Skoči na vsebino

gregsova nedelja 25.8.


klimbra

Si je Gregs naročil PIZZ-o????????  

  1. 1.

    • Je
      9
    • Ni
      16


Priporočene objave

Samo mene v bistvu bolj zanima kaksna je ta pizza bila? :?:

:roll: Ma si ne morem pomagat ....sem navdusen pizoo-jed :twisted: :D

Kaj mislite kako sem glasoval?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glasovanje je koncano!! Gregs je ze nazaj na forum... in pravilni odgovor je: NIIIIIIIIII!!!!

Ampak jedel sem jo pa vseeno.... en koscek... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal laže.... Seveda si jo je naročil, ampak ne po telefonu na dom, ker se je malo sprehodil....

Gregsi se pač ne zna jasno izražat..... :wink: :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal laže.... Seveda si jo je naročil, ampak ne po telefonu na dom, ker se je malo sprehodil....

Gregsi se pač ne zna jasno izražat.....

Kako pa ti to predvidevas, ce te ni bilo cel dan?! :evilbat:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh, mišek moj, ko si se mi pa, takoj ko sem prišla domov, izpovedal, pol sva šla pa lepo skupaj koze lovit.... :wink:  :D  :D  :D  

Alla

Koze???????????????'......kaj so mu hotle PIZZ-o pojest???????????? :D :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, ne, je pizzo že prej zmazal..... ampak on je tko zlo navezan na svoje koze, da ne more niti en dan brez njih in ko mu zbrišejo, jih je pač treba lovit...... :wink: :D :D :D In ker sem pač silno prijazna deklica sem mu jih pomagala... :D :D :D :D (saj je vseeno, če sem mela prste zraven, da so sploh zbrisale :twisted: :twisted: :twisted: )

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, kako za božjo voljo, ne veste, da ma Gregs koze?!?!?! :shock:  :?:  :!:  :D  :D  

Alla

Koze.......??????

- Črne.....te so že davno zatrl.....zadnji primer na Balkanu davnega leta 82 če se ne motim

-Vodene......nič hudega,se pocajtaš v 14 dneh

-A obstajajo še kakšne?????????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašaj Gregsa, njegove so  ene prou posebne...... :wink:  :D  :D  :D  

Alla

UPSSSSSSSSSSSSS....torej poleg vsega.....je naš GREGS še medicinski fenomen!!!!!!!! :shock: :shock: :D :D :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Key ne vem? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Pa dober tek! Koze še nahran, pa še men kej pust.... 8) 8) :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, zdej pa dost, a lahko kdo prekine tole brezumje tle gor? Ice, ti si že en svoj topic odprl, pa mal zači delat u tej smeri. K tole je pa že mal tri much, ene in iste fore po celem forumu, nasmeteno z bedastočami, nebulozami, shizofrenijo, Kaj si ljudje, ki nas ne poznajo mislijo o tem? pa to, a ni vseen, al maš 3400 al 3500 postov? Jest mam tega definitivno dost, k tole pa ni ničemer več podobno. Pa ko bi se vsaj otroc take stvari šli! Ajde, alpa odprite svoj otroški vrtec, pa se tam igrajte, ne pa celga foruma nasrat. In to kdo?

Dost, sploh zakaj se razburjam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi, ni panike... Sicer pa: malo smeti spravi ljudi, da malo razmisljajo in kaj pametnega napisejo, drugace je pa mrtvilo. In mrtvilo je bilo, ker so dopusti. Ne se razburjat... Ce pa, lahko prides k meni po kaksen "pain killer", ki ga zrem zaradi noge... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi, ni panike... Sicer pa: malo smeti spravi ljudi, da malo razmisljajo in kaj pametnega napisejo, drugace je pa mrtvilo. In mrtvilo je bilo, ker so dopusti. Ne se razburjat... Ce pa, lahko prides k meni po kaksen "pain killer", ki ga zrem zaradi noge...  :wink:  :D

Boljše mrtvilo, kot pa svinjat okol in neumnosti nikogar ne spravijo kaj pametnega počet ... pejt še ti na sprehod pa je ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljše mrtvilo, kot pa svinjat okol in neumnosti nikogar ne spravijo kaj pametnega počet ... pejt še ti na sprehod pa je ...

Pa dobro, Hotschko, smetil sem v topikih, ki ze tako ali tako imajo motiv svinjarije... sem slucajno neumnosti pisal v Motociklih ali Motosvetu?! NE. Sicer pa: mi zrihtas invalidski vozicek, da grem lahko na daljsi sprehod?! Pa da ga se guras zraven.... :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro, Hotschko, smetil sem v topikih, ki ze tako ali tako imajo motiv svinjarije... sem slucajno neumnosti pisal v Motociklih ali Motosvetu?! NE. Sicer pa: mi zrihtas invalidski vozicek, da grem lahko na daljsi sprehod?! Pa da ga se guras zraven....  :twisted:  :D

Nisem preverjal kje si sadil solato :), vozičet bi ti pa mogoče lahko zrihtal pa mašino od pony expressa gor pa yeeehaaa ... a nisi ti v sredo še čisto lepo okol španciral ... sicer z berglami ampak vseeno ...

Predlagam vožnjo z avtom do lepega kotička v neokrnjeni naravi, po možnosti v bližini vode ... potem pa namakat noge pa en krog okol pa spet namakat pa malo pojest pa en krog pa spet namakat ... vse skupaj v družbi ljubljene osebe ... hmmm ... hja samega sebe ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem preverjal kje si sadil solato :), vozičet bi ti pa mogoče lahko zrihtal pa mašino od pony expressa gor pa yeeehaaa ... a nisi ti v sredo še čisto lepo okol španciral ... sicer z berglami ampak vseeno ...

Predlagam vožnjo z avtom do lepega kotička v neokrnjeni naravi, po možnosti v bližini vode ... potem pa namakat noge pa en krog okol pa spet namakat pa malo pojest pa en krog pa spet namakat ... vse skupaj v družbi ljubljene osebe ... hmmm ... hja samega sebe ... :D

Ja, bergle so se vedno z mano... ampak z njimi ne mores iti na daljsi sprehod. Se motim?!

Drugace pa hvala za nasvet... samo bom moral pocakati, da se bom lahko sam odpeljal... do takrat me bo pa druga ljubljena oseba vozila okoli... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!