Skoči na vsebino

NOVA ŠTIFTA 2008


MzM

Priporočene objave

Če bo sončno, brez vetra, toplota nad 20 stopinj :unsure: in če ustanemo na pravo nogo, so pa res možnosti, da se prikotalimo :yes: v N. Štifto, k Nikotu po žegen.

:worship:

Ja sej pol imate pa res vse, hladen pir je pa tok al tok na dosegu roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je uni tam gor reku da bo zrihtu mal sonca,ma da lahko pošle tud mal žegna od zgori če bo treba :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je uni tam gor reku da bo zrihtu mal sonca,ma da lahko pošle tud mal žegna od zgori če bo treba :whistle:

:worship: Točno, samo prosit je treba. Če še od zgoraj požegna, pa res pride na vsako glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kje so zdej tisti zlobni jeziki,ki serjejo o cerkvi in fajmoštrih,da bodo pomagal tem trem otrokom,ki so ostali po včerajšni nesreči v Dekanih.Vem,da bo MzM pomagal in to hitro in učinkovito.Žegen v Štifti in sklad MzM je nekaj,kar je vredno videti in sodelovati.Niko MC Gremium je šel v akcijo in denar izročimo na žegnu,ti pa sam sestank organiziraj. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes ga sviram po cerkvi in fajmoštrih...

Niko je najprej človek in šele pol pater. Zeloo svetla izjema in ja...

pridem in dal bom v sklad...

Ne zarad cerkve, ker MzM v nobenem slučaju ne povezujem z njo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes ga sviram po cerkvi in fajmoštrih...

Niko je najprej človek in šele pol pater. Zeloo svetla izjema in ja...

pridem in dal bom v sklad...

Ne zarad cerkve, ker MzM v nobenem slučaju ne povezujem z njo :evilgrin:

Točno tako,MzM nima nič s cerkvijo,je samostojen sklad,kar mi je zelo všeč.In pomage se vsem,pa naj bodo verniki ali neverniki. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kje so zdej tisti zlobni jeziki,ki serjejo o cerkvi in fajmoštrih,da bodo pomagal tem trem otrokom,ki so ostali po včerajšni nesreči v Dekanih.Vem,da bo MzM pomagal in to hitro in učinkovito.Žegen v Štifti in sklad MzM je nekaj,kar je vredno videti in sodelovati.Niko MC Gremium je šel v akcijo in denar izročimo na žegnu,ti pa sam sestank organiziraj. :worship:

niso samo ti otroci potrebni pomoči, denar jim ne bo povrnil staršev.

Me pa zelo zanima, če bodo župniki tud kaj prispeval iz svojega žepa, ali so samo organizatorji zbiranja denarja. Ker tujega denarja res ni problem delit okoli.

Nam k serjemo o cerkvi je vsem jasno, da se največ neobdavčenega denarja obrača ravno v teh ustanovah. Velikim otrokom bi lahko pomagali s tem denarjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso samo ti otroci potrebni pomoči, denar jim ne bo povrnil staršev.

Me pa zelo zanima, če bodo župniki tud kaj prispeval iz svojega žepa, ali so samo organizatorji zbiranja denarja. Ker tujega denarja res ni problem delit okoli.

Nam k serjemo o cerkvi je vsem jasno, da se največ neobdavčenega denarja obrača ravno v teh ustanovah. Velikim otrokom bi lahko pomagali s tem denarjem.

Če prav razumem tvoje besede, bi rada sodelovala pri tem društvu. Z veseljem te sprejmemo, ker nam manjka predanih ljudi, ki ne bodo šteli prevoženih kilometrov, računali bencina, telefonov in za druge - fehtarili okrog. Lahko te potolažim, da je prvi dar za MzM dal far.

Res staršev otrokom ne moreš vrniti, z denarjem jih tudi ne potolažiš. Mogoče pa občutek, da niso sami, da poskušamo razumeti in biti solidarni, malo pomaga. Prevečkrat sem bil že zraven, da bi 'kr neki'.

Vabilo velja - se vidimo v Novi Štifti. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kolk so pa eni na hiter pobožen ratal :hmm: :?

ni tazga župnika, ki bi me prepričal, da ni cerkev nč druzga kot pohlepna ustanova, ki vse svoje svinarije skriva in opravičuje v imenu vere in pri tem zelo dobr živi že stoletja.

Od kje cerkvi toliko bogastva? Darovi vernikov, ki so si kupoval s tem nebesa, da imajo lahko župniki nebesa že na zemlji. Nisem še vidla župnika z žuljavimi rokami.

