Skoči na vsebino

kombinezon na 125


alenn46

Priporočene objave

Sej drgač, kavbojke so tut ql, velik bolš kot una condura... ker kavbojke po asvaltu bolš drsijo

če so pa une kavbojke, k majo ščitnike pa tolk bolš :)

s tem se ne bi lih strinju...do par let nazaj so mel jakne iz cordure se mi zdi k ti je zažgala kožo...kavbojke se TAKOJ strgajo verjem men..sem že kar nekajkrat padel z njimi...zdej so pa v večini na prodajnih policah samo taki materiali ki zdržijo tudi drsenje po asfaltu...

je pa res da tudi ultra top top top top berik od čamifa ni zdržal ko je njegov pršut pritisnil ob asfalt in je imel opečeno rokico(zvečer sem ji še jaz pokazal da sem močnejši)...

kavbojke splooooh niso za na asfalt..kokrat si padu v njih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam na Tmosu popolno opremo

čelada Shark RSX

jakna Berik

Hlače cycle spirit

škornje Oxtar

rokavice probiker

Rabim še ščitnik za hrbet

Če seštejem koliko me je prišla oprema, ugotovim, da je to več kot polovica vrednosti motorja :headbang: Ampak glava je samo ena, tako da je varnost na prvem mestu. Mislim da mora vsak kolikor toliko zaresen motorist imeti pravo opremo. Če se kam peljem v navadnih oblačil se počutim kot da bi bil nag :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem se ne bi lih strinju...do par let nazaj so mel jakne iz cordure se mi zdi k ti je zažgala kožo...kavbojke se TAKOJ strgajo verjem men..sem že kar nekajkrat padel z njimi...zdej so pa v večini na prodajnih policah samo taki materiali ki zdržijo tudi drsenje po asfaltu...

je pa res da tudi ultra top top top top berik od čamifa ni zdržal ko je njegov pršut pritisnil ob asfalt in je imel opečeno rokico(zvečer sem ji še jaz pokazal da sem močnejši)...

kavbojke splooooh niso za na asfalt..kokrat si padu v njih?

ne govorim dej o cheap kavbojkah, pa o poletnih, mal močnejše pa to pa ful zdržijo, usaj bolš k kondura, razlika je edin v tem da so v konduri notr ščitniki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne govorim dej o cheap kavbojkah, pa o poletnih, mal močnejše pa to pa ful zdržijo, usaj bolš k kondura, razlika je edin v tem da so v konduri notr ščitniki...

dejva midva razčistit kaj so to cheap kavbojke...ti imaš pač mal bol skejtrske k jih je mal več skupaj..to ne rečem nič to zdržijo bolj...armanijeve za 200€ pa ne zdržijo..pa če daš za njih 500€ lih tko ne...se pa strinjam da une iz madnessa za 80€ zdržijo MALO VEČ...ne pa vsega...

kokrat si padel v kavbojkah da si drsel po njih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej drgač, kavbojke so tut ql, velik bolš kot una condura cordura... ker kavbojke po asvaltu bolš drsijo

če so pa une kavbojke, k majo ščitnike pa tolk bolš :)

navadne kavbojke?

Ne filozofiraj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jaz nisem mel na sebi nekih cheap kavbojk in mi jih je konkretno raztgalo pri padcu (pri relativno nizki hitrosti), tak da tukaj res nimas prav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pubeci opremo si nabavte. sem imel sam padec in vam povem da če nebi bilo opreme bi bi huh. celi porajsan.

če mi je kombinizon prerajsalo (lunknja skozi). potem bi ziher mi še neke jeans hlače (ki so kao nekaj več ko navadne). hitrost je pa bila cca 80

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim da je kevlar po celi površini vtkan v samo tkanino.. Verjetno je kakšen všitek ali pa samo šivi.. Ajde, bolje kot navadne so ziher, ampak še vedno misli, da bi se kaj hitro strgale in da ne ščitijo ravno veliko.. Usnje je zakon :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edine kavbojke ki bi mogoče zdržale...KLIK

ker drugače kevlar je zelo, zelo,ZELO uzdržljiv materjal(uporabljajo ga tudi gasilci :whistle: ).

lp

uporablja ga tud vojska za rešilni jošič samo je pa odvisn od plasti in vezave... v telih hlačah mislm da so samo vložki iz kevlarja notr na bokih in kolenih k se vid da je všito notr :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega zadnič ruknu v podobnih kavbojkah-kevlar. Na kolenu so se mu raztrgale, venda spodnja podlaga (spužva) je ostala cela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jaz nisem mel na sebi nekih cheap kavbojk in mi jih je konkretno raztgalo pri padcu (pri relativno nizki hitrosti), tak da tukaj res nimas prav...

