Skoči na vsebino

Koncert Nightwish


Priporočene objave

Hola!

ker mi je glasba te skupine že kar nekaj časa hudo všeč (hvala, Gregs!) je bilo čist nujno da grem na koncert, kljub novi pevki ki je še nisem slišal... kar se je izkazalo v glavnem kot napaka... ali celo več napak: da sem šel na koncert, da so fantje zamenjali Tarjo s ...temle... verjamem da so mel s Tarjo težave, ki so pripeljale do ločitve, ampak Tarja je mela vsaj glas, da njenega stila sploh ne omenjam... tole pa... IMHO bi bila Elda Viler veliko boljša zamenjava kot ...tole... na kratko: pretežno razočaran nad koncertom :( tudi ostali niso našli nič lepih besed...

aja, Kinslayerja sploh niso zašpilal :headbang:

evo še nekaj slikc... ne preveč dobrih, trotlbutlzihr fotič...

post-163-1204681879_thumb.jpg post-163-1204681899_thumb.jpg

predskupina Pain, predzadni komad mi je bil ful všeč :worship:

post-163-1204681968_thumb.jpg post-163-1204682136_thumb.jpg

post-163-1204682154_thumb.jpg post-163-1204682169_thumb.jpg

mislm ...tole... je pa podn...

post-163-1204682184_thumb.jpg post-163-1204682201_thumb.jpg

ampak največja carja sta bila pa en italijanski parček, ki sta na koncert prišla s Hondo Hornet 600, ura je bla ena zjutraj, mrzlometer je kazal 0,0 Celzijev, onadva pa v Addidas anorakih čez jakno in kavbojke, in pravac Italija... :worship:

(sorči, slaba slika, ker je snežilo!!!)

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moje mnenje....

Suzuki, ni za kaj... jaz se pa zahvaljujem Luckyu, ki mi je predal celoten njihov repertoar nekaj let nazaj... ;)

Drugače pa je s koncertom takole: jaz sem namenoma odšel nanj brez prevelikih pričakovanj. In ker nisem bil preveč zahteven, mi je bilo čisto luštno na koncertu. Seveda se koncert ne more primerjati z njihovim izpred 2 let v Križankah, vendar vseeno ni bilo tako slabo, kot je svoje mnenje izrazila večina. Anette pač ni Tarja... njen glas in karizma sta daleč od tarje, vendar menim, da se bo cela skupina uigrala v prihajajočih letih. Anette ni slaba pevka, samo nima tako močnega in dobrega vokala kot Tarja... tako pač je... vendar mi je bil koncert vseeno všeč in Nightwishi so še vedno edina skupina, katero sem videl 2x na koncertih v živo.... :)

Pa še poslovilna slikica...

post-53-1204685907_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole pa... IMHO bi bila Elda Viler veliko boljša zamenjava kot ...tole... na kratko: pretežno razočaran nad koncertom :( tudi ostali niso našli nič lepih besed...

Ne žali Elde Viler.

pa še to - čeprav nisem bil na koncertu, ker pop glasbe ne poslušam, sem 100% prepričan, da so bili Pain (predskupina) milijonkrat boljši.

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

ampak največja carja sta bila pa en italijanski parček, ki sta na koncert prišla s Hondo Hornet 600, ura je bla ena zjutraj, mrzlometer je kazal 0,0 Celzijev, onadva pa v Addidas anorakih čez jakno in kavbojke, in pravac Italija... :worship:

(sorči, slaba slika, ker je snežilo!!!)

pa ja ! kot da je šiška že v italiji ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ja ! kot da je šiška že v italiji ! :evilgrin:

:rolleyes: točno tko...ker proti primorski, da ne govorim kako je bilo čez Godovič in dol proti Idriji :krneki: ....snega na cesti, nagnjene zasnežene veje, cestarjev pa nisem videl...od Idrije naprej proti domu pa skoraj vsake 10 km cestarji - cesta pa kopna....

moji boljši polovici koncert ni dal tistega kar je pričakovala....Anette - nekaj ji manjka, pa ne v primerjavi z Tarjo...njeno mnenje:včasih je njen glas v sozvočju z ritmom preveč pop deloval- koncert delno zadovoljil....moje mnenje - ker sem bolj na oštro udarjen....5 komadov mi je pa res pasalo...scena tud v redu...pavza predolga..Pain me segreli - ma lahko bi še kakšnega udarli :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne žali Elde Viler.

