Skoči na vsebino

200 milj Daytone 2008: Skubic in Pintar ponovno na ovalu


salsa

Priporočene objave

js tut gledal daytono .... res sta super vozila..... čestitke :worship: res škoda za pintarja .....

js sm si takoj en pir odpru ...po dirki .....še tko naprej boysi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke obema tudi od mene, škoda za probleme, ker če bi bla oba med top 10 bi blo sploh super!!

uglavnem, važn da sta oba cela in da se vračate v enem kosu usi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Update:

Josh Hayes Disqualified From Today’s Daytona 200

Josh Hayes was disqualified from today’s Daytona 200 following a customary and mandatory technical inspection of the top three finishers’ motorcycles in the Daytona 200, round one of the AMA Formula Extreme Series.

Upon this inspection, a technical infraction was found. The #1 Erion Racing Honda CBR600RR’s crankshaft was polished, surface treated and metal was removed from it. This is in violation of the 2008 AMA rulebook section 5.4, the text of which can be seen below.

Se pravi da oba Boštjana dobita še mesto nižje uvrstitev: 8. in 17. mesto.

Čestitke :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tega pa še niste opazli, da je bil Skubic najbolši Yamahin voznik, Pintar pa tretji :worship: :naughty:

Hehe, še par jih diskvalificirajo, pa bo Skuba že v top pet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nora sta... škoda da je pintarju motor nagaju, sam pol bi blo pa že kr preveč dobr :evilgrin:

nasledn let pa oba med 8, sej glede na zdejšne rezultate je sam še uprašanje časa... :), sploh pr pintarju k je še mld...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Boštjanoma in seveda komplet ekipi ! :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: SUPER :yea1: ČESTITAM CELI EKIPI :grim :grim :grim

:OK: :OK: Gledal dirko dobr sta napredovala skozi dirko po lestvici gor :OK: :OK:

Škoda za zadnji krog za Pintarja (Ampak lohk bi blo še slabše, če bi se to zgodl kšn krog prej :grim )

:hmm: :hmm: A kdo slučajno ve kok konjičkov ima recimo cbr-a od diskvalificiranega zmagovalca Hayes-a , zato k je padu mim naših na ovalu k nč :slap: :slap: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: SUPER :yea1: ČESTITAM CELI EKIPI :grim :grim :grim

:OK: :OK: Gledal dirko dobr sta napredovala skozi dirko po lestvici gor :OK: :OK:

Škoda za zadnji krog za Pintarja (Ampak lohk bi blo še slabše, če bi se to zgodl kšn krog prej :grim )

:hmm: :hmm: A kdo slučajno ve kok konjičkov ima recimo cbr-a od diskvalificiranega zmagovalca Hayes-a , zato k je padu mim naših na ovalu k nč :slap: :slap: :zzz:

Upoštevati bi moral 120hp + koliko doda kit + izpuh + elektronika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upoštevati bi moral 120hp + koliko doda kit + izpuh + elektronika

Ja je pa kr več se mi zdi da okol 180 hp

:grim :grim ZDLE JE NA MOTORS TV ponovitev dirke Daytona 200miles če koga zanima :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je pa kr več se mi zdi da okol 180 hp

:grim :grim ZDLE JE NA MOTORS TV ponovitev dirke Daytona 200miles če koga zanima :P :P

Daj ga no srati... 600ccm pa 180hp :)

mogoče kakih 130 - 135 konjev na kolesih maksimum 140 pa že to je preveč pomoje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!