Skoči na vsebino

200 milj Daytone 2008: Skubic in Pintar ponovno na ovalu


salsa

Priporočene objave

Takole pa zgleda Yamaha R6 s katerima bosta Pintar in Skubic letos v Daytoni in po vrnitvi v evropi preganjala sekunde.

post-1102-1203577254_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkart smo še vsi doma, odrinemo v sredo 27.02. Poslali pa smo že oba motorja in vse stvari, ki jih ne moremo nesti s sabo na avion.

V torek, 26.02. ob 11.00 uri imamo tiskovno konferenco na AMZS v predavalnici. Vabim vse motoriste in moto navdušence na predstavitev ekipe in načrtov v zvezi z dirko v Daytoni.

Se vidimo!!!

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole pa zgleda Yamaha R6 s katerima bosta Pintar in Skubic letos v Daytoni in po vrnitvi v evropi preganjala sekunde.

Uuuu lepa fotka s profi fotoaparatom in seveda še bolš motor :worship:

PS: Se vidimo v torek ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imela bi 1 vprašanje glede Daytone pa to....a se bo dal spremljat kje po internetu rezultate...slike....mogoče celo tekmovanje? al pa kakšne filmčke? sm že raziskovala...pa nič koristnega ne najdem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noče mi predvajat sploh tega kanala :glare:

Poskusi odpret ta link v Internet Explorerju, pa ko te vpraša nekaj o active x, ga naloži, oziroma če te bo vprašalo za TVU web player ga prav tako naloži.

V Firefoxu, ga nekako noče odpret :headbang:

Če pa še to ne bo šlo, si pa zloadaj TVU Player na računalnik in ga inštaliraj :)

Lp, P

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imela bi 1 vprašanje glede Daytone pa to....a se bo dal spremljat kje po internetu rezultate...slike....mogoče celo tekmovanje? al pa kakšne filmčke? sm že raziskovala...pa nič koristnega ne najdem :hmm:

Tukaj bodo vsakodnevno poročila in fotke, kot tudi že lani in predlani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi odpret ta link v Internet Explorerju, pa ko te vpraša nekaj o active x, ga naloži, oziroma če te bo vprašalo za TVU web player ga prav tako naloži.

V Firefoxu, ga nekako noče odpret :headbang:

Če pa še to ne bo šlo, si pa zloadaj TVU Player na računalnik in ga inštaliraj :)

Lp, P

aha, hvala :)

sm ga kr inštalirou :D

trenutno so eni monstertrucks.. zanima me če je ta program pač tekoč program (al kuko nj prašam), al je tko da kadar zlowdaš ta program, gre oddaja od začetka? :)

je kje kakšen spored za ta program? :D

se oproščam za oftopik :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdarv iz Miamija, kjer bomo prevzeli motorje. So ze prispeli, jih trenutno carinijo, tako da bi jih naj jutri pevzeli.

Ekipa je OK in lep pozdrav vsem v Slovenijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdarv iz Miamija, kjer bomo prevzeli motorje. So ze prispeli, jih trenutno carinijo, tako da bi jih naj jutri pevzeli.

Ekipa je OK in lep pozdrav vsem v Slovenijo.

Uf,Miami...Sigurno se mate fajn :)

Želim vam veliko uspeha na dirkah :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo salsa :D

Včeraj tukaj, danes na drugem koncu sveta :D, kaj še češ bolšga ;)

Veliko veliko sreče vam želim in pa posledično dobre rezultate, bomo držal in navijal za vas preko TVU Playerja ;) Mislim, da bodo začel na Speed TV prenašat 8. marca od 19:30 pa do 22:30

Če sem se slučajno zmotil, me naj kdo popravi ;)

PS: Dans sem vam že mal reklamce naredu v Ležnu s kapco, so vsi spraševal, kaj je to Inotherm,... ;) Prav pride za fotkat, ti ne sije sonce tolk :P ;)

lezen-28-februar-116.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vso srečo ekipi in pilotom, da ponovijo ali celo izboljšajo lanskoletni uspeh :worship:

Enake želje tudi z moje strani :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo mogoče ve, kdaj bo po tistem programu wheels prenos :hmm:

8. Marec

Od 19:30 do 22:30 se mi zdi

lp, Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!