Skoči na vsebino

Motor in alkohol


Priporočene objave

Mene pa zanima, kolk alkohola in katerega najraje spijejo motosvetovci, ko gredo na furo. Sicer je vseen al ga pijejo pred al pa vmes.

:010 :beer2: :010 :beer2: :010 :beer2: :010 :beer2: :010

Sam res da nikoli ne odklonim in pljunem ven (saj sem Dolenjc), sam ko se pa na motor spravim pa mogoče kak radler spijem, ki sicer ima mal alkota sam je ta skoraj zanemarljiv. :baa: :baa:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz načeloma na motorju ne pijem alkohola. Tu pa tam mogoče kako pivo. Ampak nikoli več ko 10, častna titova!!!

srotej :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@2win - a to so te na skupinski terapiji naučil da je treba najprej priznati koliko spiješ ! ?

tema ki bo sodu izbila dno, litru pa zamašek ! tekila gverila ! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je v primeru prometne nesreče bolje, če si pijan. Saj vete kak pravijo, da majo pijani srečo, pa da jim ni hudega, ker so mehkejši in podobno.....

Čeprav je to relativno. Mislim glede sreče.... Jaz sem naprimer pred 14 dnevi, pijan ko motka, vplačal loto, pa nič od sedmice... :(

In pol mi jo dobi en trotl iz neke vukojebine, ki je zapovrh bil 100% trezn!!! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@2win - a to so te na skupinski terapiji naučil da je treba najprej priznati koliko spiješ ! ?

tema ki bo sodu izbila dno, litru pa zamašek ! tekila gverila ! :whistle:

Ko pridem do terapije zagotovo prodam motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav je to relativno. Mislim glede sreče.... Jaz sem naprimer pred 14 dnevi, pijan ko motka, vplačal loto, pa nič od sedmice... :(

In pol mi jo dobi en trotl iz neke vukojebine, ki je zapovrh bil 100% trezn!!! :(

očitno še premalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz načeloma na motorju ne pijem alkohola. Tu pa tam mogoče kako pivo. Ampak nikoli več ko 10, častna titova!!!

Hi, to bo pa držalo.

Maš preveč dela z držanjem bilance in koncentracijo na vožnjo, a ne ...

Seveda pa so postanki nekaj povsem drugega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš preveč dela z držanjem bilance in koncentracijo na vožnjo, a ne ...

Seveda pa so postanki nekaj povsem drugega ...

Ja in to me najbolj razpizdi!!! Grem danes nabavit kamelo al kak se oni pizdariji za pijačo reče, ko si jo na hrbet namontiraš, da lahko med vožnjo piješ...

Kakih 5, 6 pirov po moje gre not, kaj praviš? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in to me najbolj razpizdi!!! Grem danes nabavit kamelo al kak se oni pizdariji za pijačo reče, ko si jo na hrbet namontiraš, da lahko med vožnjo piješ...

Kakih 5, 6 pirov po moje gre not, kaj praviš? :hmm:

Vapo, In vino veritas.

Kaj pa "In pivo"? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz načeloma na motorju ne pijem alkohola. Tu pa tam mogoče kako pivo. Ampak nikoli več ko 10, častna titova!!!

Jaz na motorju tud ne, se raj za šank postavim :evilgrin: , takrat pa kolikor duša da :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz kar se tiče motorja nisem spil niti deci piva. Vendar ne obsojam tiste ki ga. Vem da bi z enim, dvema piri lahko vozil isto ali še bolje samo sem tako sklenil da ne bom. Drugo pa je bilo moped in avto :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!