V Štifto me pa ne bo, pa tud če je pater Niko edini fejst župnik, svoj zaslužen denar znam razporejat sama, brez župnikov in cerkve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja soncy res si izlila kar nekaj gneva po vsem, kar ti ne paše. Ne vem sicer zakaj, vendar dobra dejanja je potrebno pohvaliti, pa če jih sam satan organizira. Drži, da otrokom ne bo vrnil staršev, občutek pa je nepopisljiv, ko vidiš da motoristom ni vseeno kaj se dogaja z njimi. Lahko bi država poskrbela za njih, pa ne. A na državo pa ne stresaš jezo kaj. Me zanima da se ti ( bognedaj) kdaj v tej vlogi znajdeš. A bi nagnala župnika ki bi ti priskočil v pomoč????? Ne meči vse v en koš. Imaš dobre in slabe ljudi na svetu, zato ne sodi kar povprek. Sam sem sodeloval že v kar nekaj takih akcijah ( ne v MzM) in imam do sedaj same pozitivne izkušnje.

Torej ne pljuvaj, pridruži se tvojim kolegom, ki nesebično pomagajo ljudem v stiski in ne glej ali so oblečeni v kuto, ali razcapane kavbojke.

Popravljeno . Popravil levjos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni tazga župnika, ki bi me prepričal, da ni cerkev nč druzga kot pohlepna ustanova, ki vse svoje svinarije skriva in opravičuje v imenu vere in pri tem zelo dobr živi že stoletja.

Od kje cerkvi toliko bogastva? Darovi vernikov, ki so si kupoval s tem nebesa, da imajo lahko župniki nebesa že na zemlji. Nisem še vidla župnika z žuljavimi rokami.

V Štifto me pa ne bo, pa tud če je pater Niko edini fejst župnik, svoj zaslužen denar znam razporejat sama, brez župnikov in cerkve.

soncy!

Ti si mi pa všeč!!! :o :004

A greva enkrat na pijačo? :unsure: :yes: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sem sel tudi jaz z prijatelji z motorji na obalo nazaj grede smo se peljali mimo dogodka ki se je storil popoldne videl sem da je bilo se vse rdece po tleh cestarji bi vsaj lahko sprali cesto ampak oni samo prah namecejo in gredo zvecer sem pa izvedel kaj se je zgodilo ni kej bila sta motorista vozila sta se z uzitkom tako kot mi vsi zgodilo se je kar ne pricakuje nihce od nas otroci so ostali sami izguba je boleca ampak zivljenje za 19 l Nejca 20 l Špelo in 26 l Alesa gre naprej pot jim ne bo lahka ne glede na MzM sem se odlocil da prispevam za vsakega po 100 € ce je morda se kdo za donacijo se mi naj pridruzi in jim osebno odnesemo na dom v Srednjo vas pri Sencurju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nam k serjemo o cerkvi je vsem jasno, da se največ neobdavčenega denarja obrača ravno v teh ustanovah. Velikim otrokom bi lahko pomagali s tem denarjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni tazga župnika, ki bi me prepričal, da ni cerkev nč druzga kot pohlepna ustanova, ki vse svoje svinarije skriva in opravičuje v imenu vere in pri tem zelo dobr živi že stoletja.

Od kje cerkvi toliko bogastva? Darovi vernikov, ki so si kupoval s tem nebesa, da imajo lahko župniki nebesa že na zemlji. Nisem še vidla župnika z žuljavimi rokami.

V Štifto me pa ne bo, pa tud če je pater Niko edini fejst župnik, svoj zaslužen denar znam razporejat sama, brez župnikov in cerkve.

Pa saj pater Niko ne zbira denarja za cerkev,ampak je samo tisti "kaštron"ki se je pustu prepričat,da bo vso stvar nekako organiziral,vodu,pa še to z pomočjo veliko dobrih ljudi,ki glejga zlomka niso vsi verni. :headbang:

Dobil sem občutek,da si oseba,ki alergično zliva gnojnico na vse,ki pač ne mislijo kot ti kar se tiče cerkve.Saj ne rečem veliko je resnice v tem kar trdiš,ampak kot je že levjos reku namesto,da pljuvaš pomagaj :trance_33_sleep: saj ni treba da zaupaš MzM-ju,ki ma pač fajmoštra zraven.Zberi neki prijateljev in poskuši sama pomagat,kjer in kolikor upaš. :winkiss:

PS:čeprav mislim,da bi se pater Niko strinju,da bi rabili pomoč nekoga kot si ti,ki si cerkvoalergik,da bi bdela nad poslovanjem.Mogoče bi pa pol omilila svoje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sem sel tudi jaz z prijatelji z motorji na obalo nazaj grede smo se peljali mimo dogodka ki se je storil popoldne videl sem da je bilo se vse rdece po tleh cestarji bi vsaj lahko sprali cesto ampak oni samo prah namecejo in gredo zvecer sem pa izvedel kaj se je zgodilo ni kej bila sta motorista vozila sta se z uzitkom tako kot mi vsi zgodilo se je kar ne pricakuje nihce od nas otroci so ostali sami izguba je boleca ampak zivljenje za 19 l Nejca 20 l Špelo in 26 l Alesa gre naprej pot jim ne bo lahka ne glede na MzM sem se odlocil da prispevam za vsakega po 100 € ce je morda se kdo za donacijo se mi naj pridruzi in jim osebno odnesemo na dom v Srednjo vas pri Sencurju

Darko U2nc.

