Skoči na vsebino

kje je meja?


Priporočene objave

Ne ne more te prisiliti v javno nastopanje, saj bi z tem kršil tvoje osnovne pravice...kot so zaščita tvoje osebnosti in duše..., če greš z tem na sodišče potem dobiš tožbo takoj...izjema so novinarji in reporterji...ravno tako te nihče ne sme snemat ali fotografirat, če bi potem to javno objavil, saj je to poseg v tvojo osebnost, razen če je na fotografiji, mislim, da več kot 3 osebe...v nasprotnem primeru mora od tebe dobit pismeno dovoljenje... Žal je v Sloveniji to še vse kar malo po domače...drugod se na tem področju odvijajo že kar velike tožbe... toliko o mojih informacijah, saj delam na eni izmed televizij in vem, da se za snemanja oseb vedno pridobi soglasje, še posebej pri otrocih.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima nekaj drugega. Ali me lahko prisilijo, da na šiht ne smem v kratkih hlačah in šljapah hodit?

Lahko, ker se temu reče kodeks oblačenja...in je v različnih firmah pač določen, kakšen je primeren način oblačenja. Žal tudi sam moram trpeti pri 30-ih stopinjah v dolgih hlačah...pa sem kar precej zunaj in ne po klimatiziranih pisarnah :) se po šihtu ohladim, ko grem z motorjem domov :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima nekaj drugega. Ali me lahko prisilijo, da na šiht ne smem v kratkih hlačah in šljapah hodit?

Ne,sam noge moraš pobrit pa v piru oprat... :worship:

sodnapraksapress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je meja? Kaj sploh je meja?

Odgovor na vprasanje. Te lahko. Ce si weak mind. Drugace ga pa sam odjebes, pa nej se sam slika...

Aja, sluzba....

Tozis podjetje zaradi nadlegovanja.

Ko sem delal v drzavni upravi, sem tozil drzavo.

Na sreco se je vse zdilalo na prvi stopnji. Po 8ih letih. Krasno slovensko sodstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!