlihtane svoje, pa ne vejo, kako bi jo pošlihtali (precej verjetno)

3. ker imajo svojo tako dobro poštimano, da želijo še drugim, da bi jo imeli (skoraj nemogoče)

Hvala za odgovore... Sej sm poznala to ampak ljudje se umesavajo tud v prijateljstva in ne samo v ljubezni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!