Skoči na vsebino

kombinezon na 125


alenn46

Priporočene objave

Na tej strani so akcije cel čas in ko je akcija je to AKCIJA, ne tko k pr nas 5% :D, jst bom čez slab teden vzel kombinezon iz tle, pa lahko povem kako kej poslujejo, čeprov je že tema na motosvetu o tej trgovini. Poštnina do Slovenije pride 8eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da z Nemci neznam vspostavt neke verbalne povezave... mi bo to v veliko breme?

Mislim: Glede naročanja ali lahko pošljem mail v angleščini in samo odklikam kaj hočem kupt?

Kako je z velikostmi? Sam nimam pojma kok mam številko kombinezona. (unga za šraufat mam 3x prevelizga, da mam lahko bagge hlače gor :grim )

Tud če je blo že govora o te trgovini, zdej pomagaš 125taku v 125 temi...tko da nebo panike O:-) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej stran je tud v angleščini. Jst iz tle še nisem naročeval (bom pa zdej :D), sem pa iz louisa, pa ni bil nkol problem, pa še tukej imaš lahko plačilo po prevzetju, torej dobiš paket na dom, takrat plačaš in to je to.

Ja kolk maš številko glih ne morem ugant, povej kolk si velek in težak. Pa kar nekaj na slepo naročevat z neta je bol tko, najbolše je da najdeš pač pri nas trgovino ki tak kombinezon prodaja ali pa saj to firmo, ker imajo ponavadi kroje podobne, pa probaš, se trgovcu prijazno zahvališ, kupiš kako drugo malenkost in potem iz tam naročiš. Sej pri nas tud kdaj v kaki trgovini fašeš oreng popust med tem ko si tam, tko da najprej se malo po naših trgovinah sprehodi, če ne bo ql pa tako naroči :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej stran je tud v angleščini. Jst iz tle še nisem naročeval (bom pa zdej :D), sem pa iz louisa, pa ni bil nkol problem, pa še tukej imaš lahko plačilo po prevzetju, torej dobiš paket na dom, takrat plačaš in to je to.

Ja kolk maš številko glih ne morem ugant, povej kolk si velek in težak. Pa kar nekaj na slepo naročevat z neta je bol tko, najbolše je da najdeš pač pri nas trgovino ki tak kombinezon prodaja ali pa saj to firmo, ker imajo ponavadi kroje podobne, pa probaš, se trgovcu prijazno zahvališ, kupiš kako drugo malenkost in potem iz tam naročiš. Sej pri nas tud kdaj v kaki trgovini fašeš oreng popust med tem ko si tam, tko da najprej se malo po naših trgovinah sprehodi, če ne bo ql pa tako naroči :)

pomeriš rečeš: danes itak nimam gotovine sabo tako da pridem drugi trden ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alpa se bom do Labe zategnu... Probu kkšn kombinezon(tok da si cifro pomerem), kupm kkšne rokavice od AStarja pa bo to to. Na noge pa ene stare pancarje pa sm đek :headbang:

haha :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim ga kupt za mal več(a je še zmeraj med najcenejšimi :P ), pa, da ga bom lahko nosil še dolgo časa. Kolk zdržijo ponavad? 4-5sezon več? (padci izklučeni)

Mah-usnjen kombinezon ti zdrži toliko časa, da se ga ne naveličaš, če ga prej ne pobrusiš!

Jaz sem kupil rabljenega Dainese-a (ampak je bil skoraj kot nov-brez praske). Z njim sem navozil do zdaj 70kkm in nekajkrat laže padel. Prebrusil sem ga samo enkrat na rami in to prvi teden, ko sem ga imel. Dal sem ga pokrpat in ga uporabljal naprej. Pomenjane so bile tudi vse zadrge. Trenutno zgleda vredu le malo je od sonca zbledela barva.

Vsako jesen ga lepo skrbno očistim (samo z krpo in vodo), ga posušim (1 dan nad krušno pečjo), namažem in obesim v sobo na zrak. Do spomladi se zlufta in čisto nič ne smrdi-včasih ga poleti narobe obrnjenega pustim na močnem soncu, da ga ''obdela''. Kombinezon pa je star 13 let in ga nimam namena menjat. Preden sem ga nabavil ga pomoje 5 let ni nihče nosil, ker je bil tako dobro ohranjen.

