Skoči na vsebino

YAMAHA DR125


DVC123

Priporočene objave

NEKA SE JAVI TKO ZNA NESTO O MASINI OD YAMAHE DR125 TREBAO BIH KONSTRUKCIJU MOTORA OTISLA MI LAMELA A NEZNAM DI JE MOLIM TKO ZNA NEKA SE JAVI

Nej kdo pove, če ve kaj o mašini od Yamahe DR 125, potreboval bi načrt motorja,

šla mi je lamela, če kdo ve kako nej to popravm nej pove.... <<----- če kdo slučajno ne razume :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razumel so pomoje vsi... sam se mi pa sanja ne ker je to motor... a ni DR un tricikl... sam je okol 200cc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dr 225 bo bla tole

Y225DR_Ad.jpg

ampak mislm da gre varjetno za yamaho TDR... kr se tiče sestave mašine so skor sigurn kje po internetu manuali... če ne za tdr pa 100% za DT k ma pa isto mašino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DVC123, tukaj imaš manuale za popravilo motorja, moraš pa se registrirat v klub (brezplačno), da lahko potem downloadaš kar rabiš: KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta jajca ma prjatu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razumel so pomoje vsi...

prov če so, če pa kdo ni mu bo pa moj prevod, ki je btw nastal iz dolgčasa ker morm 14 dni doma ležat, mogoče olajšal zadevo, ki jo je napisal forumaš v srbščini ali hrvaščini... tega res ne ločim....

:winkiss:

(eat me)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prov če so, če pa kdo ni mu bo pa moj prevod, ki je btw nastal iz dolgčasa ker morm 14 dni doma ležat, mogoče olajšal zadevo, ki jo je napisal forumaš v srbščini ali hrvaščini... tega res ne ločim....

:winkiss:

(eat me)

ma men je vse kar je juzno od kolpe podon... ne locm nobenga zastopm pa vse na pov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!