Skoči na vsebino

Fiat coupe


flight69

Priporočene objave

Oi!

Slucajno ve kdo kaj vec o teh dveh avtih, ki se prodajata na "sej veste kje":

Fiat coupe 1.8 16v

1999

Starost vozila: rabljeno

1.registracija: oktober 99

Veljavnost TP: 9,4,2008

Prevoženi km: 72500

oblika: coupe (3 vr.)

barva vozila: srebrna metalik

notranjost: črna / usnje

menjalnik: ročni menjalnik(5 pr.)

Ohranjenost: odlicno ohranj

in

Fiat coupe 2.0 16v

1997 / 1997

Starost vozila: rabljeno

1.registracija: 1997

Veljavnost TP: 15.10.2008

Prevoženi km: 157000

oblika: coupe (2 vr.)

barva vozila: rdeča

notranjost: črna / usnje

menjalnik: ročni menjalnik(5 pr.)

Ohranjenost: dobro ohranjeno

Vsaka informacija dobrodosla... :worship:

Tks!

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej v Italiji. Pri nas so zadeve zelo redke in dvomim, da ga boš kje dobil. Aja, kolega je pravil, da se ga tudi v Nemčiji da dobiti, vendar naj bi bili v Italiji cenejši. Drugače pa je menda kar strupena zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS:

Kakor berem, naj bi bil med istimi oglasi tisti Turbo Plus s 67k km, ki je čisto spodaj tip top.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej v Italiji. Pri nas so zadeve zelo redke in dvomim, da ga boš kje dobil. Aja, kolega je pravil, da se ga tudi v Nemčiji da dobiti, vendar naj bi bili v Italiji cenejši. Drugače pa je menda kar strupena zadeva.

Sem gledal ze tudi po tujih oglasih - izbira je vecja, cene so pa v bistvu se visje, se mi zdi... :unsure:

PS:

Kakor berem, naj bi bil med istimi oglasi tisti Turbo Plus s 67k km, ki je čisto spodaj tip top.

Mas prov, je kar nekaj napisanega o njem na netu...sam mislim, da jaz tudi pod razno nebi izkoristil njegovih zmogljivosti...

Tip ga je imel za auto show-e in drag race - tu se pa jaz ne vidim ravno... :krneki:

Glede na neizkoriscenost, bi me pa tut cena registracije mal motla... :D

Bi bil kar zadovoljen z 1.8.

Je pa verjetno treba tavelik servis (jermeni ) narest - naj bi bil drazji kot obicajno, ker je treba masino "ven" vzet in se vsak mehanik tut noce tega lotit + kake normalne feltne pa se kaj...pa je takoj vsaj se 1500eur na prodajno ceno...

Je pa fajn, ce najdes koga, ki vsaj nekaj ve o doticnem avtu, da te mal pomiri al pa odvrne od nakupa, ce je treba :)

Tks in lep pozdrav,

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, še to sem želel dodati. Oblikovno je avto še danes bomba ;)

Ocitno imava podoben okus... :D

Mal je pa tut s financam povezan, vsaj pri meni... :whistle:

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prej je bla omenjena menjava jermena pr teh 1.8 16v ni potrebe uzet vn celo mašino pr tistih močnejših (2.0 20V) pa je nujno potrebna. Cena je u sloveniji pomojm zelo nizka ker u nemčiji sm slišov da jim ful raste cena. Zanima me če kdo mogoče pozna porabo 2.0 20V turbo, nekje sm zasledil 60l/450km to je 13.3l na 100 kar se mi zdi malo malo za turbaša (glede na to da je imeu prjatu Fiat Bravota HGT 2.0 20V in je porablo sigurno 15 na 100, je pa tudi res da je leteu k sneta sekira)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ocitno imava podoben okus... :D

Mal je pa tut s financam povezan, vsaj pri meni... :whistle:

Lp!

Flight

Ma ja, meni je všeč nekaj odpuljenega, kar nima vsak in kar ljudi ne pusti ravnodušne. Že, če bi mi rekli, da imam grd avto, bi me to razveselilo bolj, kot da mi sploh nič ne rečejo (recimo, če imaš Audija). :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prej je bla omenjena menjava jermena pr teh 1.8 16v ni potrebe uzet vn celo mašino pr tistih močnejših (2.0 20V) pa je nujno potrebna. Cena je u sloveniji pomojm zelo nizka ker u nemčiji sm slišov da jim ful raste cena. Zanima me če kdo mogoče pozna porabo 2.0 20V turbo, nekje sm zasledil 60l/450km to je 13.3l na 100 kar se mi zdi malo malo za turbaša (glede na to da je imeu prjatu Fiat Bravota HGT 2.0 20V in je porablo sigurno 15 na 100, je pa tudi res da je leteu k sneta sekira)

Imas prav, 16v masine niso tako problematicne, 20v majo pa 5 cilindrov in je tezja menjava. To porabo, ki si jo napisal( 60l/450km) sem jst tut zasledil na fiatovem forumu in se mi tut zdi mal majhna ? Je pa vse odvisno od nacina voznje :D , men tudi moped zlo mal pokur :krneki:

Cene v nemciji so kar visoke, za dobro ohranjene, pri nas pa to kar se prodaja je precej zmahano.

Kar sem sel gledat (tri 1.8 16v) bi moral posteno ceno zbit, pa se mehanik in klepar bi moral bit :grim

Ma ja, meni je všeč nekaj odpuljenega, kar nima vsak in kar ljudi ne pusti ravnodušne. Že, če bi mi rekli, da imam grd avto, bi me to razveselilo bolj, kot da mi sploh nič ne rečejo (recimo, če imaš Audija). :D

Tle nekje smo :beer2:

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojm poraba pr mal bol hitri vožnji znaša 20l/100 sam če furaš počasi (5 brzina pa 2000obratov ni tko grozna pomojm)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Evo fantje jst sem ratu ponosen lastnik FIAT COUPE 1.8 16v

Zdej pa ce kdo ve kje so ksni rezervni deli( poleg italije k jo bom obiskau kmal predvidevam=))

Pa kakrsne koli informacije/ izkusnje bi mi prsle prav=)

PS: kateri avto ima se isto masino (1.8 16v)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje jst sem ratu ponosen lastnik FIAT COUPE 1.8 16v

Zdej pa ce kdo ve kje so ksni rezervni deli( poleg italije k jo bom obiskau kmal predvidevam=))

Pa kakrsne koli informacije/ izkusnje bi mi prsle prav=)

PS: kateri avto ima se isto masino (1.8 16v)

1.8 16v 131 cavalli ? barchetta sigurno, bravo in marea tudi... pa mogoče stilo samo nisem siguren... a rezervne dele za motor ali pločevina ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!