Skoči na vsebino

Motor in alkohol


Priporočene objave

na motor samo v treznem stanju! tudi eno pivo vpliva, še kako pa pomed daljšo vožnjo, ko si mal dehidriran. je prenevarno se zajebavat s tem. že tako je preveč pijanih avtomobilistov! res ni potrebe, da smo tudi mi zraven. probite na kakem zboru nehat pit kako uro ali dve preden greste spat. pa vode se napijte. pomaga.

sej vem sej vem, se nisem zmeri držal tega ma se zmeri bol.

motor + alkohol = :nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor + alkohol = :nono: :nono: :nono:

Eh, kaj te govoriš. Jaz sem predlani na IMOT-u, pijan ko tele, vozil tisti hondin motosimulator. Enkrat samkrat se nisem zaletel, pa še najboljši cajt tistega dne sem mel. Kaj bi šele blo, če bi pravega vozil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, kaj te govoriš. Jaz sem predlani na IMOT-u, pijan ko tele, vozil tisti hondin motosimulator. Enkrat samkrat se nisem zaletel, pa še najboljši cajt tistega dne sem mel. Kaj bi šele blo, če bi pravega vozil!

Še en dokaz za to, da ljudje, ki vozijo pod vplivom alkota vozijo bolje in bolj zanesljivo, kot trezni.

Sicer pa sem jaz lani iz žegna pri tulipanih v petek zvečer šel nasekan kot motika, pred mano pa se je peljal en tipo, ki se je cel večer pri vhodu v šotor naslanjal na svojo repsolko in srkal kokto.

V Račah je on fliknil, jaz pa ne......

In od takrat se jaz iz vsakega zbora peljem rahlo nadevan.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hebat ga................

zaloga mora bit, če je človek skoz žejn B)

86hCnBcaxwCZnTp3.v.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, res dobra tema.

Kaj pa tale? Ko pijem ne vozim?

Bljak.

Samo ko sem totalka, pridem sem. In ko je moj motor totalka, sem na cesti! Okej, v garazi, ker pac zelezo od motorja ni kos moji jekleni volji. Hehe, ce verjames....

Moj rekord iz pihanja je 2, 25. Z motorjem. Sem pred casom nekje ze pisaril o tem. Sem se ziv pripeljal domov. Pa ves zakaj?

Ker je pac nekaterim usojeno, da delajo oslarije in prezivijo. Nekatere pa pobere prva voznja.

Nekateri berejo Vede, nekateri pa Srimad Bhagavatam. Nekateri pa vozijo pijani. Ker smo nesmrtni. In ker delamo to, kar nam pase in to takrat, ko nam pase.

In spet sem se zasral. Neko sranje.

Ane? Ma cisto vsak bi moral na motor z vsaj pol litra viskija v riti. No, pa z vsaj pol litra merlota...

Pogrebni stroski bi morali upostevati, da si se prbit ubil. No, sicer pa tukaj dobis 50 % popusta, ce si zavarovan.

Aja, po novem se ukvarjam z zavarovanji :)

Ker je boljsi denar od ubitih z motorjem kot od tistih, ki crknejo kar tako...predebelih, ali pa .....okej bom priznal, rizicnih poklicev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hebat ga................

zaloga mora bit, če je človek skoz žejn B)

Z minimalno truda pri ronanju pločevink v kufer bi jih spravil notr veliko več O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s predhodnikovo ugotovitvijo........

Laško na cesti.......lahko samo koristi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laško na cesti.......lahko samo koristi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Koristi glih ne, ampak je pa vseeno špas polivat ga po cesti. Za druga itak ni uporaben..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koristi glih ne, ampak je pa vseeno špas polivat ga po cesti. Za druga itak ni uporaben..... :P

Ma ne se jebat - LAŠKO polivat je GREH :headbang: in to kar velik :fight2:

MARŠ K SPOVEDI :kva2: :kva1: :kva2:

Po spovedi pa takoj na :beer2: :beer2: pa tistga ku češ jst že vem katerga bom :beer2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa UNION bolj paše, ker me po desetem Union piru manj glava boli kot po Laškem

:010 :beer2: :beer1: :beer2: :beer1: :beer2: :beer1: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj moram spit če ne me je strah se peljat

×2 :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

×2 :headbang:
zakaj X2 saj pa ne moraš na motor žejen dehidracija je lahko smrtna + tega ne pijem alkohola :naughty:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj X2 saj pa ne moraš na motor žejen dehidracija je lahko smrtna + tega ne pijem alkohola :naughty:

Mam zadne cajte tolk problemov,d, že neki more člouk spit :headbang:

o tem nebi tuki gor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pivo kvas! :D

:hmm:

Hm, pa se mi je zdelo, kak maš zadnje cajte velko glavo ... :slap: seveda! Kvas! :whistle:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res da nikoli ne odklonim in pljunem ven (saj sem Dolenjc), sam ko se pa na motor spravim pa mogoče kak radler spijem, ki sicer ima mal alkota sam je ta skoraj zanemarljiv. :baa: :baa:

Kaki ded te si?

Mi ga tankamo non-stop med furo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj moram spit če ne me je strah se peljat

Jaz sem se nekoč vozila z nekom, ki je dosledno upošteval to. Kaj češ, potem sem ga morala pa še jaz mal nasekat (da me ni blo strah) :whistle:

Zdaj pa , ko grem na motor, pijem izključno vodo. Kostelo. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednja policijska akcija ima naslov: vsakemu motoristu alko tester v gobec !

se vam zahvaljujejo za podatke in vas veselo pričakujejo ob začetku sezone ! še posebej "strahopetce" ki morejo pred vožnjo konzumirat alkohol ! :krneki: za rubriko saj ni res pa je ! alkohol proti strahu ! :krneki: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko grem na furo nikoli ne pijem. Imam se prevelikega macka. Zvecer iz ostarije do ostarije pa... :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednja policijska akcija ima naslov: vsakemu motoristu alko tester v gobec !

se vam zahvaljujejo za podatke in vas veselo pričakujejo ob začetku sezone ! še posebej "strahopetce" ki morejo pred vožnjo konzumirat alkohol ! :krneki: za rubriko saj ni res pa je ! alkohol proti strahu ! :krneki: :BUA:

zelo dobra informacija :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla, bla, bla....

Motor pije bencin, jest pa alkohol.

Pa kaj pol?

Aha, ko bojo motorji na Ogliko-oxi-karbo=metan, takrat bom jest na vodi.

Do takrat pa .... Na Uranu.... Težki vodi?

Sicer pa ne se bat. Nejebe tist k je na motorju in ne tist v avtu.

AJA....

TreZen se ne razfukas tako kvalitetnio kot pijan.

Na cesti se hocemo ubijati samo trezni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!