Skoči na vsebino

Travian


dr.looney

Priporočene objave

Ne razumem modela,ki ima čez 200 prebivalcev v naselju,nima pa niti enega vojaka! :headbang:

No,meni fuuul paše,.....! :whistle:

Mogoče pa zaenkrat samo nadgrajuje infrastrukturo. Zna bit da je ocenil, da ima manjše stroške, če ga malo ropajo kot pa da mu poginjajo vojaki.

Zna bit še veselo, ko bo kar naenkrat začel štepat vojake, ki bodo izurjeni na visok nivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa zaenkrat samo nadgrajuje infrastrukturo. Zna bit da je ocenil, da ima manjše stroške, če ga malo ropajo kot pa da mu poginjajo vojaki.

Zna bit še veselo, ko bo kar naenkrat začel štepat vojake, ki bodo izurjeni na visok nivo.

Možno,ja! Pač odvisno,kakšno taktiko si izbereš! Men je bol všeć napadalna,je bol adrenalinsko! :whistle:

Če me bo sesul,bom pač izbrisal račun in začel na novo! Saj je samo igra,na srečo! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modro razmišljanje!

Ma jaaaa... ene gledam, kaj imajo vse napisan... "če nisi aktiven vsake xy ur, te skenslamo iz alianse" :slap: Pa se je samo IGRA :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jaaaa... ene gledam, kaj imajo vse napisan... "če nisi aktiven vsake xy ur, te skenslamo iz alianse" :slap: Pa se je samo IGRA :lol1:

da ne boš ti kaj takega napisal ali uvedel, ti samo piši skom imamo zavezništva pa nobenih drugih pravil, in koliko surovin rabiš za nadgradnjo ambasade :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne boš ti kaj takega napisal ali uvedel, ti samo piši skom imamo zavezništva pa nobenih drugih pravil, in koliko surovin rabiš za nadgradnjo ambasade :evilgrin:

:grim Deal

BTW: A če gradbeni ceh nadgrajujem, se potem tut čas nadgradnje surovinskih polj zmanjša?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem modela,ki ima čez 200 prebivalcev v naselju,nima pa niti enega vojaka! :headbang:

No,meni fuuul paše,.....! :whistle:

Da nadaljujem zgodbico.

Tipa napadam vsaki 2 uri. Je poln surovin,nima pa še nobenega soldata!

In malo prej mi je zagrozil,da če ga še enkrat napadem,bom po domače povedano najebal od njegovih zaveznikov.Grem pogledat njihovo alianso in je prav ta model "najmočnejši" člen. In kaj sledi? Seveda napad z vso mojo vojsko!!! :D

Sedaj me pa prosi za zavezništvo in bi se rad nekaj pogajal! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nadaljujem zgodbico.

Tipa napadam vsaki 2 uri. Je poln surovin,nima pa še nobenega soldata!

In malo prej mi je zagrozil,da če ga še enkrat napadem,bom po domače povedano najebal od njegovih zaveznikov.Grem pogledat njihovo alianso in je prav ta model "najmočnejši" člen. In kaj sledi? Seveda napad z vso mojo vojsko!!! :D

Sedaj me pa prosi za zavezništvo in bi se rad nekaj pogajal! :D

Zavezništvo zavrnjeno iz moje strani! Zdej me bo pa menda napado njegov frend z 1200 populacije,ne vojske! :D

Najbrž jih bom dobo po p..ki! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nadaljujem zgodbico.

Tipa napadam vsaki 2 uri. Je poln surovin,nima pa še nobenega soldata!

In malo prej mi je zagrozil,da če ga še enkrat napadem,bom po domače povedano najebal od njegovih zaveznikov.Grem pogledat njihovo alianso in je prav ta model "najmočnejši" člen. In kaj sledi? Seveda napad z vso mojo vojsko!!! :D

Sedaj me pa prosi za zavezništvo in bi se rad nekaj pogajal! :D

poznam take zgodbe. men je eden grozil, pa niti enga vojaka ni mel......... :lol1: :lol1:

al pa eden me je spraševal, zakaj ga napadam........ :lol1: :lol1: :lol1:

jaz take ki javkajo še z večjim veseljem ropam ali pa mu postavim pogoj toliko in toliko surovin na dan, pa ti dam mir. samo je vseeno bolje ropat.

eni trije okrog mene so se naveličali mojih obiskov in so zbrisali račun :lol1: :lol1:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igram, imam trenutno 6 mest in sem del zelo močne alianse.

Moram pa priznati, da zadeva vzame preveč časa. Vem, da so ljudje v WoW recimo zasvojeni, kot z drogo, in tudi to postaja podobno.

Počasi bom igranje opustil. Bolj so mi pri srcu kratke, enonočne strategije. Tile 'paralelni svetovi' pa - well ... Lahko v njih ogromno časa vložiš, ka jpa maš na koncu od tega? 0. Nič. Ništa. Še računa za internet ne moreš plačat. Cajt bom začel nucat za bolj koristne zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah kak je dougcait zdej ko je to premirje :zzz:

a zato mi je napisal:......... dr.looney ti želi vesele velikonočne praznike in veliko keksov :lol1: :lol1: :lol1:

jaz rabim surovine. no pa sej bom pa jutri več dobila.

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da ste čist not padl

no jz sem zadevo opustila,k ne pelje ta moja obsedenost nikamor več :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zato mi je napisal:......... dr.looney ti želi vesele velikonočne praznike in veliko keksov :lol1: :lol1: :lol1:

jaz rabim surovine. no pa sej bom pa jutri več dobila.

dr.looney :alien1:

Baba pogoltna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah kak je dougcait zdej ko je to premirje :zzz:

Ja,res! Vreme je tapravo za ropanje! :evilgrin: Odkril 3 radodarna naselja,pol pa glupo premirje in ne morem nič! Jutri ne bom zmogel vsega! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baba pogoltna!

nesramnost pa taka.

rabim surovine za vojsko delat . :naughty: :whistle:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nesramnost pa taka.

rabim surovine za vojsko delat . :naughty: :whistle:

dr.looney :alien1:

pol se pa folk čudi, zakaj so vojne po svetu, če še pr takem špilu se ne morjo zmenit, da bi mirno se razvijali vsi. Verjetno bi rezultat bil podobn, ot z osvajalskimi pohodi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol se pa folk čudi, zakaj so vojne po svetu, če še pr takem špilu se ne morjo zmenit, da bi mirno se razvijali vsi. Verjetno bi rezultat bil podobn, ot z osvajalskimi pohodi ...

lejga to ni sim city. :naughty:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol se pa folk čudi, zakaj so vojne po svetu, če še pr takem špilu se ne morjo zmenit, da bi mirno se razvijali vsi. Verjetno bi rezultat bil podobn, ot z osvajalskimi pohodi ...

Zdej si mi pa čist veselje vzev do totega špila!!! :cry:

To je bla še edina svetla točka v mojem življenju!!! :cry:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo ustanovili skupino za odvajanje od traviana bb8.gif

zdravo, ime mi je dr.looney in sem travianoholikchoked.gif

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo ustanovili skupino za odvajanje od traviana bb8.gif

zdravo, ime mi je dr.looney in sem travianoholikchoked.gif

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

dr.looney :alien1:

kdo bo pa terapevt :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo bo pa terapevt :unsure: :unsure: :unsure:

ja TI TO......... :naughty: :whistle: :lol1: :lol1:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!