Skoči na vsebino

Nekaj nasvetov za začetnika - tudi izbira motorja


juree

Priporočene objave

Še to sem pozabil. MZ SM ima že v originalu vgrajen Sebring auspuh in zadeva izjemno lepo prdi. Z odstranitvijo "blokade zvoka" oz. intake air pipe pod sedežem, dobiš ven še dodatne decibele in te znajo tudi pandurji malo postrani gledati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam v MZ SM kakršen koli poseg (auspuh...) bi vrjetno spremenil "saj malo" KW in bi bilo čez 11kw? a ni tako :D

Premalo performansa dobiš ven, glede na vložek. Za vložek približno 1500EUR samo za tuning, dobiš ven približno 24KM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mislim res frizirat. Samo mogoče malo auspuh za bolj tak zvok :D Da se ve da prihajam :rolleyes: :naughty:

Če boš planil po MZ-ju, verjemi, da je Sebring (ki je že v originalu gor) zelo glasen. Za boljši zvok lahko odpreš tudi airbox. Tako da denarja v zvok pri MZ-ju ne rabiš vlagati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš planil po MZ-ju, verjemi, da je Sebring (ki je že v originalu gor) zelo glasen. Za boljši zvok lahko odpreš tudi airbox. Tako da denarja v zvok pri MZ-ju ne rabiš vlagati.

! na videu je vključen Choke in že kar nekaj cajta ni bil prižgan tko da umes skor crkuje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Mariboru samo. Priporočam ti da pred tem sedeš na enega Tomosa.. samo za občutek :) Ima Tomos tudi kompleten Akrapovičev izpuh in je zakon zvok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

! na videu je vključen Choke in že kar nekaj cajta ni bil prižgan tko da umes skor crkuje !

Lep zvok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NejcZ, pazi da nau kdo sladkorne fasu ko bo bral tist tvoj pocukran tekst :D

jaz sn si direkt v žilo mogo eno močno dozo inzulina vbrizgat ko sn tisto bral, ker malo še pa bi začel cuker scat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je razlika več kot očitna, sem peljal MZ-ja :) Kar se moči tiče res ne moreš primerjat, ampak vožnja kot taka pa je precej lepša z Tomosom.. pomoje no :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je razlika več kot očitna, sem peljal MZ-ja :) Kar se moči tiče res ne moreš primerjat, ampak vožnja kot taka pa je precej lepša z Tomosom.. pomoje no :whistle:

Dej, dej, dej... :) MZ je zakon.

juree: Predlagam ti, da probaš oba dva in potem sam presodiš. Tukaj tako ali tako vsi hvalimo svoja jajca.

Ampak MZ je še vedno boljši. :winkiss: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Tomos je pač v osnovi že tak bolj dirkalen, MZ pa bolj potovalen :) Js bi mel Tomosa z MZ mašino!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Tomos je pač v osnovi že tak bolj dirkalen, MZ pa bolj potovalen :) Js bi mel Tomosa z MZ mašino!

Toliko o nedirkalnosti. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa lej, nism reku da se neda športno peljat. Itak da se da, ampak ne tolk kot z Tomosom. Sej je majka tale MZ, samo meni se ni zdel ravno pravi supermoto ker je bil mejčkn nizek, pa balanca absolutno prenizka. Drgač pa je supr :) Ampak je dražji (precej) kot Yamaha XT..ali Tomos.

Uglavnem fora je da 125-ke, ne 2, ne 4 taktne niso nevemkaj, ampak predvsem za preživet tisti 2 leti dokler se ne nadgradi izpit :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mz... lepši, močnejši...

Tomos... glasnejši, dirkaški vanabi :evilgrin:

Itak pa s temi 7kw ne morš lih dirkat, tko da, jest bi se na tvojmu mestu odločil za MZ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak pa s temi 7kw ne morš lih dirkat, tko da, jest bi se na tvojmu mestu odločil za MZ.

Se pridruzujem mnenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa lej, nism reku da se neda športno peljat. Itak da se da, ampak ne tolk kot z Tomosom. Sej je majka tale MZ, samo meni se ni zdel ravno pravi supermoto ker je bil mejčkn nizek, pa balanca absolutno prenizka. Drgač pa je supr :) Ampak je dražji (precej) kot Yamaha XT..ali Tomos.

Uglavnem fora je da 125-ke, ne 2, ne 4 taktne niso nevemkaj, ampak predvsem za preživet tisti 2 leti dokler se ne nadgradi izpit :)

ti verjamem, če se posnameš in se pelješ bolje kot tale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud dvomm da se velik folka tle na forumu s tomosam tok sportn voy da se y MY/jam neb mogl isto :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!