Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

ah navadn

thats my jod

:)

:o sj res.. fotke.. men jih pošl prek MSNja.. al pa karkol :D ne objavljaj jih! :D

yap :closedeyes: ampak js sm bl :(

haha. :P :lol: :lol: Kaj ti niso povšeči? :D :P

Ja pa pojdi kej pojest, ne. ;) Ni lušn bit lačn... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha. :P :lol: :lol: Kaj ti niso povšeči? :D :P

Ja pa pojdi kej pojest, ne. ;) Ni lušn bit lačn... :closedeyes:

nevem, nism jih vidu :P tko da mi jih sendi najprej, da jih odobrim :P haha

trenutno jem corn flakes :P tko k čips, njam :D (druzga pač nimamo) :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem, nism jih vidu :P tko da mi jih sendi najprej, da jih odobrim :P haha

trenutno jem corn flakes :P tko k čips, njam :D (druzga pač nimamo) :closedeyes:

aAaAaaaa...no, bom poslala na odobritev...k najdem prkluček za komp. :D Kkšna ti bo že všeč mnde... :P

U njami, sej to je tko fajn grizljat. :D Jah, bo treba mau u nabavo. ;)

uff, jst grem pa zdej pomoje kr spat...sm gledala kle na eurosportu neke tipe, k tekmujejo v sinhronem skakanju...in sm ratala sam še bl zaspana...bua, :zzz: Kunoć! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aAaAaaaa...no, bom poslala na odobritev...k najdem prkluček za komp. :D Kkšna ti bo že všeč mnde... :P

U njami, sej to je tko fajn grizljat. :D Jah, bo treba mau u nabavo. ;)

uff, jst grem pa zdej pomoje kr spat...sm gledala kle na eurosportu neke tipe, k tekmujejo v sinhronem skakanju...in sm ratala sam še bl zaspana...bua, :zzz: Kunoć! :winkiss:

js sm jih tut gledou :D urco pa pou.. a kok cajta :P

nč.. grem delat, se slišmo zvečer :D čau bau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm jih tut gledou :D urco pa pou.. a kok cajta :P

nč.. grem delat, se slišmo zvečer :D čau bau

Kr dobr deli, da boš čim hitrej na motorju :grim

Drgač pa uffffff, ste že cel roman do zdele napisal. Ja tak dan, k je bil včeri mormo pa v kratkem ponovit :OK:

Lepo, da smo se spoznal motosvetovke :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr, dons je blo pa kr mal gužvice.. :P

štiršestka, minnie, mici, missi, kađiva, brdaus, tony, matex, fingi, roky (+ ostali nemotosvetovci/ke).. hvala z družbo pa prijeten klepet, pa obilico smeha :D

tony, teb pa še enkrat res ful ful hvala ^_^ :beer2:

ej minnie pa mici.. a sta vidve poj pršle varno do doma? pa drgač neb blo treba tko zgodi it ane :closedeyes: :P

da štiršestke sploh ne omenjam glede odhoda.. phah.. bom kr po njeno reku "katastrooofaaa" :D

uu kr prva smmm :whistle: :rolleyes: :yea1:

jah se bova midva ze zmenla,bova mela privat VROCE pogovore :naughty: :kva2: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr, dons je blo pa kr mal gužvice.. :P

štiršestka, minnie, mici, missi, kađiva, brdaus, tony, matex, fingi, roky (+ ostali nemotosvetovci/ke).. hvala z družbo pa prijeten klepet, pa obilico smeha :D

tony, teb pa še enkrat res ful ful hvala ^_^ :beer2:

ej minnie pa mici.. a sta vidve poj pršle varno do doma? pa drgač neb blo treba tko zgodi it ane :closedeyes: :P

da štiršestke sploh ne omenjam glede odhoda.. phah.. bom kr po njeno reku "katastrooofaaa" :D

om, ja varno doma šele ub 11ih jebela cesta :unsure: .do kdaj ste pa vi ustal?? ja sej bi ostale dl sam če ta vaša trola neki pavzera non stop pol pa sploh dumu neb mogle :rolleyes:

