Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

....zdej bote pa vsi spal do pol 4h :) ...

a-a....se pa motiš, hehe. :P

a ste šli še kam na sprehod pol :unsure: :unsure: al ste šli v bachusa :unsure:

:eek: kje ste pa hodil?!? :unsure:

vprašanja, kakšna? :unsure: madonca je čudn k nč ne vem o čem se zgovarjate :? .)

enako tut tebe Minnie :winkiss:

Mah, nekk se nam ni šlo v Bachusa, hehe....smo šli raj še mal po Lj, pa na Grad....blo lušno, škoda k si že šla....

Smo mel ceu pohod... :D :P ...nočna ekskurzija, hehe. ;)

Ma une karte smeha, hehe....k en sprašuje, drug odgovarja... :D

Jp, upam, d se kej kmau spet vidmo. :) Za jutr te še pokličem pol kk bo...sicr čs bl slabo kaže...bomo vidl. ;)

:P men je blo pa čist fajn :D me niti ni zebl :)

ok, se bom :D če boš mela kdaj cajt :P

haha, Condorja je pobiral tm na veliko :D

pizda.. morm rečt da sm kr mal zapsan :P soft sm..

Jah, sm mela zgleda bl švoh jakno, hehe...al sm pa bl soft varjante, hehe. :P Sm bla kt kos ledu pol tm pred Bachusom..brrrr...

Važi.:OK:

hehe...ja ga je kr zmankval...:P :D bogi...

lol...soft, pa skor direkt s ponočevnja na šiht... :slap: Ni lih logičn, hehe. :P

Jst sm že budn :naughty:

Ja ja... :lol:

... ti js povem...js sm bla u bakusu, ostali motoristi pa ne!tko je blo..so šli na grad pol mal pohajkvt dokler ni usm kondicije zmankal :evilgrin: ..fifty sm slišala da bol slabo ti to.. ;)

pol enakat zgodi smo šli pa nazaj h minnie na čaj ..in špilal une karte k prej..a veš uprašanja pa odgovori...

hehe, kr sama v Bachusu? :P Hec...sej sm slišala d ste se mel tut vi fajn. ;)

Fifty?! :unsure: Ma bl slabo pol slišš, hehe...on je biu tapru za gor, pa pol tut nazaj, hehe... :D pa tut ostali smo mi to kr laufal, drgač, kaj ti veš.... :whistle: :P

^_^

a dej ti kr zajebavi..js hit h seb pridm, sploh pa nism bla spet took zlo nasekana, tko prijetno.

no no... :whistle: :P

kronik B)

:yea2:

Popravljeno . Popravil Minnie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fifty?! :unsure: Ma bl slabo pol slišš, hehe...on je biu tapru za gor, pa pol tut nazaj, hehe... :D pa tut ostali smo mi to kr laufal, drgač, kaj ti veš.... :whistle:

Ne, ne je Mici kr dobr slišala, tale šiht,k je skoz obdan s hrano je Fiftya čist ob kondicijo spravu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi niste nobega pira pustil :cry:

Ja, pjanci...pol so clo šjore, k ne marajo pira, kr na pir prešaltale, hehe...cjo... :trance_33_sleep: Čeb vedla, bi skrila in pršparala zate... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne je Mici kr dobr slišala, tale šiht,k je skoz obdan s hrano je Fiftya čist ob kondicijo spravu :lol1:

ne ne...mi smo vsi laufal gor in navzdol... :whistle: Roky no, sodeluj.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pjanci...pol so clo šjore, k ne marajo pira, kr na pir prešaltale, hehe...cjo... :trance_33_sleep: Čeb vedla, bi skrila in pršparala zate... :trance_33_sleep:

:004

ne ne...mi smo vsi laufal gor in navzdol... :whistle: Roky no, sodeluj.... :P

:whistle: :whistle:

Evo, še neki utrinkov od danes... B)

post-6663-1207431547_thumb.jpg

post-6663-1207431582_thumb.jpg

post-6663-1207431662_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spal se mi je :naughty:

softič :D tebe je fajn pobiral ja :D

:evilgrin: ..fifty sm slišala da bol slabo ti to.. ;)

pol enakat zgodi smo šli pa nazaj h minnie na čaj ..in špilal une karte k prej..a veš uprašanja pa odgovori..

nja je blo par neprimernih..hehe

narobe si slišala kokr vidm :)

:grim

tut toj res :)

Smo mel ceu pohod... :D :P ...nočna ekskurzija, hehe. ;)

hehe...ja ga je kr zmankval...:P :D bogi...

lol...soft, pa skor direkt s ponočevnja na šiht... :slap: Ni lih logičn, hehe. :P

Fifty?! :unsure: Ma bl slabo pol slišš, hehe...on je biu tapru za gor, pa pol tut nazaj, hehe... :D pa tut ostali smo mi to kr laufal, drgač, kaj ti veš.... :whistle: :P

js bi šu šenkrat :P + gujsnce.. :)