Sej sva p'rjatla, pa sočustvujem tudi, ampak pike pa nisi nobene naredu... :o :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni tazga župnika, ki bi me prepričal, da ni cerkev nč druzga kot pohlepna ustanova, ki vse svoje svinarije skriva in opravičuje v imenu vere in pri tem zelo dobr živi že stoletja.

Od kje cerkvi toliko bogastva? Darovi vernikov, ki so si kupoval s tem nebesa, da imajo lahko župniki nebesa že na zemlji. Nisem še vidla župnika z žuljavimi rokami.

V Štifto me pa ne bo, pa tud če je pater Niko edini fejst župnik, svoj zaslužen denar znam razporejat sama, brez župnikov in cerkve.

Bravo soncy :worship: :worship: :worship: zgleda,da bova skup na grmadi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni tazga župnika, ki bi me prepričal, da ni cerkev nč druzga kot pohlepna ustanova, ki vse svoje svinarije skriva in opravičuje v imenu vere in pri tem zelo dobr živi že stoletja.

Od kje cerkvi toliko bogastva? Darovi vernikov, ki so si kupoval s tem nebesa, da imajo lahko župniki nebesa že na zemlji. Nisem še vidla župnika z žuljavimi rokami.

V Štifto me pa ne bo, pa tud če je pater Niko edini fejst župnik, svoj zaslužen denar znam razporejat sama, brez župnikov in cerkve.

Sicer se deloma strinjam, da je cerkev včasih grabila denar, sam drugač je pa tvoje pisanje ena navadna blesarija. Neverni mate prov alergijske reakcije na cerkev. Pa prosim brez zamere, vsi lahko povemo svoje mnenje.

Sej drugač tud mene v cerkvi ne bo, bom pa spil kakšen pir :worship:

Popravljeno . Popravil DejaVu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se deloma strinjam, da je cerkev včasih grabila denar, sam drugač je pa tvoje pisanje ena navadna blesarija. Neverni mate prov alergijske reakcije na cerkev. Pa prosim brez zamere, vsi lahko povemo svoje mnenje.

Sej drugač tud mene v cerkvi ne bo, bom pa spil kakšen pir :worship:

tvoja vera je pa res globoka, da greš na blagoslov spit pir. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa pravi, da so ti blagoslovi motorjev strogo cerkveno naravnani...? V prvi vrsti je to druženje. Tista pridiga v cerkvi pa tudi nikomur ne škodi. Če temu lahko rečemo pridiga. Ampak nekomu, ki ni še nikoli poslušal pridige patra Nika, tako ne moreš dopovedati. To je treba doživeti.

In,- ja, spet grem tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoja vera je pa res globoka, da greš na blagoslov spit pir. :wacko:

Me pa res zanima, kolikokrat si ti pomagala komu. Lahko je vrtet jezik, ko pa je treba pomagat vas pa magla odnese. Poznam jih kar nekaj ki znajo pljuvat, za pomoč se ti pa režijo. Tako da, če nisi za stvar, pusti vsaj tiste ki verjamejo v pomoč drugim, da izpolnijo svoje poslanstvo. Taki kot si ti mi grejo pošteno na jetra. Nikomur ne verjamejo še sebi ne. Ja madona v nekaj pa mora človek verjet, če ne drugega pa v atikrista kot ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj se zdej pričkate kaj je bla in je cerkev?

Zgodovina pozna dejstva in so neizpodbitna.

Jaz osebno nimam nič proti vernikom (sam niti pod raaaazno nisem veren :krneki: )in veri, proti cerkvi kot inštituciji pa use.

Še če bi me kdo vprašu sm bl rdeč kt ne (tradicija u familiji :evilgrin: ).

Na Štifto grem:

zaradi družbe in kolegov ki bojo gor

zarad dobrega počutja

na kako pijačko (ne bo pir, ker k vozim nikakor ne pijem)

da dam prispevek za MzM (kolkr pač bom lahko)...ker vem in zaupam da bo šel v prave roke in nikakor ne zato k je Niko pater

da slišm Nikota, ker je najprej človk (briga me za oče naš pa podobno)

in potem se z ženko malo zapeljeva naokol....

It na novo štifto ne pomen it u cerku....pa pejte pogledat kulturni spomenik iz obdobja baroka....al pa hišco na lipi

Se vidmo

Popravljeno . Popravil sergejl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!