:yea1: Uiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! :D Lepo vas je blo vse vidt. :worship: Se opravičujem, d sm bla na trenutke mau zgubljena in kt mrtva raca...evo, še zdej se mi vrti. Grem na čokolino. ;) Hvala vsm za družbo...Miha, hvala za prevoz. :) Miciiiiiiiiiii -> :P Zih sm bla pred tabo doma. :rolleyes:

kot sm rekla js sm bla duma ub 11ih..kdj s pa ti pršla?ja js sm čakala 11ko tko 100 let kr neki.to se

mi maščuje k nism mela mp3-ja :headbang: :headbang: :headbang:

pejt vodo pit..pa k ti bo kšn telefon začeu delat me poklič, če ne pa na domačga..ajdiii

Jst sm na varnem - doma. :D Za mici še ne vem, k mi še zmer noben phone ne dela.... :unsure: ...do Lj je pršla, to vem. :) Hvala za skrb. :P Lepo te je blo videt...pa še pouhnu tvojih slik mam - pozer. :rolleyes:

Jah, kar se pa odhoda tiče....jebatga, ne....bova pa drugič dlje. ;)

:yea2: Sej ne vem kaj še čakam...šibam dle jest, waaaaaaaaaaaaaaaaa. :D

ja ja bova drugič dle, če naju bote povabil :D ..sam pozer je pa res ne...pa ti kr lepo objav nema ti mrdanja :naughty:

Kr dobr deli, da boš čim hitrej na motorju :grim

Drgač pa uffffff, ste že cel roman do zdele napisal. Ja tak dan, k je bil včeri mormo pa v kratkem ponovit :OK:

Lepo, da smo se spoznal motosvetovke :winkiss:

ponovit ,ponovit treba ja :D

ej sosed jav se mi k boš lačn da greva jest..

drgač je blo pa lepo use spoznt tut fingija pa mihata in ostale k so too soft da bi pršl na forum :D

fingi se morva mal zment o teh tvojih italijanskih genih..da ti povem kakšne prednosti maš :naughty:

pa miha tnx za prevoz..mi2 bi najvrjetneje zamudle bus :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač je blo pa lepo use spoznt tut fingija pa mihata in ostale k so too soft da bi pršl na forum :D

fingi se morva mal zment o teh tvojih italijanskih genih..da ti povem kakšne prednosti maš :naughty:

pa miha tnx za prevoz..mi2 bi najvrjetneje zamudle bus :unsure:

Boš ti vidla too soft ej, pazi se,takrt... k ne bom soft :naughty: :naughty:

Prednosti? Hmmm :D se bova pomenila ;)

Ja, pa tnx fingiju k je biu tok prjazn da se ni prtužvov k je ena mogla na nemu sedet :D

aaaaaa zato fingi tko punce mena :rolleyes: italian lover :naughty:

Haha :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaa zato fingi tko punce mena :rolleyes: italian lover :naughty:

ti sploh ne veš kakšne prednosti ma :naughty: ..mislm dej poglej ga mal bol no .)

Boš ti vidla too soft ej, pazi se,takrt... k ne bom soft :naughty: :naughty:

Prednosti? Hmmm :D se bova pomenila ;)

Ja, pa tnx fingiju k je biu tok prjazn da se ni prtužvov k je ena mogla na nemu sedet :D

Haha :blush:

ja bogi fingi k je res tooooook trpeu ne....pomoje boš sanju une minute še par let .)

kdaj pa ne boš soft? :naughty: no sporoč, k tega res ne smem zamudit :evilgrin: :evilgrin:

glede prednosti pa ja, kr jav se mi.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm jih tut gledou :D urco pa pou.. a kok cajta :P

