Skoči na vsebino

Travian


dr.looney

Priporočene objave

Suženj traviana si takrat:

- ko na zagovor iz matematike raje pošlješ sitterja…

- ko ti šef teži, da premalo delaš in si preveč na računalniku – in razmišljaš kako bi mu poslal napad z ovni katapulti in konjenico…

- ko kupuješ hišo in pomisliš, da če pošlješ velik čistilni napad in takoj zatem ene 5 ali 6 senatorjev – imaš lahko brez problema tudi celo vasico…

- ko si sredi vrta začneš postavljat žitnico…

- če ti števec na avtu meri hitrost v poljih na uro…

- ko sprašuješ trgovca na tržnici koliko surovin lahko prenaša…

- ko greš v mestno hišo (magistrat) in vprašaš če veliki festival že poteka…

- ko v časopisu prebiraš horoskop – in takoj za znakom od ovna pričakuješ znak od katapulta…

- ko vidiš okoli tvoje hiše preveč ljudi in kličeš sosede za okrepitve…

- ko te iz spanca prebudi budilka in namesto da bi se odpravil v šolo/službo, se pripraviš za razpošiljanje napadov…

- ko v knjigi pri zgodovini opaziš, da so praetoriani »baje« sodelovali pri napadanju sovražne vojske - prekineš profesorjevo predavanje - in vsem razložiš, da so praetoriani dobri samo v obrambi…

- ko pripelješ na tržnico poln voz žita in ga poskušaš zamenjat za glino in železo…

- ko se pelješ mimo kakšnih velikih polj žita in razmišljaš »kakšen lep cropper… kdo ve koliko vojske bi lahko hranil v njem«…

- ko podvomiš da ti nekdo govori resnico in bi mu najraje poslal 100 skavtov, da ga preveriš…

- ko med poukom zgodovine slišiš da je Julij Cezar premagal Tevtone – se dvigneš na noge in vzklikneš: »Nikoli me ne bo premagal rimljan!«…

- ko se vsedeš na konja in imaš namesto vajeti v rokah rumeno palico z zvezdico na koncu, zato da lahko galopiraš 19 polj na uro…

- ko opaziš da imaš na vrtu precej prostora in se odločiš da nadgradiš svojo »rezidenco«…Za to zadnjo zadevco se morem zahvaliti soigralcu, ki ga imensko nebi omenjal, ampak je on avtor tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi igralci Traviana

Sonce je že zašlo, a so delavci metropole V spomin KunjeRIP kljub temu nadaljevali z delom, da bi dokončali veličastni spomenik. Okoli ??:?? je neimenovani delavec položil zadnjo opeko in končal z gradnjo najmogočnejše zgradbe v zgodovini Traviana od padca Natarjev.

Skupaj z alianso "KunjeRIP" je "Axtor" prvi končal to veličastno čudo, z milijoni porabljenih surovin in tisočerimi bojevniki, ki so čudo branili, in je zato, dobil naziv "Zmagovalec te dobe"!

Na koncu je "Darkscorpio" kralj največjega imperija, ki sta mu sledila "alex32" in "Stiv". Najpogumnejši bojevnik in napadalec je "Dr.15ka", ki je pobil največ sovražnih enot.

"Axtor" si je prislužil naziv najmogočnejšega branilca, kar se kaže na krvavo rdeče obarvanih vratih njegovega mogočnega kraljestva.

Mi, Travian ekipa se vam zahvaljujemo, da ste ostali z nami do konca in pokazali neverjetno podporo in razumevanje, ko je šlo kaj narobe.

