Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

kaj ti bo avtobus če maš tomosa... pel se dol ;) z avtobusam bi trajal ene 7 ur... s tomosam boš zih že u 10h tm :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baba je na morju, sam jst sem pa tist k se počut k da sem na počitnicah :D

žlehnoba :evilgrin: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dž te bo ;)

ni me ^_^ prou fajn vroče je blo :D

pa mokr sm biu tut čist.. atlantis al atlantida a kva je tist crap, k je wannabe colorado boat.. sam da je večji pa bolši :P pa še sredi sm biu :) čist mokr :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to jih rešš muke življenja ;)

To pol... :rolleyes: ...najprej sm jo reševala opeklin. :trance_33_sleep: :whistle:

O bad. :o A pa ta je fake al original?? :unsure: Kva ji ni jasn...jst sm že raj taka kt sm kt pa fake... :trance_33_sleep:

ni me ^_^ prou fajn vroče je blo :D

pa mokr sm biu tut čist.. atlantis al atlantida a kva je tist crap, k je wannabe colorado boat.. sam da je večji pa bolši :P pa še sredi sm biu :) čist mokr :(

Ga je žgal,a? :D Takt je najbl fajn tm. ^_^ haha, sej to je fora, d si mokr. :D Mi smo se še zanalašč škropil. :P :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pol... :rolleyes: ...najprej sm jo reševala opeklin. :trance_33_sleep: :whistle:

zapeklin :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky, en gigser 750 te na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) čaka :naughty:

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!