Skoči na vsebino

Pijani policijski kadeti


Priporočene objave

Glih tko so ljudje k mi...se prav se ga vrjetn tut oni napijejo...čeprov...da so pa tko razgrajal pa...neopravičljivo!!tegane maram niti pri navadnih smrtnikih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usposabljanje o varovanju navijačev.....so se pač bol približal realnim razmeram :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Datum 30.5.01. Konec šole? Zaključna čaga. In kaj je zaj to takega? Normalni vliti najstniki. Ali bi jih bilo treba pred šolo, da bojo normalni policaji prej kastrirat? Mislim, da so ga na koncu tudi malo naj***bali, ampak to sodi zraven. Na končnem izletu se dogaja kaj takega za vsakim vogalom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej človek razume mladina pa tole, sam za moje pojme je pa vseeno malo prehudo,pa v bistvu sploh ne gledano iz vidika za kateri poklic gre,se mi zdi tako početje nesprejemlivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej človek razume mladina pa tole, sam za moje pojme je pa vseeno malo prehudo,pa v bistvu sploh ne gledano iz vidika za kateri poklic gre,se mi zdi tako početje nesprejemlivo

tle se čist strinjam....

če bi se to dogajal kje drugje, bi blo že kaljenje javnega reda in miru....

res pa ga je treba zažurat....sam lohk bi se nekam tko zbasal žurat, da noben ne bi vedu da so to bodoči policaji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaterim se je to dogajalo, drugim pa ne, pa vseeno se ni zdaj potrebno posipat s pepelom, vsi naredimo kaj narobe, oni pač takrat, bolje takrat kot zdaj na cesti !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle se čist strinjam....

če bi se to dogajal kje drugje, bi blo že kaljenje javnega reda in miru....

res pa ga je treba zažurat....sam lohk bi se nekam tko zbasal žurat, da noben ne bi vedu da so to bodoči policaji

...a niso bili pred svojim internatom? Ne vem kaj vidite na filmu takega. Vliti najstniki in nič drugega. Ne iz bolhe delat slona in križat vse po vrsti. Men se zdijo čisto normalni vliti mladeniči. Ni pretepanja, razbijanja, mogoče jih je nekaj preteralo (stoli, jogi...) ampak to ni nič strašnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a niso bili pred svojim internatom? Ne vem kaj vidite na filmu takega. Vliti najstniki in nič drugega. Ne iz bolhe delat slona in križat vse po vrsti. Men se zdijo čisto normalni vliti mladeniči. Ni pretepanja, razbijanja, mogoče jih je nekaj preteralo (stoli, jogi...) ampak to ni nič strašnega.

čaki mal a nismo daukoplačevalci plačl te stole pa jogije....(uničevanje javne lastnine)

dej probej doma pred bajto to narest, mal meč skoz okn, pa k se bojo policaji prpelal še navijat začni....

že tko so policaji fejst na slabem glasu, s takimi posnetki si pa prou nič ne zvišujejo svoje avtoritete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A niso lušten?!

Mladost je norost. Pa še pospravel so za sabo!

Takšnih je presneto malo.

:lol1: :lol1: :lol1:

Zdravo ded! Mogoče pa bova mladini kdaj povedala, kaj se je vse delalo v rosnih letih... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na končnem izletu se dogaja kaj takega za vsakim vogalom.

No, to ravno ne :)

Načeloma razumem te zadeve, ampak tisto razbijanje miz in stolov je bilo pa res nepotrebno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki mal a nismo daukoplačevalci plačl te stole pa jogije....(uničevanje javne lastnine)

dej probej doma pred bajto to narest, mal meč skoz okn, pa k se bojo policaji prpelal še navijat začni....

že tko so policaji fejst na slabem glasu, s takimi posnetki si pa prou nič ne zvišujejo svoje avtoritete

Sem mislu da živimo v demokratični državi in bi mogu bit zakon za vse enak.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislu da živimo v demokratični državi in bi mogu bit zakon za vse enak.....

Najmanj je enak za tiste, ki največ pokradejo. Za ostale pa bolj ali manj je. V Tacnu veljajo pravila policijske šole in verjetno tudi nek hišni red. Za kršitve so predvidene sankcije. Zakaj jih ni bilo (če jih res ni bilo) pa naj povedo odgovorni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislu da živimo v demokratični državi in bi mogu bit zakon za vse enak.....

