Skoči na vsebino

CBR 125 ali Comet 125


osenarmeister

Priporočene objave

Se tudi sam s tem strinjam. Comet 125 je ZAKON. vsekakor se ga neda primerjat s vecjim Hyosungom.

Poraba majhna, dobre vozne lastnosti, ZVOK!!!, lep, vecji kot CBR...........

Točno tako :D

P.S. prodajam mojga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

japonc napram kaj že? :headbang: će ime težko izgovoriš :D

Vem za lepo modro leto staro cbr125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam da si kupec najprej v živo ogleda cbr pa comet pa bo vidu kerj je lepši :) hh :headbang: vsekakor bo lepši comet pa še boljše lastnosti ma :)

Popravljeno . Popravil ironbeeper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da opozorim vse imetnike hyosungov v Ljubljani: Imel sem husota in se mi je odtrgal navoj v glavi ki drzi svečko. Seveda sem takoj pomislil na pooblaščenega serviserja :hmm: (servis LUČKA, mirko živec; na kajuhovi) in mu peljal mašino. Po dobrih 14-ih dneh je le poklicu in reku de je zrihtu in jas sem prisel po masino. In da vam povem kako je on "zrihtu": lepo je vzel navojen sveder in nič razdiral mašine, vrezal navoj in vstavil špiralo. Vselepo in prav le da ni opilkov spucal (odsesal) iz valja. Seveda so bile posledice da sem jaz motor sestavil ga probal vzgat in lej ga zlomka, opilki so se prijel ventilov in ni drzal kompresije. Cena ki mi jo je povedal je bila 150€ :angry: (normalna cena z osasevanjem brez razdiranja je cca 30€ :slap: ), pa se pokvarjeno masino mi je dal nazaj, ko sem doma razdru(glavo sem vzel dol) in mu nesu reklamirat me je debelo gledu in trdiv da sem mu podtaknu. Nato je le vzel glavo in kao zrihtu ventile in se enkrat računu 30€, ki pa mu jih nisem dal. Nato spet sestavim in zopet ne drzi kompresije (narobe pobruseni ventili), seveda sem su nazaj je*at mater in nesu mašino na servis ELISA (Tomaž Turk) :worship: in on je zrihtu za 120€ (delo,originalna tesnila(40€), brusenje ventilov in sedežev)..) in motor je zalavfu v prvo :kva1: .

Me zanima ce ima se kdo kaksne izkusne s pooblaščenim servisom za hyosunge Lučka naj pove. ;)

Popravljeno . Popravil special749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da opozorim vse imetnike hyosungov v Ljubljani: Imel sem husota in se mi je odtrgal navoj v glavi ki drzi svečko. Seveda sem takoj pomislil na pooblaščenega serviserja :hmm: (servis LUČKA, mirko živec; na kajuhovi) in mu peljal mašino. Po dobrih 14-ih dneh je le poklicu in reku de je zrihtu in jas sem prisel po masino. In da vam povem kako je on "zrihtu": lepo je vzel navojen sveder in nič razdiral mašine, vrezal navoj in vstavil špiralo. Vselepo in prav le da ni opilkov spucal (odsesal) iz valja. Seveda so bile posledice da sem jaz motor sestavil ga probal vzgat in lej ga zlomka, opilki so se prijel ventilov in ni drzal kompresije. Cena ki mi jo je povedal je bila 150€ :angry: (normalna cena z osasevanjem brez razdiranja je cca 30€ :slap: ), pa se pokvarjeno masino mi je dal nazaj, ko sem doma razdru(glavo sem vzel dol) in mu nesu reklamirat me je debelo gledu in trdiv da sem mu podtaknu. Nato je le vzel glavo in kao zrihtu ventile in se enkrat računu 30€, ki pa mu jih nisem dal. Nato spet sestavim in zopet ne drzi kompresije (narobe pobruseni ventili), seveda sem su nazaj je*at mater in nesu mašino na servis ELISA (Tomaž Turk) :worship: in on je zrihtu za 120€ (delo,originalna tesnila(40€), brusenje ventilov in sedežev). .) in motor je zalavfu v prvo :kva1: .

Me zanima ce ima se kdo kaksne izkusne s pooblaščenim servisom za hyosunge Lučka naj pove. ;)

ZAKON.

Ahm...sicer pa imas cas za reklamacijo izdelka 30 dni, tako da mu sploh nisi rabil nic placat. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede pooblaščenih serviserjev mam dobre izkušnje samo z delta team v krškem!Z vsemi drugimi kar sem imel opravka......Ni to to!Sam da prodajo!Je pa res,da prvi resen problem sicer daljnega leta 96 je aprilia uredila sama in vzela zastopstvo le temu prodajalcu v Slo!S tem nisem osebno bil nič na boljšem ampak vseeno........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Js prodajam mojga :whistle:

Par slikc:

post-16610-1225623199_thumb.jpg

post-16610-1225623208_thumb.jpg

post-16610-1225623318_thumb.jpg

Paden je biu na levo stran zato ma po tanku praske in pa spredni blatnik je počen. Use pa deluje brez problemo že odkar ga mam, končna pa 110. Je letnik 07 13850km začetna cena 1900€ sam sem jo za resnega kupca prpravlen spustit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js prodajam mojga :whistle:

Par slikc:

post-16610-1225623199_thumb.jpg

post-16610-1225623208_thumb.jpg

post-16610-1225623318_thumb.jpg

Paden je biu na levo stran zato ma po tanku praske in pa spredni blatnik je počen. Use pa deluje brez problemo že odkar ga mam, končna pa 110. Je letnik 07 13850km začetna cena 1900€ sam sem jo za resnega kupca prpravlen spustit :)

To bi ze kar vzel. Zakaj? Ker si v enem letu naredil 14kkm pa kot kaze nisi imel nobenega problema. Jst sm s hondo letos naredil 700km od tega vmes 2× bat menjan. xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!