Skoči na vsebino

Nekaj nasvetov za začetnika - tudi izbira motorja


juree

Priporočene objave

sory my bed ... ma na faxu sm pa je tko vse v....

men se tut večkrat zgodi ;)

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti verjamem, če se posnameš in se pelješ bolje kot tale

Zmenjeno. Ko bo topleje, boš tak videl kake slikce v Tomos temi..če se nebom razletu :hmm: :huh: Zmenjen uglavnem :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo filmček bo že z digitalcem, vse ostalo je bedarija. Pa sej že takrat ko smo bli na Mobiju je bil zihr večji nagib kot tule na tistem zadnjem ovisnku.. vsaj do polovice ovinka, pol bi mogu mal pospeševat, pa ni šlo hah :D Se mi je smešn zdelo k sm js vedno čist na notranji strani odpelu, vi pa žgali čist do zunanjega roba hah :D Manjka 100 konjev bemtiš

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenjeno. Ko bo topleje, boš tak videl kake slikce v Tomos temi..če se nebom razletu :hmm: :huh: Zmenjen uglavnem :yea1:

Alo ... grema skup posneti neki na kakmo placo :D ... lahk bi sla na Golico?

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo filmček bo že z digitalcem, vse ostalo je bedarija. Pa sej že takrat ko smo bli na Mobiju je bil zihr večji nagib kot tule na tistem zadnjem ovisnku.. vsaj do polovice ovinka, pol bi mogu mal pospeševat, pa ni šlo hah :D Se mi je smešn zdelo k sm js vedno čist na notranji strani odpelu, vi pa žgali čist do zunanjega roba hah :D Manjka 100 konjev bemtiš

vidiš lih to je fora, mobi ni za SM......ko boš enkat na racelandu daj enemu da te snema, tam so veliko bolj zaprti ovinki in proga je idealna za SM 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem, sam tak.. tisto na videu tui ni blo nevemkaj :whistle: Nism zdej js nevemkaki dirkač da nebo kdo mislo ane, sam tist kar je blo na filmčku res ni nevemkaj hehe. Drugače pa si ziher kdaj bil dol na racelandu, pa je kaki z Tomosom vozil, pa si lahko vidu da se da marsikaj če znaš!

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti ni za pretiravat. Če se je že treba pokazat, pa rešt kkšne dvome, se gre na dirkališče. Raceland ni deleč...

Drgač pa, Juree, glede na to da si z iskre, lahko kkšno rečemo med odmoram če te zanima kej več od vsega skp...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale mz me malo moti, ker vidim da je samo 2005 letnik, za 4k€ ?

p.s: imaš ta teden dopoldne? :)

Popravljeno . Popravil juree
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale mz me malo moti, ker vidim da je samo 2005 letnik, za 4k€ ?

p.s: imaš ta teden dopoldne? :)

Najnovejši MZ-ji so letniki 2005.

P.S.: Kdaj bos pa kupoval?

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha gimnazijec :rolleyes:

Hmm...bom malo pogledal :worship:

A je sploh se kakšen supermoto v 125 ?

Aja šeenkrat...kaj je bolje za ceste? Super moto ali endura?

Poleti :) Vrjetno julij

Popravljeno . Popravil juree
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi ti rekel supermoto. Po makedamu greš lih tako lahko... samo pač po gmajni se ne boš mogu prou dost vozt :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha gimnazijec :rolleyes:

Hmm...bom malo pogledal :worship:

A je sploh se kakšen supermoto v 125 ?

Aja šeenkrat...kaj je bolje za ceste? Super moto ali endura?

Poleti :) Vrjetno julij

Sachs. Zelo všečen, ampak spet premalo močen. Je pa zelo poceni. Okoli 2000EUR je nov- kakšna je kvaliteta, pa ne vem.

P.S.: Štromarji smo zakon, kakšni gimnazijci, a? :)

P.P.S.: Jaz ti predlagam, da počakaš še do konca naslednje sezone, pa ti jaz svojega prodam, a? :winkiss:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, hvala za ponudbo, a letos bo motor če sem pravdober :worship:

Sicer to ni vazno, a če bo motor bo letos :) Da se fjakam 2 leti, potem pa itak avto :) Saj nekaj svobode pri 16.

Aja, a sploh pride še kaj v poštev 125...Kater koli tip motorja...Samo ne čoperjov :krneki: Pa seveda 4T :)

...jaja štromarji:P Oz. računalničarji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, hvala za ponudbo, a letos bo motor če sem pravdober :worship:

Sicer to ni vazno, a če bo motor bo letos :) Da se fjakam 2 leti, potem pa itak avto :) Saj nekaj svobode pri 16.

Aja, a sploh pride še kaj v poštev 125...Kater koli tip motorja...Samo ne čoperjov :krneki: Pa seveda 4T :)

...jaja štromarji:P Oz. računalničarji :D

MZ RT, MZ SX, Hyosung Comet, Hyosung XRX, Yamaha YZF R125, Honda Varadero, Honda CBR,...

P.S.: Ah, računalničarji ste preveč soft. :P

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, hvala za ponudbo, a letos bo motor če sem pravdober :worship:

Sicer to ni vazno, a če bo motor bo letos :) Da se fjakam 2 leti, potem pa itak avto :) Saj nekaj svobode pri 16.

Aja, a sploh pride še kaj v poštev 125...Kater koli tip motorja...Samo ne čoperjov :krneki: Pa seveda 4T :)

...jaja štromarji:P Oz. računalničarji :D

Honda CBR125 (4t), Derbi ma v ponudbi GPR125 samo tist je 2-takt,Cagiva Mito (2t),Hyosung, Varadero, Aprilia RS (2t),...kot si omenil verjetno iščeš 4-taktnika;

Mogoče Yamaha YZF125R?...tudi na motosvetu smo pisali o tem: Yamaha YZF125R

Igor, NejcZ...PM !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: Štromarji smo zakon, kakšni gimnazijci, a? :)

Sej gimnazijci mamo tud smer štrom :naughty: , sam nas bl mal od štroma učijo oz. nimamo pojma :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej gimnazijci mamo tud smer štrom :naughty: , sam nas bl mal od štroma učijo oz. nimamo pojma :lol1:

tell me something new ........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey sm nov na forumu in sm velik prebral o teh motorjih(zelo pohvalno za moto svet :naughty: ). Zdej spomlad bom šu delat izpit , zdej me pa zanima koliko kej stane nov motor tomos z akrapovičem, ter koliko stane registracija + osn. zavarovanje če kod ve? hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!