Skoči na vsebino

Sedenje za racunalnikom na bedno nedeljo...


Gregs

Priporočene objave

Ice no!  :evil:

Kr nej trpi, tko, kot mormo mi zdej, ko beremo cel forum njegovih nebuloz. Ej Gregs, stari, če nisi pozabil, si moderator, lahko bi malo forum počistil, če ti je bilo tako dolgčas, ne da si ga dodatno, saj veš kaj :idea: !

Pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice no!  :evil:

Kr nej trpi, tko, kot mormo mi zdej, ko beremo cel forum njegovih nebuloz. Ej Gregs, stari, če nisi pozabil, si moderator, lahko bi malo forum počistil, če ti je bilo tako dolgčas, ne da si ga dodatno, saj veš kaj :idea: !

Pa brez zamere

Ejga Lojzi....nikarte tako kritično.....je meu preveč dela pa sivih las,k je celo popoldne samo o PIZZ-ah čital hahahahahahah :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, lahko bi malo forum počistil, če ti je bilo tako dolgčas, ne da si ga dodatno, saj veš kaj :idea: !

Pa brez zamere

Lahko da on ve, ampak jaz ne vem.

Srbi takim izlivom pravijo drkopatnja. A si to mislil?

Gregs, ne mi zamerit ampak se mi ponuja, pa si ne morem pomagat.

Tako jaz to doživljam.

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj Gregs kako je meni žal, da že dva dni nisem bral foruma, ker če bi ga bi te včeraj povabil v svoj avto in na praznovanje Alijevega rojstnega dne v Kozine. Sorry.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da on ve, ampak jaz ne vem.

Srbi takim izlivom pravijo drkopatnja. A si to mislil?

Gregs, ne mi zamerit ampak se mi ponuja, pa si ne morem pomagat.

Tako jaz to doživljam.

:?

RAN, ma men, tko približno ja. Ker men je že mal dost tega nabijanja tle, k da se trije pubertetniki menjo o svojih, sej veš, kakšnih pohodih, u resnic pa...

Drkopatnja ... i like that

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs pomir se, pejt na sprehod in potem zbriši 200 postov solate, ki si jo posejal v zadnjih dneh ... :twisted:

Tale forum zgleda že kot privat terapija za nekatere ... GET A LIFE !!! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedelja je mimo.... Hvala vsem za komentarje... kakrsnekoli... In vsem razlaga: malo provokacije je bilo vmes... da so te topiki ponovno odprli... malo zatisja je bilo... Priznam, veliko solate sem nasmetil... amapk zivljenje imam pa se vedno... ni panike... I HAVE A LIFE... in trpim kdaj tudi... in kdaj bi sel tudi se peljat do Kozine... in ima tudi drkopatnje.. in nikomur ne zamerim...in vsem se zahvaljujem.. in pisl sem nebuloze... in bil sem pocartan... in vem, da je veliko soncnih dni pred mano.. in vem, da tudi dezevnih... in ne sekiram se... in kdaj mi pade tema na oci... redko, a vendar... in soncek sije... in ne tuhtam vec... in hvala za smejkota.. in.. in... in....

Se vedno vas imam rad... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super Gregs veselim se zate in zase, ker boš sedaj pobrisal nekaj topicov , a ne da boš :twisted: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Hotschko: Ne. Moj cas je vseeno predragocen, da bi ga trosil v topikih, ki niso bistvenega pomena za razumevanje vsesplosnega clovestva na motosvetu. To je prihranjeno za bolj pomembne teme.

@ Enduras: ko bo noga popolnoma zdrava za voznjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!