V demokratični državi že :worship: ne pa, da je zakon za vse enak :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edini problem je, da če bi mi to naredli z našo šolo ko smo končali bi poklicali policaje, nas pospravli, dobili bi položnice za motenje javnega reda in miru in 100% še položnice za uničen inventar.

ti pa ne bodo dobili nič ker so ubermenchi - policaji in z tako mentaliteto jih bojo poslali opravljat svoje delo.

pa se naj še kdo čudi če potem delajo kar jim paše, že hitro jim je jsano postalo da so nad zakonom. :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edini problem je, da če bi mi to naredli z našo šolo ko smo končali bi poklicali policaje, nas pospravli, dobili bi položnice za motenje javnega reda in miru in 100% še položnice za uničen inventar.

ti pa ne bodo dobili nič ker so ubermenchi - policaji in z tako mentaliteto jih bojo poslali opravljat svoje delo.

pa se naj še kdo čudi če potem delajo kar jim paše, že hitro jim je jsano postalo da so nad zakonom. :SS :SS :SS

Samo majčken popravek.. Te osebe že dolgo opravljajo svoje delo, ker je to posnetek iz 01 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, slaba generacija je bla tole. :unsure:, pravi angelčki. :whistle: Generacije, ki so končale pred njimi so bile ene 100 x hujše. :evilgrin:

Pa ne me vprašat kako to vem :winkiss:

Drugače pa tako - nč čudnega za kaj takšnega, če so kadete za štiri leta "zapirali" v dom oz. območje šole. :krneki: "En dan" v štirih letih pa je bil pač njihov. Pa še lepo je bilo vedno pospravljeno zjutraj. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oglejte si tole in podajte svoje mnenje. Ti fantje so sedaj policaji!

http://24ur.com/bin/article.php?article_id..._media=60104602

Lahko podam svoje mnenje, da si navaden slepec in analfabet.......Za Ostalo, Kr neki ipd stvari sigurno nisi slišal?

Alo, moderatorji in administratorji zaklenit al pa selit temo tja kamor sodi...... :evilgrin: :headbang:

Samo majčken popravek.. Te osebe že dolgo opravljajo svoje delo, ker je to posnetek iz 01 :)

Sedem let? In se boš zgražal še naprej?? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bedarija! Pa hudiča.....Hvalabogu, da so ga zažural.... Sej bi blo neki res vorng narobe z njimi, če ne bi zadnjega dne, al kj podobnega....Pa kaki kaljenje miru, pa kake streljate zdej....kaj že mal emšo matra, pa spomin, kako je blo v njihovih letih,a :naughty: :naughty: :naughty: ?

Ne vem, kaj tolk prahu.... sploh pa za zadevo, kt je blo že zgor povedano,BTW, kt sej nardila 7 let nazaj.... GET A LIFE, alpa hobi.....

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko podam svoje mnenje, da si navaden slepec in analfabet.......Za Ostalo, Kr neki ipd stvari sigurno nisi slišal?

Alo, moderatorji in administratorji zaklenit al pa selit temo tja kamor sodi...... :evilgrin: :headbang:

Tale tema res ne spada pod Motociklizem.

Premaknjeno v Kr`neki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič takega. Žur malo preko mere. Nekateri pa so pozabili, da so bili tudi oni mladi!

Žurali so pač, marsikateri najstnik nepolicaj pa je že kaj polomil (stol ali podobno), kar ni bila njegova lastnina. Škoda se dela tudi na maturantskih izletih, kjer se še bolj sramoti ugled Slovenije!

Če priznam, smo tudi mi spraznili gasilni aparat po hodniku, s hidrantom špricali na sosednji internat,... :whistle:

Popravljeno . Popravil savo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo so se ga vlili in to je to.

Glede na to, da so bili na območju kadetske šole, niti ni bilo pravo kršenje javnega reda in miru, ker razen Mad Maxa v bližini ne živi nihče.

Pa verjemite mi, da so jim naslednje jutro vzgojitelji fajn oprali možgane.

24kur.com pa iz vsakega dreka naredi spektakel, čeprav je na marsikatei srednji šoli vsak teden takšen "žur".....

še največji butl pa je tisti, ki je to snemal in posnetka ni zavrgel po treh dneh.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!