Skoči na vsebino

NOVA ŠTIFTA 2008


MzM

Priporočene objave

Pa motofrik tudi... Če na noben žegen, na tega je treba priti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej,a bo Smolar a bo kdo drug.Zdrawc nemogoce je mogoce,pa anka se tolk na smej. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Motofrik bravo, če drugega ne, bo tvoj rojak tam. :whistle:

...skoraj sosed. Par hiš stran. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej,a bo Smolar a bo kdo drug.Zdrawc nemogoce je mogoce,pa anka se tolk na smej. :evilgrin:

Bo Adi, pa iz oživljenega Don Mentony Band Janez Zmazek - Žan tud'. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo Adi, pa iz oživljenega Don Mentony Band Janez Zmazek - Žan tud'. :whistle:

Seveda tud ribniške čistilke Fate ne bo manjkalo. Jo je prav zanimivo poslušat. Veš da je ribničanka, pa se mal pači, sam da je smeha polna kapa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda tud ribniške čistilke Fate ne bo manjkalo. Jo je prav zanimivo poslušat. Veš da je ribničanka, pa se mal pači, sam da je smeha polna kapa.

Aja pozabu sem povedat. Vsi ki bodo na ta dan imeli rojstni dan bo eno presenečenje. Prebral na njihovi spletni strani. Bo še zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če ne bo nobenega rojenega 27.4.? Bodo šli na najbližje datume..., -potem imam šanse za darilo. Samo pet dni razlike. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj samo tisti,ki imajo rojstni dan dobijo darila ? če bi bilo pošteno bi ga morali vsi !! saj je takrat praznik za vse. "OF" :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj samo tisti,ki imajo rojstni dan dobijo darila ? če bi bilo pošteno bi ga morali vsi !! saj je takrat praznik za vse. "OF" :headbang:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj samo tisti,ki imajo rojstni dan dobijo darila ? če bi bilo pošteno bi ga morali vsi !! saj je takrat praznik za vse. "OF" :headbang:

Drug president, pa znaj ti da je zlate ure TITO(ti) talu. Torej idi pa se javi gore da to podeliš. :evilgrin: :winkiss:

SVIMA ne samo komunistima :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drug president, pa znaj ti da je zlate ure TITO(ti) talu. Torej idi pa se javi gore da to podeliš. :evilgrin: :winkiss:

SVIMA ne samo komunistima :headbang: :headbang:

Ja mogoče pa bodo organizatorji malo "popustili" in če ne bo nobenega rojstva..... prvi teden rojstev še upoštevali in darila zbrana za to priliko potalali tistim. Bo treba mal "pofirbcat" kako to izgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba mal "pofirbcat" kako to izgleda.

Ja ja, malce dvignt ta zadnjo plat izpred računalnika -pa peš k Novi Štifti - razen če nisi med tem kaj nabavil !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bližje ... 4 dni :evilgrin:

Bo pa tole praznovanje Vas, ki imate tedaj rojstni dan dragao stalo, kar napolnite denarnice - bomo zelooooo žejni!!!!!!! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima,koliko od vas,ki tuki pišete bo prišlo v Štifto z motorji,če bo padal dež :hmm: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drug president, pa znaj ti da je zlate ure TITO(ti) talu. Torej idi pa se javi gore da to podeliš. :evilgrin: :winkiss:

SVIMA ne samo komunistima :headbang: :headbang:

PA JA PODELIM SVIMA i ako nije to demokratično. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če ne bo nobenega rojenega 27.4.? Bodo šli na najbližje datume..., -potem imam šanse za darilo. Samo pet dni razlike. :whistle:

Najprej 27. april, potem pa 5 prej in 5 po. :headbang: Za vsakega bo nekaj. :unsure: Če na srečelovu dobiš pršut, ga deliš do kosti, vino po štamprlih..., žegen pa tko vsi. :worship: Pa še Dayton-aša Skubic in Pintar bosta tam. Spominska priponka bo rdeča, tako da bo tud 'moj maršal' zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res bo treba dvignit rit. Sej jo vsake toliko časa, da se mal prelufta, ni panike. Drgač pa nisem še nič nabavu, razen volje, te mi pa nikdar ne zmanjka.

Ja jaz pridem v vsakem vremenu, pa če gnojne vile padajo. Bom videl če boš ti prišel/la, ki skrbiš za mojo rit.

:naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo sončno, brez vetra, toplota nad 20 stopinj :unsure: in če ustanemo na pravo nogo, so pa res možnosti, da se prikotalimo :yes: v N. Štifto, k Nikotu po žegen.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!