Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

Ma potegn si z neta. Sej je hitr :) Jest sm si jih ravno učerej dol potegnu, sam problem je najdt cajt za naložit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah na novejših mašinah si za pol ure fertik.

ha ka pa na 6-7let stari :) za kakšno urco in pol si dobr, da pol še vse gonilnike in podobno sranje naložiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na netu ni slovenskih... če bi šlo zame, mi je dost vseen, a so slovenski al ne, tamau je pa bl švoh v ang. pa še tastari dostkrat komp uporablajo, je pa fajn če bi blo v slovenščin...

Sm zdele dal loadat ene z mininove, upam da bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na netu ni slovenskih... če bi šlo zame, mi je dost vseen, a so slovenski al ne, tamau je pa bl švoh v ang. pa še tastari dostkrat komp uporablajo, je pa fajn če bi blo v slovenščin...

Sm zdele dal loadat ene z mininove, upam da bo :)

em... na netu so angleški, pol pa potegneš dol še slovensk jezik naložiš pa je. To mam tud nek doma, velik je pa ene 30mb. Samo pri meni ne deluje čist popolno, so ene stvari v ang.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ka pa na 6-7let stari :) za kakšno urco in pol si dobr, da pol še vse gonilnike in podobno sranje naložiš

Pomoje kr 2 uri smao formatiranje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj maš frej ta teden, da gremo mal na Zbilje?

danes, ju3, četrtek, nedelja :) kr dost sm frej ja :P

tut js morm formatirat.. "moje joške (m-tits)", dj mi CD od XPjov :) ker če mi nauš dou kr tko.. te bom mogu lepo prost :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes, ju3, četrtek, nedelja :) kr dost sm frej ja :P

tut js morm formatirat.. "moje joške (m-tits)", dj mi CD od XPjov :) ker če mi nauš dou kr tko.. te bom mogu lepo prost :D haha

ne najdm ga..pomoje sm ga mofu enmu posodt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to se lahko kasneje naloži, slovenski pack?

Pa še to... a se da kermu,napisat kako se to inštalira :blush: dons bom prvič :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejle sm se mal hotu it zapelat z mojo 125ccm zverino.. pa mi ni zalaufala.. akumulator je fuč :closedeyes: nič ne bo danes z eno "vaško turco" :)

prodam RSko za 600€ :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejle sm se mal hotu it zapelat z mojo 125ccm zverino.. pa mi ni zalaufala.. akumulator je fuč :closedeyes: nič ne bo danes z eno "vaško turco" :)

prodam RSko za 600€ :P

hmm mogoče bi pa vzel :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm mogoče bi pa vzel :hmm:

ni se treba hecat no :P

resno jo prodam za 600 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to se lahko kasneje naloži, slovenski pack?

Pa še to... a se da kermu,napisat kako se to inštalira :blush: dons bom prvič :blush:

Seveda se da. Ne pozabi naložit se Service Packa 2 ali 3, najbolje, da iz uradne strani potegneš kar trojko, ki je najnovejša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!