Sej nism nikjer reku, da jih nebi raztrgal, pa ja vem, da bi biu lih tko porajsan in use, sam u hlačah iz cordure bi bil lih tko, če izvzameš, da majo ščitnike, in tut te hlače se fuul hitro strgajo, je pa jeans (debel, ni važna znamka, sam pač da so močna vlakna) močan materijal, če ga primerjaš z različnimi drugimi, ki jih nosiš, in zato nej bi po teoriji mal več zdržale, niso pa še zdeleč namenjene padanju!

nism nč druzga reku, sam hotu sm povedat, da boljš kavbojke (beri debele... reesko, pa ni važn če zadi piše huso boss), kot pa kakšna druga tkanina

drugač pa ja mam jakno iz coRdure(oprosti, ker sem se prej zatipkal), pa se je takoj strgala ob padcu, pa je IXS cca 300E, tko da ni cheap, kavbojke so pa ble boge, sam ne preluknjane...

Ledr je pa itq ZAKON!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nism nikjer reku, da jih nebi raztrgal, pa ja vem, da bi biu lih tko porajsan in use, sam u hlačah iz cordure bi bil lih tko, če izvzameš, da majo ščitnike, in tut te hlače se fuul hitro strgajo, je pa jeans (debel, ni važna znamka, sam pač da so močna vlakna) močan materijal, če ga primerjaš z različnimi drugimi, ki jih nosiš, in zato nej bi po teoriji mal več zdržale, niso pa še zdeleč namenjene padanju!

nism nč druzga reku, sam hotu sm povedat, da boljš kavbojke (beri debele... reesko, pa ni važn če zadi piše huso boss), kot pa kakšna druga tkanina

drugač pa ja mam jakno iz coRdure(oprosti, ker sem se prej zatipkal), pa se je takoj strgala ob padcu, pa je IXS cca 300E, tko da ni cheap, kavbojke so pa ble boge, sam ne preluknjane...

Ledr je pa itq ZAKON!

gizmič..vem da nima veze kaj piše zadi..sam ker si reku cheap..pa nism vedu kaj zate pomen cheap...

drgač pa leder je definitivno boljši...tele cordure za 300€ so pa itak take natege da večjih ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se najdejo talenti, kar ni za verjet...ko me je poklical en tip de bi pršou probat motor sva se zmenla de se dobiva tm in tm...in se tip začne smejat kuj ku sm pršu :D men nč jasno in me radovedno vpraša zakaj pa sm oblečen tko (btw star je bil 20+) bil sm pa u kombinezonu, pa naredu sm 50km :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Black coat, white shoes, black hat, Cadillac ... the boy's a time bomb !!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer so rancid dost v ledru ampak ne šteje

res je ;)

__________

Drgač pa sam zei kopujem en kombinezon, verjetno bom vzel nekaj od Dainese :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas pa sem ker motor uporabljam tud za vožnjo v šolo... in to je bol tko sam tam pusti..raje kupu neko lederno jaskno.. pač ni nova... sam sem pa za to kol sem prišparu na jakni kupu body armor...ok.. hlač še nimam...bojo pa mogoče še :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvodeln kombinezon bi si kupu če bi bil pametn..(če se ti gre za funkcionalnost..sicer je še zmer bolš enodelc).. Jst če se brez ledra pelem mam občutek kot da mi neki manjka...sploh se ne počutm "varnga"...

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa dobr..saj vem da je kombinezon 100% bolš..in bolj varno..sam če si pa moraš sam kupit...je pa to pol problem... brat je dau za berik jakno 400€...jas pa za body armor 150+jakna 200e...pa je ta body armor po moje bol varen kot ščitniki na jakni.ker si ti sam nardiš kako hočeš met zapet..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mreža bodyarmor je sigurn bols od scitnikov v jakni... je pa poj zoprn k mors skos oboje oblačt ;) zna bit tud vroče polet :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa dobr..saj vem da je kombinezon 100% bolš..in bolj varno..sam če si pa moraš sam kupit...je pa to pol problem... brat je dau za berik jakno 400€...jas pa za body armor 150+jakna 200e...pa je ta body armor po moje bol varen kot ščitniki na jakni.ker si ti sam nardiš kako hočeš met zapet..

Ja sam kupit...sej tud men noben nč ne kup :) ... Sicer pa ti povem da jst nikol nebi dal 400€ za jakno (če ni kej posebnga) ker lahko za tak denar dobiš komplet ledr...jst sm kupu eno leto rabljen enodelni kombinezon od dainesa za 200€... Sicr je bil že mal podrsan samo glede na to kok sm ga še jst pol zdrsal bi se kr dobr zajebal če bi kupu čist lepga... ;) Tko da ne govort da se neda pocen skoz pridt...brez skrbi se da samo nesmeš se zagnat takoj v taprvo stvar ki jo vidiš kot svinja v buče... Mal oglase spremljat pa se dobi kdaj kej dobrga...

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je kurac ja ko je treba naenkrat fse kupt. Js bom tud zaj spet bek vrgo jurja za opremo..Ampak pač, tko je to :) Oprema mora bit. Za 4taktno 125 jajco k doseže 100km/h, mogoče malo več če je sreča bom nabavo škornje, kombinezon, rokavice, hrbteničnik pa čelado (pač pri nesreči vse razbil ali strgal in je treba jovo na novo). Upam da nebo nč narobe, ampak če kdaj slučajno bo.. mi bo sigurno prov pršla dodatna oprema :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!