Skoči na vsebino

izpuh


klimez1

Priporočene objave

zdravo jaz mam skuterja baotian sicer leti okoli 70-80km/h sam me res zanima kje bi lahko kupil sportni izpuh ali kit?? ce kdo ve naj mi pove ali mi prosim napiše sporočilo na marko.klimez@gmail.com prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Mallosija boš kaj našu! Vpiši v google pa boš med zadetki dobil spletno strana pa si tam poglej!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabi iskalnik, boš 100% kaj našel.

LP

človek če nisem pogledo najmanj 200 strani te nisem nič res sem dosti gledav pa nič našo... tak da če ti kje vidiš mi sporoči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo jaz mam skuterja baotian sicer leti okoli 70-80km/h sam me res zanima kje bi lahko kupil sportni izpuh ali kit?? ce kdo ve naj mi pove ali mi prosim napiše sporočilo na marko.klimez@gmail.com prosim!

klimež mali, kaj boš te rihtal toto jajco, bo ti razpadlo vse skup hehe, raje badminton pridno špilaj .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimež mali, kaj boš te rihtal toto jajco, bo ti razpadlo vse skup hehe, raje badminton pridno špilaj .) :D

hee :lol1:

zalostno ampak resnično, pa ni treba za vsak k***c novo temo odpirat, ta tema že obstaja :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!