Skoči na vsebino

Vprašanje za uporabnike 2T motorjev


maggio

Priporočene objave

js sm mel 15 let staro aprilio, niti pomislil nisem da bi crpalko odklopil. 2x, 3x na sezono sem jo na fino nastavil, in to je bilo to. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač si pa pogumen! Jst sm jih v eno smer največ 200km naredu. Pa še to me je blo strah kdaj bo kej šlo, s skoraj novo RS-ko.

100 / 150 / 200 km se dela dnevno ob lepem vremen!

Kaj si mislil s tem: preventiva? Olje kljub pumpi v kesl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 / 150 / 200 km se dela dnevno ob lepem vremen!

Kaj si mislil s tem: preventiva? Olje kljub pumpi v kesl?

Ja klub pupmi dej u kestl, pač "zihr je zihr". ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak oz rečmo da dajem deci na kesl (seprav malo manj kot 1%) in če crkne pumpa, bo ta procent obdržu bat v gibanju ali bo kljub temu zaribalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak oz rečmo da dajem deci na kesl (seprav malo manj kot 1%) in če crkne pumpa, bo ta procent obdržu bat v gibanju ali bo kljub temu zaribalo?

To ti pa newem povedat, pa dej 2% mešanco za usak slučaj. Sam zdej nwm kolk že oljna pumpa da olja, da ga nav preveč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preventiva je itak najbolj ziher!

Drgač si pa pogumen! Jst sm jih v eno smer največ 200km naredu. Pa še to me je blo strah kdaj bo kej šlo, s skoraj novo RS-ko.

zmeraj me v dobro voljo spravjo takele izjave brez argumenta zakaj?

kewo, a veš kje je tole? ob 6:00 iz tržiča, ob 19:00 nazaj (istega dne, nauš vrjeu...)(pa od innsbrucka do kitzbuhla nas je praow dž)(z papco(papcam) vmes)

post-5414-0-68120400-1328621310_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmeraj me v dobro voljo spravjo takele izjave brez argumenta zakaj?

kewo, a veš kje je tole? ob 6:00 iz tržiča, ob 19:00 nazaj (istega dne, nauš vrjeu.. .)(pa od innsbrucka do kitzbuhla nas je praow dž)(z papco(papcam) vmes)

Ja fajn ane, jest vem da se na 2T ni kej preveč za zanašat ;) Če ni blo druzga, se mi je usaj zajla za rave ventil strgala. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fajn ane, jest vem da se na 2T ni kej preveč za zanašat ;) Če ni blo druzga, se mi je usaj zajla za rave ventil strgala. :grrr

a rabš kšno slikco z dolomitov, velikega kleka al pa recimo paga čez obrovac pa po magistral nazaj?

'ni zanesljiv'? ne... me .... basat....; kokr se vzdržuje, tako se žanje.... (beri: vozi.)

dovolj bo za off topic..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!