Skoči na vsebino

Nekaj nasvetov za začetnika - tudi izbira motorja


juree

Priporočene objave

Xt-ja ne rabiš nič dvigovat. Za tvojo višino je dovolj velik.

ja da se dvignit sem probal jas v nedeljo. samo ti povem da hecno zgleda pa tak leži ko postavš na taco. tak ko so ga skupaj naredli je čisto vredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey sm nov na forumu in sm velik prebral o teh motorjih(zelo pohvalno za moto svet :naughty: ). Zdej spomlad bom šu delat izpit , zdej me pa zanima koliko kej stane nov motor tomos z akrapovičem, ter koliko stane registracija + osn. zavarovanje če kod ve? hvala

lp

Zdei nevem kolk točno stane otor ... js sm dav 3000 €z akrapoto ...

Registracija pa vse je pa okol 100 € :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi za mojo višino je dost velik :) Ok...Sam kolk bi pa kej dal npr za auspuh, kakšen dober...podoben zvok mz ali pa tomosu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avto netu je zdele nov oglas - Hyosung GT 125 - 2005 letnik, 3500km -> 1500€

fuuul pocen. Če kdo zdele kupuje, se dost splača, če je lepo ohranjen. Je pa motorčk zlo kul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdei nevem kolk točno stane otor ... js sm dav 3000 €z akrapoto ...

Registracija pa vse je pa okol 100 € :winkiss:

Js sm dal še manj, ampak to je tisto z minus 50% al minus 55% :) Drugače pa si lahko na amzs strani izračunaš stroške registracije. Cena je 3000€ ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi za mojo višino je dost velik :) Ok...Sam kolk bi pa kej dal npr za auspuh, kakšen dober...podoben zvok mz ali pa tomosu

baje da maš Gianellija za 300€ samo ni ziher obstaja pa tudi Sebring za 350€ to pa je v katalogu od polota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čer. dejte mi prosm povedat glede teh choprjov 125 ta daelim. kuk kej grejo, pa tko...  pa če je mel kdo kake izkušne znjimi, naj mal opiše bi prosu, če se splača kupt take motorje ... hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čer. dejte mi prosm povedat glede teh choprjov 125 ta daelim. kuk kej grejo, pa tko... pa če je mel kdo kake izkušne znjimi, naj mal opiše bi prosu, če se splača kupt take motorje ... hvala

lp

Js poznam dva ko mata ta motor...pravita da je vredo...leti okoli 100km/h...vzdrževanje ne stane skoraj nič samo tankaš pa voziš...aja idino pospeški so bol slabi pač 4-T :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čer. dejte mi prosm povedat glede teh choprjov 125 ta daelim. kuk kej grejo, pa tko...  pa če je mel kdo kake izkušne znjimi, naj mal opiše bi prosu, če se splača kupt take motorje ... hvala

lp

za ljubitelje narave...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ljubitelje narave...

Ja, sam samo če maš običn avspuh, čim maš kkšne predelave gor.. tolk ropota da nč ne vidš pa slišš okrog sebe :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čer. dejte mi prosm povedat glede teh choprjov 125 ta daelim. kuk kej grejo, pa tko...  pa če je mel kdo kake izkušne znjimi, naj mal opiše bi prosu, če se splača kupt take motorje ... hvala

lp

Sem ga peljal tudi sam, in se mi je zdel povsem simpatičen. Zmogljivosti so solidne. Najbolj navduši izgled (jasno, le če so ti všeč takšni motocikli) in pa nizka poraba goriva.

Sicer bi se jaz danes raje odločil za YBR 125 Custom ----> http://www.motosvet.com/katalog/moto_show.php?cid=3_4

Razlogi:

- nizka cena novega motorja (2300€)

- dobra servisna mreža

- zanesljiv preizkušen agregat

- nizka teža (118)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človek, jst ti priporočam yamaho XVS 125

motor je zakon

mejhna poraba

kvalitetni deli(ne kokr SS sranje)

rabljenga dobiš za 2000€ ali celo manj

zelo lepo vodljiv res pa je da ne boš mogu letet prov hitr(km/h)

odličn motor za začetnike

motor je zvest, vozu pa se boš lahk kjer hočš

eko link od mojga motor-ja

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1960972

če pa te kej več zanima mi piš na PM ker ponavad forum ne berem

post-13867-1206990248_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari jest ti priporocam mojo cagivo mito....klele mas link...

naus tista sranja od coparja.

dela skos dokler zanjo skorbis....

upam da ves kaj sm hotu zdj povedat

pa brez zamere zarko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo spet jaz nekaj morim. Malo sem gledal na youtube soundcheck od xt 125 x gianelli, pa kr dobro brni. Samo nevem kje bi ga lahko kupil + kje mi ga lahko gor dajo. Kaj pa glede moči? Se dobi veliko, ali je bolj za sound...

Prosim malo za linke. Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo spet jaz nekaj morim. Malo sem gledal na youtube soundcheck od xt 125 x gianelli, pa kr dobro brni. Samo nevem kje bi ga lahko kupil + kje mi ga lahko gor dajo. Kaj pa glede moči? Se dobi veliko, ali je bolj za sound...

Prosim malo za linke. Hvala :)

Odvisno a mas cel izpusni sistem (tk ko js, pridobil 1 konja) al sam slip on ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi saj vedel kaj je slip on :rolleyes: Koliko pa stane ena in druga vrjanta?

slip on je samo lonec, celoten pa dobiš še krivine, tiste ki pridejo iz cilindra oz. cilindrov,....

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam da so krvine bistveno dražje. Vzel bi potem samo lonec, ker niti se mi ne gre toliko za moč (zaenkrat..) samo da ni kakor da bi atx - a peljal :D

A pa stegne tam 95 km/h z original, al pa gianelli loncom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo spet jaz nekaj morim. Malo sem gledal na youtube soundcheck od xt 125 x gianelli, pa kr dobro brni. Samo nevem kje bi ga lahko kupil + kje mi ga lahko gor dajo. Kaj pa glede moči? Se dobi veliko, ali je bolj za sound...

Prosim malo za linke. Hvala :)

dej dB killer vn pa boš imeu sound :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam da so krvine bistveno dražje. Vzel bi potem samo lonec, ker niti se mi ne gre toliko za moč (zaenkrat..) samo da ni kakor da bi atx - a peljal :D

A pa stegne tam 95 km/h z original, al pa gianelli loncom?

Kaj pa ko bi prvo malo počakal do sploh prvo dobiš motor pa da se ga malo navadiš in greš šele potem kaj menjavat?

Drugače pa še ene par odgovor na prve strani. Sploh 125 ccm motorji nimajo na avtocesti kej delat. Tut kakšni drugi večje kubiature nekak niso za na avtocesto razen potovalcev pa čoperjev (pa kašknih cestakov če ga hočjo prtisnt).

S supermotom pa se avtoceste izogibaš daleč naokoli in iščeš samo ovinke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh z mojo se da bp pelat tja do 160 brez da bi se sklonu po AC...

tko da so tut izjeme.. :whistle:

res pa je da ni fun :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!