Ne vem...mene so uspaval. :D Sam obvladajo modeli. :worship:

Drgač pa uffffff, ste že cel roman do zdele napisal. Ja tak dan, k je bil včeri mormo pa v kratkem ponovit :OK:

Lepo, da smo se spoznal motosvetovke :winkiss:

Skrbimo, d je kej za brat. ;) :rolleyes:

Se strinjam, mormo ponovit, vsekakor. :) Sam upam, d takrat pridem s kakim boljšim prevoznim sredstvom in bolj zdrava. :) :OK:

Lepo te je bilo spoznati. :winkiss:

kot sm rekla js sm bla duma ub 11ih..kdj s pa ti pršla?ja js sm čakala 11ko tko 100 let kr neki.to se

mi maščuje k nism mela mp3-ja :headbang: :headbang: :headbang:

pejt vodo pit..pa k ti bo kšn telefon začeu delat me poklič, če ne pa na domačga..ajdiii

ja ja bova drugič dle, če naju bote povabil :D ..sam pozer je pa res ne...pa ti kr lepo objav nema ti mrdanja :naughty:

haha, jst sm bla 5 minut prej. :P :rolleyes: Sam je biu tok čudn folk na lahačanu, d sm mislla, d sm na napačn bus šla. :unsure: Sam je prpelu dam. ^_^

bova bova! Bova pršle s Combotom. :D

Fifty pa ne objavljam, dokler ne odobri....žou... :)

aaaaaa zato fingi tko punce mena :rolleyes: italian lover :naughty:

viš, vsak dan se kej nouga zve. :D :naughty:

Boš ti vidla too soft ej, pazi se,takrt... k ne bom soft :naughty: :naughty:

Ja, pa tnx fingiju k je biu tok prjazn da se ni prtužvov k je ena mogla na nemu sedet :D

hehe...mislim, d je na ostale mislla, d so soft...une, k ne upajo, na forum. :P :naughty:

Jp, hvaaaaaaaaaaaala Fingiju ful ful. ^_^ O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem...mene so uspaval. :D Sam obvladajo modeli. :worship:

Skrbimo, d je kej za brat. ;) :rolleyes:

Se strinjam, mormo ponovit, vsekakor. :) Sam upam, d takrat pridem s kakim boljšim prevoznim sredstvom in bolj zdrava. :) :OK:

Lepo te je bilo spoznati. :winkiss:

haha, jst sm bla 5 minut prej. :P :rolleyes: Sam je biu tok čudn folk na lahačanu, d sm mislla, d sm na napačn bus šla. :unsure: Sam je prpelu dam. ^_^

bova bova! Bova pršle s Combotom. :D

Fifty pa ne objavljam, dokler ne odobri....žou... :)

viš, vsak dan se kej nouga zve. :D :naughty:

hehe...mislim, d je na ostale mislla, d so soft...une, k ne upajo, na forum. :P :naughty:

Jp, hvaaaaaaaaaaaala Fingiju ful ful. ^_^ O:-)

sej tm je zmeram čudn folk! :evilgrin: :evilgrin: u u a si srečala sadika k je šu na vrhnki gor :lol1:

ja s combotom ja,res, kumi čakam :hmm:

softić!!!

to sm misnla ja, sam sej fingijeva različica tut ni slaba :P

bom se js nanga drugič usedla, sej ni važn, glavn da je ana :naughty: ..ha ha minnie ti si že aut B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bogi fingi k je res tooooook trpeu ne....pomoje boš sanju une minute še par let .)

kdaj pa ne boš soft? :naughty: no sporoč, k tega res ne smem zamudit :evilgrin: :evilgrin:

glede prednosti pa ja, kr jav se mi.. :rolleyes:

