Skoči na vsebino

V hišo Big Brother se je vselilo 13 stanovalcev.


Priporočene objave

Pervy, a ti to redno spremljaš??

Glede na to, kako lepo si opisal procese, bi človek celo lahko predvideval, da si si kupil pravico do spremljanja zadeve online, 24 ur na dan.......

:naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, a ti to redno spremljaš??

Glede na to, kako lepo si opisal procese, bi človek celo lahko predvideval, da si si kupil pravico do spremljanja zadeve online, 24 ur na dan.......

:naughty: :naughty: :naughty:

pridi z mano na kavo zjutraj pa boš nehote informiran, novi generaciji srednješolk je to očitno edina okupacija, razen sanjanja o kilah ki jih nikoli ne bodo imele in oblekah ki jih ne bodo imele če ne najdejo starejšega tipa z kešom. če spremljam besede poznanih srednješolcev jim je to celo pred popivanjem in nezaščitnim seksom.

kam gre ta svet? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nena se zgovarjaj.

vem, da gledaš.

priznam - gledam in glasujem!!!!! tokrat za najbolj slovenskega fanta ki ne bo slabo mislil in bo pošten in bo denar porabil za starše in skromno stanovanje ter upa da bo srečal ljubezen življenja ki ga ne bo imela samo zato ker je slaven!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal uvodno oddajo, ker druzga itak ni blo. Osenarjeva je kul, če daš TV na mute, nevem no ampak tisto dretje je preveč posiljeno :slap:

Kar se tiče stanovalcev bi zmago privoščil Markotu (vsaj mislim, da mu je tako ime), ki je živel na ulici, najmanj pa tistemu šminkerju z Jaguarjem, ki je jasno pokazal z očali sredi noči, da se hoče samo "postavljat" :slap:

Samih oddaj pa nebom gledal, imajo Italjani velik bolj zanimiv BB šov. Nasplošno so pa ti šovi bedni, mogoče kdaj pa kdaj za preganjanje dolgčasa, da se lahko nasmejiš neumnosti nekaterim.

Je pa še ena stvar, ki jo precej opažam predvsem med mladimi, vsi mislijo, da bodo obogateli in filali hladilnik z lepoto, petjem ali sexom pred TV kamerami. Seveda s tem ni nič narobe, če se to mišlenje nebi tako hitro širilo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čisto preprosto je;

za umsko zaostali folk, ki gleda tako oddajo kot je big brother, je pač treba izbrati tudi voditeljico na njihovem nivoju. in osenarca je odlična izbira; zabita kot štirna, neumna kot noč, nima niti najmanjšega talenta, ima pa dobro rit in velike joške. in te lastnosti voditelja (predvsem zadnji dve stvari) sta za neumni folk najboljša izbira.

(izjava obiskovalca foruma na rtvslo.si)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čisto preprosto je;

za umsko zaostali folk, ki gleda tako oddajo kot je big brother, je pač treba izbrati tudi voditeljico na njihovem nivoju. in osenarca je odlična izbira; zabita kot štirna, neumna kot noč, nima niti najmanjšega talenta, ima pa dobro rit in velike joške. in te lastnosti voditelja (predvsem zadnji dve stvari) sta za neumni folk najboljša izbira.

(izjava obiskovalca foruma na rtvslo.si)

ne bi moglo biti bolj res.

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ves idiotizem ljudi ti je jasen ko pride do prvega glasovanja. sicer vsi nonstop pizdijo preko npr. zdravstva in podobno ali jokajo kako si je kakšna družina boga ko ji pogori hiša ali ko so poplave, ampak ko je kakšna humanitarna akcija (za pediatrično klinko, za družino, za družine prizadete v poplavah,...) kjer z glasovanjem prispevaš recimo 1€ je klicev ali SMS-jev za vzorec. ko pa pride do glasovanja kateri od n slave želnih luzerjev bo šel domov je sms-jev za polovico prebivalcev SLO in vsak prispeva v blagajno POP TV lep denar. in to se ponavlja vsak teden do velikega finala kjer nekatere budale zaporedno pošiljajo tone SMS-jev in ZA TO CELO MASTNO PLAČAJO!!!

