Skoči na vsebino

šola


Priporočene objave

Obiskujem zadnji letnik srednje šole in moj problem je sledeč.

Prvo kontrolno pri nemščini smo pisali začetek februarja, pisal sem 3, vendar se je kontrolna ponavljala (pač več kot tretina šutov), v drugo nisem pisal. Danes, več kot en mesec za tem sem videl, da ocene sploh nimam vpisane. Vprašal sem profesorico zakaj ni vpisane ocene in mi je rekla da sploh nisem pisal. Rekel sem ji da v drugo res nisem pisal, ker mi ni bilo treba, sem namreč že v prvo pisal 3. Ocene mi noče priznati, dokler ji ne pokažem testa. Tu pa se stvar zakomplicira, ker niti ne vem kje je moj test, doma sem preiskal vse, našel ga nisem. Zaradi napake profesorice bom najverjetneje najebu sam, ker pač ne najdem testa, to da niti ona ne ve ali nam ga je vrnila ali ne in da po več kot mesecu dni ocena ni vpisana se mi zdi malomarnost profesorice..... nevem kako lahko sploh odda test dijaku iz rok in mu pusti, če ocena ni vpisana!

Je imel kdo podobne izkušnje ozr. ima kakšen predlog kako naj razrešim to stvar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm...ja to je malomarnost profesorice, ker ponavadi imajo vpisane ocene pač še v svoji redovalnici,sploh v tem primeru če se pač ocena popravlja. Isto tudi to da neve če vam je test sploh vrnila,res je da 1teden ga mora imeti pri sebi vendar ga je po 1tednu dolžna vrniti,toda oceno bi še zmeraj morala imeti vpisano pri sebi...nevem obrni se na nekoga drugega od profesorjev ali pa kr direkt prašaj kakšnega ki je na "višjem položaju" od profesorice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu je krivda tud tvoja, ker testa nimaš. Tko je le tvoja beseda proti besedi profesorice in boš res težko dokazal, da imaš prav brez dokazila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo sem premišljeval in prišel do tega:

- preveri naj svojo redovalnico (ki je btw med pogovorom sploh odprla ni)

- lahko pogleda v dnevnik, da sem prvič pisal, drugič pa ne (nevem kak drug razlog, bi lahko bil da drugič ne bi pisal, kot da sem v prvo pisal pozitivno)

- bom pa šel tudi do razredničarke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, kot je Gebre napisal: kontrolko lahko dobiš samo v POGLED: na koncu ure se morajo vrnit. Če jih niste, je to napaka profesorja.

Moj predlog: do razredničarja/ke, povedat kaj je blo in se pogovorit. Vsekakor ne na silo, ker si še kao mulc in te ne jemljejo resno. Drugače je tu še svet staršev, ki ga lahko uporabiš pri problemu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah res je, da jo dobiš samo v pogled....pa dajo moraš ob koncu ure nazaj , vendar pa jo moraš po 1 tednu dobit nazaj, v tem tednu pa imaš čas za pritožbo....

Je pa tut zgleda prfoksa mal pozabljiva,če ni vpisala ocene vsaj v svojo redovalnico....mogla bi vpisat oceno ki si jo prvič dobiu....potem pa še tisto če bi jo dobiu s popravljanjem oz.če ne bi pisu spet, ker nekje more tut ona imet napisano oceno od prej da jo potem ne more ker človeček ''nategnt'' kok je prej pisu...

deugač pa vztraji pr svojem, paa velik sreče :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

in si kaj rešil?

torej dejstvo je, da če te ni na dan testa v dnevnik vpisala kot mankajočega, je v vseh primerh krivda njena...najprej je treba lepo poskusit...če ne zaleže pa sam še grozit :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse kar so že zgoraj napisal, v skrajnem primeru (sicer nepoštenem) boš mogel pa enkrat pisat, pa upraši razredničarko če ti lahko kako pomaga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej ti jaz napišem moje mnenje. Teste kateri so kj vredni (uglavnm večina razn šutov) se pridno shranjuje. Tako kot račune od predmetov ki jih kupuješ, bančne izpiske, plačile položnic itd. Pri nas je bil podoben primer, le da so profesorci za angl. razbil šipo v avtu, (privat življenje, da nov kdo kj mislu :P ) in ji ukradli torbo, v kateri je bila tudi njena majhna redovalnica, kjer so vsi poskusni eseji v % napisani, vsi testi v procentih itd. Jst sm recimo dva testa pisal 74% kar je 2% manj od štirice, torej dobra trojka, in test imam, da to lahko dokažem, če pa testa nimam se pa lohk pod rit obrišem. Je res njena napaka, ampak se zgodi, in v takih primerih najebeš ti.

Je pa res da ima vsak profesor 2 redovalnici, in da ni v nobeno vpisala ocene je pa tud hudič, se strinjam. Ne vmešavaj ravnateljev in podobnih, ker zadeve ne morjo popravit, jo pa lahko le še bolj zakomplicirajo. Pogovori se z profesorico, in če je vsaj tolko normalna bosta našla skupni jezik.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem uredil kasneje :) se je spolnila da mogoče ima pa res ona teste in je pogledala, tudi moj je bil zraven :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem uredil kasneje :) se je spolnila da mogoče ima pa res ona teste in je pogledala, tudi moj je bil zraven :)

glupa, to ni mogla takoj pogledat :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!