Skoči na vsebino

kombinezon na 125


alenn46

Priporočene objave

mreža bodyarmor je sigurn bols od scitnikov v jakni... je pa poj zoprn k mors skos oboje oblačt ;) zna bit tud vroče polet :whistle:

uuu pa še kako :whistle: sam če pa ne moreš sam tko pustit je pa tud škoda da ti ker pihne kaj :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda je da ne morš nost samo mreže pa majce čez k te prelufta pa potrga po asfaltu če se kej nrdi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam kupit...sej tud men noben nč ne kup :) ...

ja.. pa motor pa izpit ..pa se mal nabere :whistle: ...pa jas sem star 16 tako da vse kar sem dobu je šlo za to :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ja kombinezon more bit ja (more da je :D ) pa če maš 125 al pa več.

Sm zanč padu in če bi meu zaščito nebi zdele ležu na pojstli zarad kolena.

Popravljeno . Popravil zyabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kombinezon more bit ja (more da je :OK::lol1: ) pa če maš 125 al pa več.

Sm zanč padu in če bi meu zaščito nebi zdele ležu na pojstli zarad kolena.

če je samo kolen si lahko samo vesev... pa dokler je dost kože ostal da se da zašit je vse vredu... jest nism mu take sreče :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je res ja. A pa ti si meu kombinezon al ne?

ne... kratko majco kratke hlače... največja napaka! :headbang: mal peska na cest pa je hitr... ni blo nevem kaksne velike hitrosti samo 50km/h za golo kožo po asfaltu je ze dost da te pošteno olup...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm zdej dubu un od dainezeta z mrezo pa scitniki not (tut za tilnik) sekar drag, lahk ga pa uporablas ma tut za bordanje pa kros pa mautnbajk pa tut na cestaku se odl. odnese. pa se lep je :D

stane pa okol 350€ mensezdi nevem tocno k sm dubu za darilo od drage. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od deinesa bodyarmor mislm da je okrog 160€ je pa fajn zadeva. jest mam CEMOTO isto varianto... vsestransko iporabno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jacket Wave V3 neck

334,00 EUR

sm meu kr jest prav.

lp

aaaa.... jest sm mislu da maš navadnga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja jest sm se pa premislu names hlac sm kupu dainesov kombinezon in sm ga dubu za 540 eur nouga pridejo pa se skorni :whistle:

dej kero slikco prlimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja jest sm se pa premislu names hlac sm kupu dainesov kombinezon in sm ga dubu za 540 eur nouga pridejo pa se skorni :whistle:

Pametnopolde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mi znal kdo svetovati kakšen kombinezon za yzf-r125. Kupil ga bom v belo rdeči barvi, rad bi da se kombinizon in čelada saj malo klapata med seboj :) Ker pa res da ne poznam teh kakovostnih firm in tega, a bi mi kdo svetoval kaj kupiti približno (firme). Za denar niti ni toliko problema (ok ne sedaj kombinizone za 2k€) ker je mama pripravljena nekaj dati zraven :worship: :worship: .Zdej vidim da so dianese dobri, a kolikor berem so tudi dragi, kaj pa kakšna druga firma? Vrjetno bi ga kar v Motocenter Laba kupil, ker grem tja po motor. Nebi nosil enodelnega, ker kdajpakdaj če se bom zapeljal 10km vrjetno mi ravno nebo do hlač (ni ravno varno), a za ta namem vrjetno mislim kupiti neke "ojačane" tekstilne hlače. Za kake daljše fure, "expiremintiranja" in tako pa kombinizion. Vglavnem pač nek dvodelni kombinizon.

Prosim za nasvete

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V labi maš samo znamko Alpinestar, ki je špica. Kupi kar ti je vizualno všeč, pa se dobro počutiš ko nosiš, od njih je vse dobro. Dobro je sam če kupeš tazga v katerega komej notri prideš, ker ti bo ko ulit ko se raztegne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je slucajno mozno, da bi v primeru - premajhnega ali prevelikega kombinizona možno zamenjati. Seveda nestrgan.

Aja, neumno vprašanje...Kako se pa kombinizion pere? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je slucajno mozno, da bi v primeru - premajhnega ali prevelikega kombinizona možno zamenjati. Seveda nestrgan.