:D dobr je biu :P

sj poj je blo fajn na šihtu :OK: lepo preživet dan :D zdele bi lohk komot šenkrat ponovu ta večer.. :) kuj zdele. (ju3 sm frej :P )

yap, mal ste ji narobne info. podal :) gor sm biu tapru, dol pa ne čist tapru.. ker ti pa tvoja kolegica sta pumoje nakonc lavfale.. tistih 10m :D

gor na vrhu smo se pa nekateri še podpisal v pesk :P

Ne, ne je Mici kr dobr slišala, tale šiht,k je skoz obdan s hrano je Fiftya čist ob kondicijo spravu :lol1:

lol :D to bo ja :) js sm šteng navajen, k skos po blokih letam gor pa dol :) vidm da mam še zmer nekej kondicije :P nism še za odpis :D

sj drgač bi js tut rd ob večerih mal laufov.. tko ob 1ih 2h ponoč.. ampak če grem sam laufat mi je kr nekoliko brezveze.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, še neki utrinkov od danes... B)

ooo, poglej ga Koka :yea1: :yea1: vidm da ste se mel kr vredu :D

ej Đufko, as ti drgač opazu k sm ti blendou iz službenga avta? :D al si ti opazu k sm ti mahou? :D hehe.. sj poj sm v špegu vidu da si puzdravu nazaj :D lepo od tebe :P

roky, teb sm pa potrobu pa pomahou k sm te vidu pr johanci :) k sm šu poj nazaj, sm mislu da boš še zmer tm, pa te ni blo več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj drgač bi js tut rd ob večerih mal laufov.. tko ob 1ih 2h ponoč.. ampak če grem sam laufat mi je kr nekoliko brezveze.. :)

Ei, če rabš sotekača sem jest takoj za...Morm spet v kondicijo pridt, to ni nč. Mam jest isti problem, da nobenga ni za laufat :trance_33_sleep: Drugač najbolš je laufat zjutri sam toj pr nama problem k mava jutro ob 12h :P

ooo, poglej ga Koka :yea1: :yea1: vidm da ste se mel kr vredu :D

ej Đufko, as ti drgač opazu k sm ti blendou iz službenga avta? :D al si ti opazu k sm ti mahou? :D hehe.. sj poj sm v špegu vidu da si puzdravu nazaj :D lepo od tebe :P

roky, teb sm pa potrobu pa pomahou k sm te vidu pr johanci :) k sm šu poj nazaj, sm mislu da boš še zmer tm, pa te ni blo več.

Ja, ja še Kok je uletu :yea1: tebe sm pa kr mal pogrešov pa uno zajebancijo k sva mela učer, hahaha :D

Sm vidu ja. Glih tulifon sm meu pa sm šu poj domov, sm mislu, da boš šu po drugi strani nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei, če rabš sotekača sem jest takoj za...Morm spet v kondicijo pridt, to ni nč. Mam jest isti problem, da nobenga ni za laufat :trance_33_sleep: Drugač najbolš je laufat zjutri sam toj pr nama problem k mava jutro ob 12h :P

Ja, ja še Kok je uletu :yea1: tebe sm pa kr mal pogrešov pa uno zajebancijo k sva mela učer, hahaha :D

Sm vidu ja. Glih tulifon sm meu pa sm šu poj domov, sm mislu, da boš šu po drugi strani nazaj.

to rabm kle enga soseda al pa kj :) pač d laufava o Mlaki pa Kokrci :)

js pa kadar sm laufou, sm zvečer to delou.. k mi je blo bl fajn ^_^

eh, sj mene boste še dostkrat vidl :D

na-a, šu sm po isti poti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest tud gledam tiste slike in... hm... Rokyyyyy.... O:-) :blush: kaj ce bi ti men tistle disk šenkov :) mislm da bi se dal kej z nega nrdit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

u matr..kasno cupo mam...:) pa pobrit se morm hudimana hahah

mam eno hudo frizerko k ti porine glavo med joske k te strize....njene joske, ne moje :))

morm it cimprej nazaj hahah |:)) dela pa u merkatorju :))

ooo, poglej ga Koka :yea1: :yea1: vidm da ste se mel kr vredu :D

ej Đufko, as ti drgač opazu k sm ti blendou iz službenga avta? :D al si ti opazu k sm ti mahou? :D hehe.. sj poj sm v špegu vidu da si puzdravu nazaj :D lepo od tebe :P

roky, teb sm pa potrobu pa pomahou k sm te vidu pr johanci :) k sm šu poj nazaj, sm mislu da boš še zmer tm, pa te ni blo več.

ne lol :) to das pomahu sm pa vidu ja :))

Tamle k gledam slikce, čakam da vsi zamenjate motorje razn Im ridah seveda :evilgrin: :whistle:

hahahahhaa :)...dobte motorje... :)

Popravljeno . Popravil Im_a_ridah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahaha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

k te ma avto enkrt dost pa nazaj udar :worship:

titube

kva nokautira tipa :evilgrin: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!