Mislim, da, če delaš 10kkm/sezono, nimaš nekih kardinalnih padcev in ga skrbno vzdržuješ, ti leder-kombo zdrži 10 let za šalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz mam moj kombinezon od l.2005 se pravi 4sezone pa je kot nov!Razen kolenčnikov in par prask od padca.Tako,da ga maš kar lep čas!Sam sem jih sprobal sigurno 5 firm preden sem se odločil in kupil Clover enodelen z grbo,perforiran in zanj lahko rečem le :worship: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da, če delaš 10kkm/sezono, nimaš nekih kardinalnih padcev in ga skrbno vzdržuješ, ti leder-kombo zdrži 10 let za šalo.

No pol se mi pa res splača mal globij v denarnco sečt...

Tenx, tak odgovor sm iskal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

jst sm z r125 padu pr  nizki hotrosti, ampk morm rečt, da sem veseu saj sem meu kombinezjon z drsniki in vso zlo dobro opremo in ko sem pristal na tleh me ni nič bolel. tudi čutil nism kak mi je motor na nogo padu....na srečo ga nism nič obdrgnu, le na enem delu je mal zbledel, a ko sem ga zbrisu z vlažno krpo je biu OK....ko sm padu pa s skutrjem pri isti hitrosti sem bil pa ves obdrgjen, čeprav sem bil sopotnik, ampk nisem imel opreme...tako, da sem absolutno za opremo...Vsaj jst potrebujem opremo, ker nikoli ne vem, kdaj mi ne bo uspel kazga ovinka skrožit... :D

Alpinestars oprema je vredna svojega denarja 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm z r125 padu pr nizki hotrosti, ampk morm rečt, da sem veseu saj sem meu kombinezjon z drsniki in vso zlo dobro opremo in ko sem pristal na tleh me ni nič bolel. tudi čutil nism kak mi je motor na nogo padu....na srečo ga nism nič obdrgnu, le na enem delu je mal zbledel, a ko sem ga zbrisu z vlažno krpo je biu OK....ko sm padu pa s skutrjem pri isti hitrosti sem bil pa ves obdrgjen, čeprav sem bil sopotnik, ampk nisem imel opreme...tako, da sem absolutno za opremo...Vsaj jst potrebujem opremo, ker nikoli ne vem, kdaj mi ne bo uspel kazga ovinka skrožit... :D

Alpinestars oprema je vredna svojega denarja

Ah dej no, jest sm s 125-ko 4x padu in to pri 40, 50, 60 in 70km/h pa me tud ni nikol nč bolel. Tekstilna oprema od Wintexa za 200€ je velik bl vredna svojga dnarja kot tvoj A*.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol se mi pa res splača mal globij v denarnco sečt...

Tenx, tak odgovor sm iskal :grim

Vzamem nazaj.

Kupil bom Firsta (usne-dvedeln)

Za borih 300€

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzamem nazaj.

Kupil bom Firsta (usne-dvedeln)

Za borih 300€

:krneki:

raj dodaj še 200 pa kup res ornk komad kombinezon ;)

Tist first je bolj tko tko firma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud za 300eur dobiš že ok kombinezon, sam najdet ga je treba, Firsta bi pa tud jst odsvetoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dej no, jest sm s 125-ko 4x padu in to pri 40, 50, 60 in 70km/h pa me tud ni nikol nč bolel. Tekstilna oprema od Wintexa za 200€ je velik bl vredna svojga dnarja kot tvoj A*.

hja to si ti rekel, jaz sem na grobniku pri krepko čez 100 usekal pa je na komolcu tut čez usnje pregulilo, da bi mel tekstil oblečen sploh ne upam pomislit kaj bi blo, so pa rokavice ostale brez prake, samo malo so zmatirale ker sem se lovil po tleh, je pa res da so ble 250€ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raj dodaj še 200 pa kup res ornk komad kombinezon ;)

Tist first je bolj tko tko firma

-200 gre za DUNLOPKE :whistle:

-Sei aprilia tud ni nevem kaj.

(če bi šeenkrat kupoval bi padla honda nsr)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dej no, jest sm s 125-ko 4x padu in to pri 40, 50, 60 in 70km/h pa me tud ni nikol nč bolel. Tekstilna oprema od Wintexa za 200€ je velik bl vredna svojga dnarja kot tvoj A*.