Aja, neumno vprašanje...Kako se pa kombinizion pere? :unsure:

Se ga ne pere(vsaj usnjenega ne), edino kar lahko je z mokro gobico.Da ga ščištiš.

Ja se bo treba pred furo mal z deodorantom našpricat :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mi znal kdo svetovati kakšen kombinezon za yzf-r125. Kupil ga bom v belo rdeči barvi, rad bi da se kombinizon in čelada saj malo klapata med seboj :) Ker pa res da ne poznam teh kakovostnih firm in tega, a bi mi kdo svetoval kaj kupiti približno (firme). Za denar niti ni toliko problema (ok ne sedaj kombinizone za 2k€) ker je mama pripravljena nekaj dati zraven :worship: :worship: .Zdej vidim da so dianese dobri, a kolikor berem so tudi dragi, kaj pa kakšna druga firma? Vrjetno bi ga kar v Motocenter Laba kupil, ker grem tja po motor. Nebi nosil enodelnega, ker kdajpakdaj če se bom zapeljal 10km vrjetno mi ravno nebo do hlač (ni ravno varno), a za ta namem vrjetno mislim kupiti neke "ojačane" tekstilne hlače. Za kake daljše fure, "expiremintiranja" in tako pa kombinizion. Vglavnem pač nek dvodelni kombinizon.

Prosim za nasvete

Hvala :)

jaz ti prodam moj ibercug, bo čist vrei za začetek

Je slucajno mozno, da bi v primeru - premajhnega ali prevelikega kombinizona možno zamenjati. Seveda nestrgan.

Aja, neumno vprašanje...Kako se pa kombinizion pere? :unsure:

z sirknato krtačo se ga zdrgne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je slucajno mozno, da bi v primeru - premajhnega ali prevelikega kombinizona možno zamenjati. Seveda nestrgan.

Aja, neumno vprašanje...Kako se pa kombinizion pere? :unsure:

seveda, v labi ti ga bodo zamenjal če ti ne bo prav....je pa tko kot je dolenc napisal pri nakupu.....dobro je če ti je kar dost oprijet v trgovini, saj se ti bo potem po ene 10ih furcah raztegnil kjer bo treba in bo kot ulit........kombinezona ne pereš (vsaj prvih nekaj let ne)potem ko pa rata prešvican in smrdi daš pa v kemično čistilnico, pa naj se oni ukvarjajo z njim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mi znal kdo svetovati kakšen kombinezon za yzf-r125. Kupil ga bom v belo rdeči barvi, rad bi da se kombinizon in čelada saj malo klapata med seboj :) Ker pa res da ne poznam teh kakovostnih firm in tega, a bi mi kdo svetoval kaj kupiti približno (firme). Za denar niti ni toliko problema (ok ne sedaj kombinizone za 2k€) ker je mama pripravljena nekaj dati zraven :worship: :worship: .Zdej vidim da so dianese dobri, a kolikor berem so tudi dragi, kaj pa kakšna druga firma? Vrjetno bi ga kar v Motocenter Laba kupil, ker grem tja po motor. Nebi nosil enodelnega, ker kdajpakdaj če se bom zapeljal 10km vrjetno mi ravno nebo do hlač (ni ravno varno), a za ta namem vrjetno mislim kupiti neke "ojačane" tekstilne hlače. Za kake daljše fure, "expiremintiranja" in tako pa kombinizion. Vglavnem pač nek dvodelni kombinizon.

Prosim za nasvete

Hvala :)

Alpinestar je še kr vredo firma. Tudi jaz dobim yamaho yzf in imam to firmo. Malo mi je sumljivo da nebomo na koncu vsi isti motor meli naročen pri labi, sicer mam tud rdečo belo verzijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čene jih bom pa v cajtng dal....položil sem 200€ in ma da imajo moj motor ;)

Jaja sej sm js tud položo 200€ :D Si klico kaj v kratkem kdaj pridejo?

PS: Nadaljujma v temi yamaha yzf r125...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja slikce pridejo . Je dobr k sm zravn dubu 2 steklenicki eno za pucat kombinezon eno pa za zascito in sm dons namazu z zascito[dz in podobno] :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!