Skoči na vsebino

kombinezon na 125


alenn46

Priporočene objave

Padel sem samo 1x, pa ravno takrat ko nisem mel komb. gor :headbang: Oz. mel sem textilno jakno A*, pa mi v roke ni blo nič, na nogah pa ene tanke jeans hlace, pa use potrgan pa kolena zrajsana...Mal je pekl ni blo pa sile :rolleyes:

Sicer pa kombinizion, itak ce ga kupis pri 16 - 17, bo vrjetno zdrzal saj do 21 leta, če se pa nebo nič raslo pa še dlje :) Tako da, zdej ga imam, potem ga bom imel :)

Sej majo v tour de france tud kolesarji čelado + tisto opremo, pa a ti ko se do tržnice zapeleš maš to gor?

Me je lansko leto 2 krat vrglo. pa prvič me oprema rešla porajsane kože, drugič pa življenja. Prilagam sliko čelade me zanima kaj bi bilo če bi bila kakšna navadna-poceni čelada, kombinizon imam nekje na postrešju. Vendar je povsod počohan kot so bili ščitniki.

Zaključek če grete do trgovine pa nazaj dajte opremo gor. Pa če vozite 125 al 1000.

Povsod je hitrost 100 ali več.

post-4575-1242157679_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi najrajs kupu nek kombinezon za 50€ ker se mi neda praskat vec denarja :) Se za motor sm komi spraskau vse zepe :S pa zaj se Đianeli pa RAVE, pa sm spet na nuli xD

Tak da ce ima kdo kaj ... kaksnega rabljenega pa po moznosti ne raztrganega se jst priporocam :D ce je paden pa itq mi je vseen, mislim, da to skoraj nic ne vpliva na varnost ( razn da ga bo na mestu kjer je ZE odrsan prej prebilo) kar pa upam, da nebo treba prakticirat :S Sicer pa verjetno paden kombinezon nemore bit vredn vec kot 20€? Ali pac? xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi najrajs kupu nek kombinezon za 50€ ker se mi neda praskat vec denarja :) Se za motor sm komi spraskau vse zepe :S pa zaj se Đianeli pa RAVE, pa sm spet na nuli xD

Tak da ce ima kdo kaj ... kaksnega rabljenega pa po moznosti ne raztrganega se jst priporocam :D ce je paden pa itq mi je vseen, mislim, da to skoraj nic ne vpliva na varnost ( razn da ga bo na mestu kjer je ZE odrsan prej prebilo) kar pa upam, da nebo treba prakticirat :S Sicer pa verjetno paden kombinezon nemore bit vredn vec kot 20€? Ali pac? xD

haha. Zato ker mu fali malo barve. je vreden 20 eurov. prečekiraj malo po neti. tam za 150 eurov boš mogoče dobil kakšnega podrsanega.

aless ti prodaja dainesija plus škornje pa rokavice za cca 250-300 eurov, nepodrsanega.

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha. Zato ker mu fali malo barve. je vreden 20 eurov. prečekiraj malo po neti. tam za 150 eurov boš mogoče dobil kakšnega podrsanega.

aless ti prodaja dainesija plus škornje pa rokavice za cca 250-300 eurov, nepodrsanega.

mAh moram poskust sreco :P zkai pa ne :D xD mogoce bo pa kdo prodal :P bom alessa prasu, kok ma zadnjo ceno :) ce bom do konca tedna tok denarja nabral :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal j :topic: sam useen č pozna kjr kjrga ku bi kupu jakno pa hlače čist nove mislm 4 mesce furane 130 €za jakno in hlače znamke first velikost S sam so mal veče številke jst sm 177 vlk pa 68 kil pa mi je gli prou. Tko no če bi vedu kdo za kirga.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo bom še jst predstavu moj kombinizon k ga mam na aprilii rs 125

tak je 2 delni spool (jst mam tm kjer je tle modru sivo barvo)

post-18151-1242242690_thumb.jpg

post-18151-1242242697.jpg

post-18151-1242242705_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse kar je manj kot 100KM je dost čelada(pa še ta zarad polcajev), kratke hlače, kratka majca pa natikači :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo bom še jst predstavu moj kombinizon k ga mam na aprilii rs 125

tak je 2 delni spool (jst mam tm kjer je tle modru sivo barvo)

kolk je pa to kustalo? :) drugac pa lepa oprema ::::)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk je pa to kustalo? :) drugac pa lepa oprema ::: :)

daw sm 250eur za 1let staro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!