Lepi pozdravi Vaša Travian Ekipa

Server 1 je končan. :naughty:

post-291-1211377264_thumb.png

post-291-1211377271_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej thundercat dej mi par stvari povej

najhitrejši je speed server x3 če se ne motim? ima pa zapolnjeno vse, ker se ne moreš več registrirat. Nekje sem bral da se zadeva resetera in se začne od začetka... kdaj bo to da bom lohk se spet registreral ?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej thundercat dej mi par stvari povej

najhitrejši je speed server x3 če se ne motim? ima pa zapolnjeno vse, ker se ne moreš več registrirat. Nekje sem bral da se zadeva resetera in se začne od začetka... kdaj bo to da bom lohk se spet registreral ?

lp

ma ne vem kdaj naj bi se s3 restartal, se pa s1 restarta 30. maja

V petek 30. maja se znova odpre si1 strežnik. Predregistracije bodo možne že od 28. maja.

vem pa, da pridejo na s3 server Natarji, kar pomeni da gre h koncu server:

Prihod Natarjev na speed (3x) strežnik se bo zgodil 29. maja. Več o poteku dogodka boste izvedeli nekaj dni pred njihovim prihodom.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne vem kdaj naj bi se s3 restartal, se pa s1 restarta 30. maja

vem pa, da pridejo na s3 server Natarji, kar pomeni da gre h koncu server:

A pol pa vse jovo na novo?????

Se bomo mogli HDMovci malo organizirat,ko bomo postavljali vasi,da ne bomo tako raztreseni po pokrajini. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo jst bom v vaši aliansi ko se začne jovo na novo

poročajte kam se je treba dat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej thundercat dej mi par stvari povej

najhitrejši je speed server x3 če se ne motim? ima pa zapolnjeno vse, ker se ne moreš več registrirat. Nekje sem bral da se zadeva resetera in se začne od začetka... kdaj bo to da bom lohk se spet registreral ?

lp

resetiral se bo čez kakšne 2 meseca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si kdo želi ogledat kako je zgledal naš WW ob koncu s1 serverja, ima podatke spodaj:

Ime: simond_au

Geslo: bomba

enjoy :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hudo... jst renutno špilam na 4ki.

totalno dolgcajt

počas gre za popizdit :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,HDM! Ali bomo začeli špilat na serverju 1? Dans se menda resetira. Ali bomo raje počakali,da se resetira 3x?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počakajmo da se resetira 3x...... :naughty:

lahka pa prideš na norveškega al pa danskega ali pa francoskega 3x :naughty:

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počakajmo da se resetira 3x...... :naughty:

lahka pa prideš na norveškega al pa danskega ali pa francoskega 3x :naughty:

dr.looney

Kako kej vojska stoji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počakajmo da se resetira 3x...... :naughty:

lahka pa prideš na norveškega al pa danskega ali pa francoskega 3x :naughty:

dr.looney

Qrc! Tam nič ne zastopim,kaj pišejo! :rolleyes: Bom raje počakal,da se 3x resetira,pol pa HDM.....!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qrc! Tam nič ne zastopim,kaj pišejo! :rolleyes: Bom raje počakal,da se 3x resetira,pol pa HDM.....!!! :D

sej ni tako težko....... :rolleyes: :naughty:

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Kako kej vojska stoji?

odlično.........se pripravljam na uničenje, ob pomoči ostalih seveda, enega ki mi ne da mir na mojem računu :naughty:

dr.looney :alien1:

Popravljeno . Popravil dr.looney
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično.........se pripravljam na uničenje, ob pomoči ostalih seveda, enega ki mi ne da mir na mojem računu :naughty:

dr.looney :alien1:

ti samo povej če rabiš pomoč, saj veš sem ti še dolžan :blush: , pa veš kaj je rekel Hugo "to je noro" sicer si pa lahko vzameš saj si moja varuška .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti samo povej če rabiš pomoč, saj veš sem ti še dolžan :blush: , pa veš kaj je rekel Hugo "to je noro" sicer si pa lahko vzameš saj si moja varuška .)

a085.gif

bom, bom...sam naj server neha štekat potem pa na juriš.........

a040.gifa130.gifa125.gif

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No, stvar je sledeča: server 3x je končan! :closedeyes:

Vendar to ni nič slabega,ker se s 23.6 začnejo predprijave,s 25.6 pa stvar zalaufa spet nanovo!

HDM :worship: začne svoj osvajalski pohod!!!

Ups,skoraj pozabil: dajmo se naseljevat na JV,+-,da si bomo lažje pomagali. V prejšnjem življenju na travianu je bila HDM preveč razmetana.

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!