bravo POP TV, njihova računica je jasna! OK da gledaš to če je tvoje življenje tako patetično da moraš gledat namišljene probleme drugih ali da čepiš pred ekranom v upanju da boš videl seks pod odejo ali eno joško! ampak do potem to še direktno plačaš??????

no ja, glavno da zmaga pravi(-va) ki ni tako zahrbten kot ona druga prasica in je lepši od onega mačota ki si misli da je fulll nekaj in da je ona boljša po srcu od ostalih ki mislijo samo na keš in ful igrajo!!!!

PS: edino kar me razpizdi je da bom v ponedeljek šel na kavo in bodo okoli mene pri sosednjih mizah same srednješolke, ki bodo na 100 decibelov izvajale kurjo psihoanalizo karakterjev in da bo tako vsak delovni dan do konca tega sranja!!!!! :SS :SS :SS :SS

ti boš poslušal srednješolke. jest pa sodelavke, ki si bodo šle psihoanalitike in si mislile , da so ful pametne. :SS :SS

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čisto preprosto je;

za umsko zaostali folk, ki gleda tako oddajo kot je big brother, je pač treba izbrati tudi voditeljico na njihovem nivoju. in osenarca je odlična izbira; zabita kot štirna, neumna kot noč, nima niti najmanjšega talenta, ima pa dobro rit in velike joške. in te lastnosti voditelja (predvsem zadnji dve stvari) sta za neumni folk najboljša izbira.

(izjava obiskovalca foruma na rtvslo.si)

Če se pa zna tak simpatično, od srca smejat..... :whistle: ...na penezih pa ne piše zakaj in kak si jih dobo :evilgrin: .

Mi je pa odaja zelo všeč. Deluje zdravilno. Če sem preveč dobre volje, srečen vesel in zadovoljen ter listam po TV, je dovolj samo 10 sekund slučajneg gledanja in poslušanja. Dvigne se ti pritisk (dobro za cirkulacijo), v želodcu se poveča kislina (dobro za prebavo), mine te apetit (dobro za kg) in iz arhiva potegneš dobre stare sočne kletvice (dobro za pomnilnik). End & out.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm zanimivo

tu vsi kritizirate BB, kar se tiče gledanost Big Brotherja pa podira vse rekorde :hmm: Zdej pa ne vem ali smo (ste) samo motoristi dovolj pametni da tega ne gleda(te)mo, ali je to le naključje?!

aja priznam pri meni gledajo trije butlni v familiji ta kretenizem, razen mene (sestra, mat in fotr (k itak spi zravn ), razen mene ne. Je podobno pri vas, oz. ali pri vas tega noben ne gleda?

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm zanimivo

tu vsi kritizirate BB, kar se tiče gledanost Big Brotherja pa podira vse rekorde :hmm: Zdej pa ne vem ali smo (ste) samo motoristi dovolj pametni da tega ne gleda(te)mo, ali je to le naključje?!

aja priznam pri meni gledajo trije butlni v familiji ta kretenizem, razen mene (sestra, mat in fotr (k itak spi zravn ), razen mene ne. Je podobno pri vas, oz. ali pri vas tega noben ne gleda?

itak vsi gledajo, pol pa kritizirajo kako je butasta oddaja :wacko:

tv ima gumb off. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak vsi gledajo, pol pa kritizirajo kako je butasta oddaja :wacko:

tv ima gumb off. :grim

Ma pa tudi več programov :whistle: , nea ga rabiš vgasnit. Tudi skozi okno ga je škoda fuknit. Sicer pa vsako tele ma svoje vesele :worship: . Jaz npr. rad gledam partizanske filme, pa Waltove risanke, pa.....in takrat uživam O:-) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm zanimivo

tu vsi kritizirate BB, kar se tiče gledanost Big Brotherja pa podira vse rekorde :hmm: Zdej pa ne vem ali smo (ste) samo motoristi dovolj pametni da tega ne gleda(te)mo, ali je to le naključje?!

aja priznam pri meni gledajo trije butlni v familiji ta kretenizem, razen mene (sestra, mat in fotr (k itak spi zravn ), razen mene ne. Je podobno pri vas, oz. ali pri vas tega noben ne gleda?

meni je bilo dovolj 5 minut prvega big brotherja.......da si ustvarim mnenje da je podn od podna.

v medijih te pa tako ali tako nonstop posiljuje s tem, tako da moraš biti gluh in slep, da ne veš v čem je bistvo takih glupih šovov.

