Skoči na vsebino

Nekaj nasvetov za začetnika - tudi izbira motorja


juree

Priporočene objave

Glede auspha sm to mislo. Drugače je Husa bolj kvalitetna, ampak je kar konrektno manjša-premajhna mu bo. Pa še dražja je.. je rekel da je keš problem :)

V visini sedeza je 10cm razlike.

Ce se ne motim.

Sicer pa...masivna je pa Husqvarna bolj. kar se tice plastik. ( ce govorimo o SM 125)

Ampak vseeno...zaprta Sm 125 je kurc. Odprta pa zivi strosek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kulk pa zaprta kej povprečno porabi? ko prjatu lahk glih neki čez 100km nardi z enim tankom.. je res velik prevč to, glede kak gre :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo še vse1 se splača ?

Seveda se splača, k se furaš nikol ne boš mislu na stroške ampak ti bo zabavno, pa koga briga če več kur pa rab več vzdržvanja, se boš mn furou pa ti bo še zmer bolš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

sexy zadeva

prvič čujem za ta motor, na slomoped.net so malo že debatirali o tem mopeku, sicer nič uporabnega ni bilo za prečitat

cena je baje 80.000 čeških kron= 2.869,23 EUR

zanimiv motor, vendar je verjetno problem z registracijo saj ima 20 kM, kar presega našo omejitev (11kW).

z garancijo pa servisi je verjetno tudi problem.

če ima kdo kaj več informacij bi blo ql da bi jih delil z nami

lp

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa ne vem ... al sm jst neumn, al pa tm v članku narobe piše

piše namreč 14.6HP oz. 10kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaa! tole sm gledu:

http://www.bikez.com/motorcycles/blata_enduro_125_2009.php

samo firma mi ni tako znana.. ima kdo kaj od blate, kaka so mnenja? se da dobiti v slo?

Zgleda čist fajn, pa kokr sm gledu po netu ma Blata kr v redu ugled, drgač oni delajo predvsem mini-moto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm ehm ... Odprta Husqvarna manj popije kot zaprta. ;) vsaj kar se modela 125 tice ( SM, WRE )

In sicer zaprta ima porabo priblizno 6 litrov ( se pravi eden tank za 150 km ) in odprta okoli 5 litrov se pravi za ena 200 km. Ce racunas da je tank skoraj 10 litrov.

To je zdej vse na OKO ocenjeno, pac kolikor sem spremljal ko sem tankal motor.

100km z enim tankom za zaprt motor ni normalno.

Zdej mehanik pravi, da zaprta vec zre pac ker jo blokade zelo bremzajo in se motor muci, kar se meni zdi dokaj realno ... ce pogledas da toliko zraka nazaj zabija v cilinder.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!