Skoči na vsebino

Travian


Priporočene objave

Dej no..........en teden.....pa ne moreš ničesar zgradit............dolg cajt!!!!!

Ja vem........moral bi bit na začetku.........ampak, da rabiš bit na vsake 3 ure gor, k se ti nabere zadost surovin......ma ......to se men ne da!!!!!!

BTW....nisem skenslal zarad tega, da me nekdo ropa...........ampak, ker enostavno nimam živcev,......sploh pa ne cajta, da konstantno kontroliram, kaj se dogaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Me pa zanima.......kolk vas bo imel cajt gledat........ko bo moto sezona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x na dan po 10 min nimaš časa pogledat :hmm: OK, your decision... BTW: a si na speed3? Tu je vse veliko hitrejše .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, meni tudi. so moje farme pridelale veliko surovin :naughty: :devil:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, meni tudi. so moje farme pridelale veliko surovin :naughty: :devil:

dr.looney :alien1:

...... da ti jih lahko pridem izropat.

Tokrat pridem brez keksov.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... da ti jih lahko pridem izropat.

Tokrat pridem brez keksov.......

zakaj si pa tako žleht? ti kar kekse prinesi

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu me je prosil, da sporočim, da mu na 3x serverju, dela hude težave en Ahilkus in prosi za pomoč ali pa nasvet. Predlaga, da ga vsi napadete :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu me je prosil, da sporočim, da mu na 3x serverju, dela hude težave en Ahilkus in prosi za pomoč ali pa nasvet. Predlaga, da ga vsi napadete :whistle:

:topic:

pri maljon nickih ki jih ima trenutno v uporabi na MS mu pa menda res ni problem enga posta objavit :hmm:

:P

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

pri maljon nickih ki jih ima trenutno v uporabi na MS mu pa menda res ni problem enga posta objavit :hmm:

:P

Kje pa! :D Tisti Akhilus, al kakože, je tak Simon! In zdej bi mi njega zbombardirali. :D Kec bi se pa smejal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bognedaj,da ga še jaz začnem igrat,potem bi naš računalnik pregorel :naughty:

Pa saj ne rabiš skoz gor viset! Soldate pošlješ v napad,delavcem daš delo in si fraj! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si kot šef, tak moraš bit.

Jaz sem včeraj začel igrat tudi. Hitro se razvijam, počasi pa vas vse poberem... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošel .)

Čez 3 dni, kot ti bo sosedova vojska potrkala na vrata zidu, se spomni na alianso :) Vedno dobrodošel :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj rabiš,da si lahko zgradiš še eno mesto?

palača 10ta stopnja, 3 koloniste .)

Kako se spremeni ime novo ustvarjenega mesta? Aja, pa kako lahko povežem ti dve mest? A bom mogu skoz trgovce pošiljat?

Aja, še nekaj: kako lahko osvobodim talce? Polni napad?

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

palača 10ta stopnja, 3 koloniste .)

Kako se spremeni ime novo ustvarjenega mesta? Aja, pa kako lahko povežem ti dve mest? A bom mogu skoz trgovce pošiljat?

Aja, še nekaj: kako lahko osvobodim talce? Polni napad?

:grim Pa dost vojakov pošlji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

palača 10ta stopnja, 3 koloniste .)

Aja, še nekaj: kako lahko osvobodim talce? Polni napad?

Polni napad.

Sicer pa je itaq najbolj varno, ko napadaš galce, da vedno napadaš s polnim napadom in ne roparskim pohodom. Pa dovolj vojske pošlješ, pa je. Če imaš več vojske, kot galec pasti, ti preostali vojaki takoj osvobodijo talce. Problem je le v tem, da zajeti vojaki domov ne nesejo nobenih surovin. Pa ga še enkrat napadeš, pa je.....

Pa če meni kdo zajame talce, mu za kazen s katapulti uničim zbirališče, da si bo zapomnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi najraj tem galcem zrušo tte pasti, sam ko jih ne moreš zrušit s katapulti :whistle: drugač so pa te pasti tak skor neuporabne, kr če ti zajeme vojake ga pol še enkrat napadeš pa je spet un na slabšem kr ga napadeš 2x.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pasti so za moje pojme neuporabne.

Če si zgradiš vojsko, pobije nasprotnike. Če je imaš dovolj, pa jih pobije toliko, da se nasprotniku več ne splača prihajati v tvoje naselje.

Pasti pa ujamejo moje vojake, on pa jih mora še hraniti.

Se mi je že zgodilo, da mi je en galec zajel 80 tevtonskih vitezov, od katerih vsak požre 3 enote žita na uro.

Ko je to videl, jih je sam izpustil......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!