Skoči na vsebino

Travian


dr.looney

Priporočene objave

Te pasti so za moje pojme neuporabne.

Če si zgradiš vojsko, pobije nasprotnike. Če je imaš dovolj, pa jih pobije toliko, da se nasprotniku več ne splača prihajati v tvoje naselje.

Pasti pa ujamejo moje vojake, on pa jih mora še hraniti.

Se mi je že zgodilo, da mi je en galec zajel 80 tevtonskih vitezov, od katerih vsak požre 3 enote žita na uro.

Ko je to videl, jih je sam izpustil......

men pa se zdijo pasti kar uporabne. pacajo kar lepo žito od tistega ki jih je poslal. sem imela zajetih 80 legionarjev, pa niso jedli mojega žita. :naughty: potem pa jih je odkupil nazaj. :naughty:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa se zdijo pasti kar uporabne. pacajo kar lepo žito od tistega ki jih je poslal. sem imela zajetih 80 legionarjev, pa niso jedli mojega žita. :naughty: potem pa jih je odkupil nazaj. :naughty:

dr.looney :alien1:

V redu.

pa probajva. Jaz ti pošljem mojo konjenico, ti spravi vojake in surovine iz vasi, da ti ne bom po nepotrebnem škode delal, pa bova videla......

napad že gre.

nekaj sto paladinov......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....sem poslal kar komplet vojsko iz obeh vasi, da bo bolj zanimivo......

žlehtnoba :krneki:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bodi vesela, da sem ti prej povedal, pa zdaj še itaq imaš 7 ur časa, dapobegnš z ženskami in otroci, pa da skriješ surovine.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a če pošlješ vojake (poni napad) ti prinesejo isto surovin, kot če jih pošlješ (roparski pohod)

ne. ker pri polnem napadu je prednost napad in bodo najprej pobili vojake, kar posledično pomeni, da jih boš imel manj torej tudi manj surovin.

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bodi vesela, da sem ti prej povedal, pa zdaj še itaq imaš 7 ur časa, dapobegnš z ženskami in otroci, pa da skriješ surovine.....

cowboypistol.gif

res si dobričina. :grrr :P :winkiss: vahidrk1.gif

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne. ker pri polnem napadu je prednost napad in bodo najprej pobili vojake, kar posledično pomeni, da jih boš imel manj torej tudi manj surovin.

dr.looney :alien1:

prednost pa je v tem, da če si nekomu pobil vse vojake, meni pa so ostali, ga potem redno napadam in si jih ne more sproti graditi, ker nima surovin in ne časa da bi si jih zgradil.....

in je moja farma.

zato najprej polni napad, potem pa je itaq vseeno, ker ni več vojske v naselju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ni več važno......ampak, zanima me pa vseeno

V pasti ujameš.....nevem...tolk in tolk enot.....

A jih lahko na kak način pobiješ??????

Mam še nekaj ur odprto, preden se zbriše.......pa bi rad enmi nadležnemu komarju vsaj nekaj škode naredu.

Plen je bil itaQ same 00000000000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bomo HDMovci odprli forum,da se bomo lahko pogovarjali o naših problemih? Bi blo fajn! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bomo HDMovci odprli forum,da se bomo lahko pogovarjali o naših problemih? Bi blo fajn! :yes:

blo bi fajn sam ga more brdaus odpret (mislim da je tako) a mu boš sporočil mene sedaj dva dni ne bo ne tukaj ne tam, službeno odsoten

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo bi fajn sam ga more brdaus odpret (mislim da je tako) a mu boš sporočil mene sedaj dva dni ne bo ne tukaj ne tam, službeno odsoten

OK! Brdaus bo tak tu vido!

Še nekaj. A lahko kdo zbombardira tipa na koordinatah -21/184 SIMAO Mislim,orng zbombardira!!! :evilgrin:

Se sprašujete zakaj? Zato,ker se je lotil članice naše alianse. Revica sploh ne more kaj zgradit!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nemoreš jih pobit, sam spustiš jih lahka ;)

Bedno......pol pa nič....nej ostanejo zaprti.....sej k bo cajt za zaprtje poteku.....se bodo tut njegove enote skenslale.......no, vsaj nekaj :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK! Brdaus bo tak tu vido!

Še nekaj. A lahko kdo zbombardira tipa na koordinatah -21/184 SIMAO Mislim,orng zbombardira!!! :evilgrin:

Se sprašujete zakaj? Zato,ker se je lotil članice naše alianse. Revica sploh ne more kaj zgradit!!!

Sem 4 ure stran.

Mal bom še počakal poj mu grem pa voščit dobro jutro, da bo mir pri hiši.

A mi lahko poveš kdaj je bol aktiven ponoč al podnev pa kolk vojske ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem 4 ure stran.

Mal bom še počakal poj mu grem pa voščit dobro jutro, da bo mir pri hiši.

A mi lahko poveš kdaj je bol aktiven ponoč al podnev pa kolk vojske ima.

pošlji mu izvidnika pa boš videl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem 4 ure stran.

Mal bom še počakal poj mu grem pa voščit dobro jutro, da bo mir pri hiši.

A mi lahko poveš kdaj je bol aktiven ponoč al podnev pa kolk vojske ima.

Napado jo je z 26 legionarji. Popoldne se je vse to dogajalo.Daj mu vetra! :evilgrin: Skolji ga! :evilgrin:

Se bi ga jaz tak sam lotil,samo mam do njega skor 23 ur!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napado jo je z 26 legionarji. Popoldne se je vse to dogajalo.Daj mu vetra! :evilgrin: Skolji ga! :evilgrin:

Se bi ga jaz tak sam lotil,samo mam do njega skor 23 ur!

Sem pogledal in ima 70 populacije tako, da vojske tudi ne more bit prav velik.

Sem že poslal. Upam, da že spi, da mi ne bo vse surovine pokuril, vojsko pa med napadom k tvoji prijateljici na izlet poslal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj, preden grem na fax (6.30) bom pa še jest poslal svojih ubogih 50 :evilgrin:

da ga izuči :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plen 486 486 487 481

Branilec simao1 iz naselbine SIMAO

[Legionar] [Praetorijan] [imperijan] [izvidnik] [Equites Imperatoris] [Equites Caesaris] [Oblegovalni oven] [Ognjeni katapult] [senator] [Kolonist]

Enote 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Žrtve 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!