Skoči na vsebino

Zavarovanje (kasko, proti kraji)


kikicar

Priporočene objave

Pozdravljeni vsi skupaj. Se opravičujem če podobna tema že obstaja, vendar je sam nisem nikjer zasledil.

Bom kar direkten z vprašanjem, in sicer me zanima če ima kdo kakršnekoli izkušnje z zavarovanjem proti kraji (kasko) motornega kolesa ali skuterja pri zavarovalnici?

Namreč kupujem motor znamke gilera 200ccm (nov) in me zanima če se, da zavarovati in kakšna bi bila vsota zavarovalnine?

Če ima kdo zavarovano motorno kolo ali ga je imel, so njegovi nasveti dobrodošli!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi skupaj. Se opravičujem če podobna tema že obstaja, vendar je sam nisem nikjer zasledil.

Bom kar direkten z vprašanjem, in sicer me zanima če ima kdo kakršnekoli izkušnje z zavarovanjem proti kraji (kasko) motornega kolesa ali skuterja pri zavarovalnici?

Namreč kupujem motor znamke gilera 200ccm (nov) in me zanima če se, da zavarovati in kakšna bi bila vsota zavarovalnine?

Če ima kdo zavarovano motorno kolo ali ga je imel, so njegovi nasveti dobrodošli!

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=4507

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!