Skoči na vsebino

kje je meja?


Priporočene objave

zanima me vaše mnenje.

Ali te lahko vodilni delavec prisili sodelovanja in nastopa na tv, če ti tega ne želiš?

Vprašanje ni pravilno zastavljeno po mojem, namreč lahko te PRISILI, načinov je seveda več.Ni pa tvoja delovna dolžnost , če ni izrecno to v pogodbi o zaposlitvi določeno.

Objava slik,filmov,posnetkov,kjer si objekt izrecno ti,brez dovoljenja ni (naj nebi bil) možen, brez da kazensko odgovarjaš, saj spada v poseg zasebnosti.

Torej vodilni te sicer lahko prisili v marsikaj, na tebi je ali se ukloniš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Težko je biti pameten. Eno je, kar so tvoje pravice po pogodbi...drugo pa je demokracija in moč delodajalca.

Šefu sicer vedno lahko rečeš NE...vendar je vprašanje. če te naslednjič sploh še vpraša.

Največ problemov si zakuhamo ker ne znamo komunicirati. Če želiš ostati v dobrih odnosih s svojim delodajalcem predlagam odkrit iskren razgovor - če ga seveda nasprotna stran sprejema.

Na koncu vedno sklenemo nek kompromis pa kakršenkoli že ta bil. Verjami v svoj prav in ga poskušaj na pravi način predstaviti svojemu šefu.

Srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem za pomoč :)

so bila kar uspešna pogajanja, celo ob stimulacijo nisem bla :lol:

torej, ko bom želela nastopa pred kamerami, se bom prjavlja v big brotherja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........ saj je ja v državnem zboru ravno v obravnavai nov zakon o vrtcih ...

o vrtcih...................... v vrtcu.

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
zanima me vaše mnenje.

Ali te lahko vodilni delavec prisili sodelovanja in nastopa na tv, če ti tega ne želiš?

Ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali te lahko vodilni delavec prisili sodelovanja in nastopa na tv, če ti tega ne želiš?

Mene pa zanima nekaj drugega. Ali me lahko prisilijo, da na šiht ne smem v kratkih hlačah in šljapah hodit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima nekaj drugega. Ali me lahko prisilijo, da na šiht ne smem v kratkih hlačah in šljapah hodit?

jz bi ti dovolila :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima nekaj drugega. Ali me lahko prisilijo, da na šiht ne smem v kratkih hlačah in šljapah hodit?

ne morejo te prisilit, lahko pa te odstranijo iz delovnega mesta, če tvoja obleka,obutev, obnašanje,itd..... predstavlja nevarnost za človekovo zdravje in ogroža delovni proces

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morejo te prisilit, lahko pa te odstranijo iz delovnega mesta, če tvoja obleka,obutev, obnašanje,itd..... predstavlja nevarnost za človekovo zdravje in ogroža delovni proces

In kak jim bo prosim lepo ratalo, odstranit me? Sploh veš, kak sem jaz močn??? :krneki:

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morejo te prisilit, lahko pa te odstranijo iz delovnega mesta, če tvoja obleka,obutev, obnašanje,itd..... predstavlja nevarnost za človekovo zdravje in ogroža delovni proces

CIMOS predstavlja nevarnost za zdravje človeka, sam nobenga nč ne zanima :D glavno da firma teče pa da se keš u blagajno steka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kak jim bo prosim lepo ratalo, odstranit me? Sploh veš, kak sem jaz močn??? :krneki:

Stari, ti si meni prava ninđa :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima nekaj drugega. Ali me lahko prisilijo, da na šiht ne smem v kratkih hlačah in šljapah hodit?

da.

Če je oblačilo tvojemu položaju in delovnemu mestu neprimerno, lahko.

In seveda, če je nevarno tudi, kot je že nekdo omenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, ti si meni prava ninđa :krneki:

Hvala stari! Tudi sam se vidim v njihovi družbi.......z lahkoto! B)

post-1920-1213770627_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala stari! Tudi sam se vidim v njihovi družbi.......z lahkoto! B)

Te malo emšo jeb.. za v to družbo ninđ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš? Eeeeeeeh, po moje pač ne.... :blush:

Uppppssss, dojel zakaj ne :evilgrin: , sam dve sta pa zihr viška :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uppppssss, dojel zakaj ne :evilgrin: , sam dve sta pa zihr viška :whistle: .

Veš kaj pravijo......od viška še nikoli ni glava bolela. :D

Ampak naj ti bo, ker si pač ti. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kak jim bo prosim lepo ratalo, odstranit me? Sploh veš, kak sem jaz močn??? :krneki:

eh amater....najmanjši problem ....odprejo ti bianco račun v obližnjem bifeju za pivo, kjer streže dolgonoga "zlata prinašalka" (beri blond kelnarca)....pa da te vidim heroja, koliko časa bi te gledal na delovnem mestu..... :naughty:

razen, če je seveda težko žabo v vodo spravt......kaj pa vem

Popravljeno . Popravil bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh amater....najmanjši problem ....odprejo ti bianco račun v obližnjem bifeju za pivo, kjer streže dolgonoga "zlata prinašalka" (beri blond kelnarca)....pa da te vidim heroja, koliko časa bi te gledal na delovnem mestu..... :naughty:

Ni panike, bi pač pisarno selil tja. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!