He, jaa no :P sej, hm, če bi sanjov, bi se temu rekl mokre sanje... tko pa nism spau, je blo pa sam, hm... ? :whistle: :blush: :D

sej boš vidla kdaj ne bom soft :devil:

te držim za besedo ;)

sej tm je zmeram čudn folk! :evilgrin: :evilgrin: u u a si srečala sadika k je šu na vrhnki gor :lol1:

ja s combotom ja,res, kumi čakam :hmm:

softić!!!

to sm misnla ja, sam sej fingijeva različica tut ni slaba :P

bom se js nanga drugič usedla, sej ni važn, glavn da je ana :naughty: ..ha ha minnie ti si že aut B)

Tole, kar je odebeljeno v prejšnmu pa temu postu tvojmu še skp združ, pa bo :) :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, jaa no :P sej, hm, če bi sanjov, bi se temu rekl mokre sanje... tko pa nism spau, je blo pa sam, hm... ? :whistle: :blush: :D

Mokr dan? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, jaa no :P sej, hm, če bi sanjov, bi se temu rekl mokre sanje... tko pa nism spau, je blo pa sam, hm... ? :whistle: :blush: :D

sej boš vidla kdaj ne bom soft :devil:

te držim za besedo ;)

Tole, kar je odebeljeno v prejšnmu pa temu postu tvojmu še skp združ, pa bo :) :devil: :devil: :devil:

uff mogoče pa zato tut js nism mogla spat :hmm: ...Fingi kok si pack, ne pustiš me spat :D

sm združla ja....mislm ti s še huj k roky :OK: bog ve od koga se učiš..fifityja? O:-)

Mokr dan? :D

ooo roky, lepo te je blo vidt..prijazen si pa še zmer :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff mogoče pa zato tut js nism mogla spat :hmm: ...Fingi kok si pack, ne pustiš me spat :D

sm združla ja....mislm ti s še huj k roky :OK: bog ve od koga se učiš..fifityja? O:-)

:naughty: :naughty: bo treba neki narest glede tega ;) ;) :naughty:

Jest se od nobenga ne učim :P sm že rojen tak :whistle: sej nism zanalš tak, se počas odvajam no :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr dobr deli, da boš čim hitrej na motorju :grim

Drgač pa uffffff, ste že cel roman do zdele napisal. Ja tak dan, k je bil včeri mormo pa v kratkem ponovit :OK:

Lepo, da smo se spoznal motosvetovke :winkiss:

:OK: zdj končno lohk začnem mal šparat :) ampak kaj k morm avto popravt mal :closedeyes:

obvezno :)

ni za kj :P :wub:

uu kr prva smmm :whistle: :rolleyes: :yea1:

jah se bova midva ze zmenla,bova mela privat VROCE pogovore :naughty: :kva2: :D

haha :D

yap, tut če bova v zmrzovalnci, bojo pogovori VROČI :P ksssss

a bo dons kdo po bledu hodu?

i walk on water like Đizs :D

drgač je blo pa lepo use spoznt tut fingija pa mihata in ostale k so too soft da bi pršl na forum :D

s-s-s-soft to the bone :D

Ne vem...mene so uspaval. :D Sam obvladajo modeli. :worship:

Fifty pa ne objavljam, dokler ne odobri....žou... :)

yap.. respect :P pa hude teleščke majo :wub: haha

:D

u matr niti se mi ni dal vsega prebrat :D

softić alert..

sm združla ja....mislm ti s še huj k roky :OK: bog ve od koga se učiš..fifityja? O:-)

c c c... js ne ulim ljudi pokvarjenosti :D O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

then get your điza ass over here and show me :evilgrin:

uuuu.. a zdj si me slepnu z rokavico? :D

na-a zavračam tvojo pobudo :closedeyes:

nč... grem jest mal na zrk :) treba zadno gumo prilagodit k je na nov... pokljuka vabi :)

fakr :D aj em đels :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu.. a zdj si me slepnu z rokavico? :D

na-a zavračam tvojo pobudo :closedeyes:

fakr :D aj em đels :whistle:

đelas đizs đoint đanki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!