Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

kaj ze vsi spite

nop, zdele se gre mal vn :) poj pa ob 2:00 treba bit doma.. morm rečt mamici pa atiju adijo ^_^ hahhah :D

gresta na morje pa da se zmenmo kako in kaj :D poj se ga gre pa kuj pit :P huh :D

ju3 v ponedeljek sm frej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky kaj je zdej to :angry: , prideš v hangerje, pr teglcih obrneš, potlej pa gasa domov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky kaj je zdej to :angry: , prideš v hangerje, pr teglcih obrneš, potlej pa gasa domov :whistle:

opala :blush: A si bil zadnjič mar dol? :o Bi mogu reeees mahat, ker nisem nobenga znanga motorja vidu tam čez živo mejo pa sem potem obrnil :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opala :blush: A si bil zadnjič mar dol? :o Bi mogu reeees mahat, ker nisem nobenga znanga motorja vidu tam čez živo mejo pa sem potem obrnil :BUA:

Kako se pa vi med sabo srečujete, to je pa res slabo. Bo mogu enkrat en motosvet piknik narest, da se bolj spoznamo med sabo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, naredu se je čudež, dons sm sam 6 ur delou :worship:

Tk da, Roky, k boš meu cajt.. se oglas, itak bom ceu dan doma - pucu&štimu avto pa pakirou... no, za vsak slučaj poklič, k morm še do podblice umes letet :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opala :blush: A si bil zadnjič mar dol? :o Bi mogu reeees mahat, ker nisem nobenga znanga motorja vidu tam čez živo mejo pa sem potem obrnil :BUA:

Me ne bi videl. Bi se mogu notr prpelat, tko da....drugič :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!