Nimam nič proti tekstilni opremi, ampk vseeno imam rajši usnjeno pa čeprav se bom polet kuhu v njej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja to si ti rekel, jaz sem na grobniku pri krepko čez 100 usekal pa je na komolcu tut čez usnje pregulilo, da bi mel tekstil oblečen sploh ne upam pomislit kaj bi blo, so pa rokavice ostale brez prake, samo malo so zmatirale ker sem se lovil po tleh, je pa res da so ble 250€ :whistle:

Tud jest mam usnenga 1-delca na Ninji sam za 125-ko je po moje tekstil tud čist OK, razn če maš kšno 2-taktno raketo in se konstantno vozš 100+.

Drgač pa za 300€ se lahko dobi odličn kombinezon, jest npr. sm dau za svojga 300 pa je zlo kvalitetn IXS racing kombinezon kombinezon.

Je tud ornk perforiran, ma vse ščitnike+ drsnike, grbo... Bl pocen je biu pa zarad tega ker je šou iz prodaje, drgač se je prodaju za 750€.

Klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na marofu, racelandu al pa grobniku te bo v tekstilni opremi olupl, tud če se 60 pelješ

jst sm pr 50 odletu na cesti, pa je biu dokaj gladek asfalt pa je za šalo čez textilno jakno pršlo... kaj bi se pa na dirkališču pri 80km/h zgodil pa raj nebi pomislu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem ruknu na cesti v tekstilu, pri majhni hitrosti, jakna niti praske, jst podrgjen

V usnju na mobikrogu, pr mal večji hitrosti, mal obtolčen drugače pa brez prask :)

Usnje je zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem ruknu na cesti v tekstilu, pri majhni hitrosti, jakna niti praske, jst podrgjen

V usnju na mobikrogu, pr mal večji hitrosti, mal obtolčen drugače pa brez prask :)

Usnje je zakon!

Ja pol je pa tale Wintex res zakon, če mi je vse 4 padce zdržov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

First za 125ko nit ni napačen,usaj pr moji uporabi ni blo nobenih problemov. Ga mam mal več kt eno leto pa ni blo težav. Mogoče edino kak šiv se kje nacufa,drugega pa ni blo. Na progi sm kar dostkrat letu po tleh pa se mu ubistvu ful mal pozna glede na padce. Ma tud use ščitnike not,grbo majhno,tko da glede na denar je čist ok. Seveda pa če kupiš kaj dražjega, dobiš več kvalitete-logično!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest mam usnenga 1-delca na Ninji sam za 125-ko je po moje tekstil tud čist OK, razn če maš kšno 2-taktno raketo in se konstantno vozš 100+.

Ko sem jz mel 125 se na njih 125 razen na pisti ni nosilo.Sem celo bil eden redkih,ki sem imel res dobro tekstilno jakno(dainese),dobro čelado,rokavice...

Sigurno je bolj varno v usnjenem enodelcu,a kaj ko.....Takrat je tud to bilo malo dražje :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam človeka, ki se je na Yamahi TZR 50 peljal v leder kombinezonu in škornjih za cestne motorje...Adijo pamet.Vsekakor pa je primerno, da za svojo varnost kar se da poskrbiš. Glede kombinezona pa paše samo na cestake, jaz ko imam enduro lepo tekstilno jakno in škornje pa gasa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V MotoGP 125 jih imajo, torej kaj še čakate fantje... in dekleta???

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padel sem samo 1x, pa ravno takrat ko nisem mel komb. gor :headbang: Oz. mel sem textilno jakno A*, pa mi v roke ni blo nič, na nogah pa ene tanke jeans hlace, pa use potrgan pa kolena zrajsana...Mal je pekl ni blo pa sile :rolleyes:

Sicer pa kombinizion, itak ce ga kupis pri 16 - 17, bo vrjetno zdrzal saj do 21 leta, če se pa nebo nič raslo pa še dlje :) Tako da, zdej ga imam, potem ga bom imel :)

Sej majo v tour de france tud kolesarji čelado + tisto opremo, pa a ti ko se do tržnice zapeleš maš to gor?

Popravljeno . Popravil juree
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!