Skoči na vsebino

Hurghada


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Prav gotovo zanimivo in glede na cene pri nas tudi ni drago. Ampak ne zaupam popolnoma tem "arabcem", da ne bo čez par let kdo rekel, da to ni moje,... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3

aja, tu nea štejemo : )

Ne poznam, ampak, Geiger, prepričan sem, da boš dobro kupil, dragi prijatelj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa naj bi vedli, hurgada in podobni kraji po španski costa del sol ali turški antalyji so živa gradbišča kjer se gradijo hoteli in apartmaji kot so tile. greš enkrat dol, pogledaš kje so ti apartmaji (da niso 8 km od plaže kar so ti pozabili povedat) in če ti je všeč kupiš. cene niso pretirane (od cca 500€ po kvadratu dalje - to še v slo ni tako poceni), stroški vzdrževanja letno cca 1000 ali manj € itd. notranja oprema pa je dol zelo poceni.

skratka DOSTI cenejše kot vikend pri nas :blink: ali v hrvatiji. letalse veze dol pa tudi niso nek problem iz recimo graza, za SLO pa ne vem kako letijo.

no jaz bi si zadevo vseeno v živo ogledal prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav gotovo zanimivo in glede na cene pri nas tudi ni drago. Ampak ne zaupam popolnoma tem "arabcem", da ne bo čez par let kdo rekel, da to ni moje,... :)

brez panike, glede na to koliko nemcev in angležev bo in je že tam kupilo ne samo apartmaje ampak tudi hotele bi nato napadel egipt če se kaj takega zgodi. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pred nakupom vseeno preveri našega SLO ponudnika, da ne bi bilo kakih neprijetnih presenečenj.

Človek pač mora bit siguren v današnji poplavi vseh mogočih nategov. Predvidevam pa, da je firma čisto OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!