Skoči na vsebino

Travian


dr.looney

Priporočene objave

de se nov kermu kj naredl no

jst sm to pravim na prvem srverju s1 sm igrov pa sm zakluču na 80 rangu 16k populacije 22 naselji in v zmagovlani aliansi tko d nimate za burek

čeprav bi si kdaj želel da tre igrce nebi izumli ker je NEMOREM behati igrat k sm no3 padu

in kaj zdej?

nej ti rit poližem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k025.gif

de se nov kermu kj naredl no

jst sm to pravim na prvem srverju s1 sm igrov pa sm zakluču na 80 rangu 16k populacije 22 naselji in v zmagovlani aliansi tko d nimate za burek

čeprav bi si kdaj želel da tre igrce nebi izumli ker je NEMOREM behati igrat k sm no3 padu

in samo zaradi tega, da si nakvasal nekaj neumnosti, si se registriral na motosvet

a050.gif

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in samo zaradi tega, da si nakvasal nekaj neumnosti, si se registriral na motosvet

Ne ne... med vrsticam je prosu, če se nam lahko pridruži :D

BTW: tržnica se zida, kmal bo kak trgovec uletu s surovinami... sicer bo bolj drobiž, ampak vseen .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo HDM

ma kdo kaj surovin?

vrnem samo da vojsko nardim pa pokradem... jih mam tukej okoli ful ko ne igrajo

rabu bi pa res vrnem v roku 2 dneh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, glihkar mi je en pokenjal 30 vojačkov.... Tko da ti žal ne morem nč poslat.. k nč nimam več :D... Preveč objesten sem ratu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, glihkar mi je en pokenjal 30 vojačkov.... Tko da ti žal ne morem nč poslat.. k nč nimam več :D... Preveč objesten sem ratu

ja to te lahko hitro košta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre mi preveč dobro! Zgleda da majo eni res veliko več cajta viset za računalom,kot jaz! :trance_33_sleep:

Sem poslav enga tipa u 3PM,pa mi je odgovoril,da razume samo angleško! :evilgrin: Kaj pa naj zdaj nardim? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre mi preveč dobro! Zgleda da majo eni res veliko več cajta viset za računalom,kot jaz! :trance_33_sleep:

Sem poslav enga tipa u 3PM,pa mi je odgovoril,da razume samo angleško! :evilgrin: Kaj pa naj zdaj nardim? :hmm:

Pošl ga u kurac... mogoče bo zastopu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud mene skos en maltretira :(

jebemumatr... sm oblubu sankcije če ponovi pa še vedno napada...

kolko majo eni cajta da skos to igrajo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud mene skos en maltretira :(

jebemumatr... sm oblubu sankcije če ponovi pa še vedno napada...

kolko majo eni cajta da skos to igrajo :BUA:

Matr, a prvič špilate? Vse surovine porabit, vojsko pa pred napadom na kak obhod, al pa komu na zimovanje. Da nič ne dobi... se bo naveličal, mal pozabil, potem boste pa tut vi že močni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne si pol vasi špranj naredit, ker zmanjka placa za ostale zgradbe.

najbolje je surovine sproti porabljat, sej se naveličajo ;) vojsko pa na sprehod

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, a prvič špilate? Vse surovine porabit, vojsko pa pred napadom na kak obhod, al pa komu na zimovanje. Da nič ne dobi... se bo naveličal, mal pozabil, potem boste pa tut vi že močni .)

ti veš da sm točno to dans razmišlu :D

pa sm reku ma kurc dans neo nič ... pa je ratal :D

je pa res da me napada model k je 12min. stran... na vsakih 5 min pa tud nism na kompu da bi to gledov :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa res da me napada model k je 12min. stran... na vsakih 5 min pa tud nism na kompu da bi to gledov :rolleyes:

Kolk je najbližji član HDMja od tebe... pa daš vojsko njemu tačas, ko tebe ni za PCjem. Nato pa nazaj pokličeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vidm,da kr dost igrate to igrco pa me neki zanima...

Zej že nism igrov kkšn let al pa še več ... in me zanima a to ti oni po določenmu cajtu neaktivnosti zbrišejo račun al kko ,ker se učeri probov loginat pa mi napiše ,da ne obstaja ta acc,pa čeprov sm iz mejla kopirov ID pa pass... al bo treba na novo narest acc?

Pa še zanima me če imate motosvetovci kkšn "guild"?

Hvala in L.P!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serverji se po določenem času ponovno zaženejo, zato tvoj račun več ne obstaja.

Mamo guild, HDM - horda divjih motoristov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!