...

sploh ne, nasprotno, hvalim; sem prepričan da bi se bolje znašla v tej vlogi!!

pa ja ! kot da je šiška že v italiji ! :evilgrin:

mal sem neprespan, pa ne razumem kaj hočeš povedat... za njima sem se peljal od Hale Tivoli do uvoza na AC na Viču, potem sem šel jst naprej, onadva pa ne vem kam, ne poznam italijanskih tablic po krajih...

@ jazbec: zgleda name koncert naredil podoben vtis, ker se mi zdi Anette za pop pevko čist kul, Nightwish so fajn metal band, ampak skupaj mi pa ne pašejo, no way...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne razumem kaj hočeš povedat...

da je zgrešil odcep za Rožno dolino pri Narta- Ilirija studiu ! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vam ni blo preveč všeč,vam ne ostane drugega kot da grete konc mesca na koncert Tokio Hotel,al pa Rebelde!!! :devil: :slap: :kva2: :lol1: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vam ni blo preveč všeč,vam ne ostane drugega kot da grete konc mesca na koncert Tokio Hotel,al pa Rebelde!!! :devil: :slap: :kva2: :lol1: :photo:

Če imam rad refošk, še ni nujno da imam rad tud cviček...če mi pa ga kdo časti ga pa tud spijem :naughty: ...

ps

še eno moje opažanje:...redarji niso pustili v dvorano z lombreno ( opps. - dežnikom) - pravilno!...pač smo ga pustili pred vhodom...in ko je bilo konec - je bil tam, nihče ga ni vzel, čakal je.... :krneki: zgleda, da res ne spadamo več pod Balkan :whistle: ....pa tud opojnih substanc nisem kaj dosti zasledil....joj,kje so leta....pili in ..... pole na štacionu ležali in čakali na avtobus proti obali....naša mladina je tko pridna, mirna...če bo tko šlo naprej bomo še pri osemdesetih lahko uživali na koncertih - mogoče še v prvi vrsti :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa SEKE ALEKSIČ mislim da 22ga :naughty:

Ja, ja Sanda, saj ni treba posebej poudarjat kaj poslušaš ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nightwishi imajo super prvi dve plati. Sreco imam, da sem jih videl nemalo let nazaj, ko so imeli prvi tour izven finske (bili so predskupina Rage). Tisto je bilo dobro, band je bil poln entuziazma ne pa sedaj, ko so ratali firma in je vazno samo da se vrti plata, tour, plata, tour... Screw that!

Pain so pa tko al tko miljauzntkrat boljsi.

(joco je nas kitarist)

Jaz: Joco si bil na najtwishih?

Joco: Jup

Jaz: in kako je blo?

Joco: takoj po koncertu sem kupil plato od Pain.

Jaz: Pa nightwishi?

Joco: Kaj z njimi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem sporočam, da sem po čistem naključju prihranil tistih 35 evrov, kolikor bi koštal koncert, in mi absolutno ni žal.

Je pa res, da sem bil že na bolj shitty koncertih - a na srečo ne velikokrat.

Nightwish zadnje čase pri meni kotirajo nekje ob Wernerju in podobnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dobr koncert je bil!

Tisti k so pa ful pričakoval so bli pa verjetno razočarani.

Ampaaak, tko kokr ste si nardil, tok dobr je pa blo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bila na POP metal koncertu.

Nasplošno bil s koncertom zadovoljen predvsem zaradi super ozvočenja in dobrega showa.

Najtežje mi je bilo poslušat komade iz Once-a, ker sem imel točno v glavi - kaj bi rad slišal, pol je pa čist kontra zvenelo :headbang:

Komade iz zadnga albuma pa je punca čist solidno odpela.

Par slik iz rockonneta:

post-950-1205653768_thumb.jpg

post-950-1205653827_thumb.jpg

post-950-1205653860_thumb.jpg

post-950-1205653879_thumb.jpg

post-950-1205653891_thumb.jpg

post-950-1205653910_thumb.jpg

post-950-1205653927_thumb.jpg

post-950-1205653950_thumb.jpg

post-950-1205653974_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!