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo na kosilo povabili taščo in sestro moje boljše polovice. Vam povem, ko se razgovorile o tem Big Brotherju... Imam občutek, da bi lahko ure in ure lapale o tem. Da kako so ubogi, ko imajo samo mrzlo vodo (mi smo v vojski tudi imeli samo mrzlo vodo, pa se nikomur nismo smilili...), pa kje da bodo morali spati, pa... Ko sem rekel, da kdo jih pa sili, da so tam, so me pa odpravile z besedami, da nič ne razumem. :slap: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BigBrother je pač odraz družbe v kateri živimo. Je hrana za plebejce, lačne tujih izruhov in mentalno-čustvene (ne)inteligence.

V končni fazi je na tem forumu po moje vsaj 3/4 uporabnikov rednih gledalcev, saj spadajo v zgoraj napisani vzorec. Iz besedil na forumu je namreč možno razbrati, da frustracije kanalizirajo tako, da se ukvarjajo z drugimi, namesto z vsebino.

Meni osebno je BigBrother zelo posrečen poligon, da prepoznavam vedenjske vzorce posameznikov v skupini. Kadar imam čas, pogledam in poskusim napovedati, kaj se bo zgodilo na ravni posameznika in kako bo to vplivalo na odnose v skupini... Zanimivo mi je ravno zaradi tega, ker ne morem neposredno vplivati na potek dogajanja in se moram res posvetiti vedenjskim vzorcem posameznika.

Morda še malo samohvale... Ob cca. 30% gledanosti sem za oba Bar-a in za lanskega BB-ja s 100% natančnostjo napovedoval (analiziral) dogodke... :worship:

BigBrother ni butast. Kdo ga bo gledal in kdo ne, je stvar odločitve posameznika. Vendar i rad opozoril na eno malenkost, ki jo mnogokateri slehernik pozablja. Najbolj pomembno pri vsej zadevi je, ZAKAJ (ne) gleda BB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja sej ni tko hudo :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

post-7732-1205833753_thumb.jpg

post-7732-1205833783_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil _SEBA_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne najdem besede katero bi opisal gnus do odaj take vsebine, res neverjetni primitivizem vsakogar, ki gleda tole !

a res nimate česa drugega počet ? popit kako pivo s prijatelji-cami, kakšno frišno namazat, prebrati knjigo, ki jo že dolgo niste utegnili, malo pogledat ven iz svojih okvirjev, saj tam je en čisto drugačen svet, si ga malo privoščiti na motorju ali pa s čem drugim, tudi z nogami, z glavo, brbončicami, jao, jao ! :headbang: :headbang:

res je, kar je nekdo bolj učen od mene izjavil - zapisal : narod si bo pisal sodbo sam !!!

eni bi zares za denar naredili vse, pa magari v svoji riti, še hujšu so pa oni, ki to najraje počno v tuji !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še nekako razumem, da se najde 10-15 osebkov, ki se spravijo v ta gnoj (nekaj denarja je pač v igri menda), nikakor pa ne razumem tistih xxx 1.000 ljudi, ki to govno spremlja. :headbang: :headbang: :headbang: :SS :SS :SS

Sicer pa "vsak bik ma svoj štrik, vsak tele pa svoj vesele"

Moti me to, ker dajo to sranje na spored ob pred ostalimi gledljivimi stvarmi. Naj dajo na spored ob 23.00 pa bodo vidli koliko bo občinstva :headbang: :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!