Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

Itak stari gremo :OK:

Jernej, matex a bereta :naughty:

dons sm biu v kazinoju v Kr.Gori :)

sm v plusu 150€ :P jeeej..

u fifty bo pa u soboto na bledu vinjen ;)

nop :D služu sm dnar :P pa piu sm kokakolo ^_^

Watch the playezzz roollinnn deeeep :naughty:

:worship: :worship: :worship: js bi tut to ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

You*r on a roll baby :D

sam, da se ne boš nalezu zdej B)

yap :D

pa kašno predstavo ste zamudil fantje.. predn je biu bingo je pred tem ena predstava.. in je bla latino night :)

ene brazilske plesalke so ble.. poj pa še neki španskih zadev.. uglavnm :D pičke da dol padeš :P resno:D

zaenkrat še nism preglobok :P

kva pa igras ti po slovenskmu vegasu? ruleto :whistle:

zej mors nehat k si v plusu ;)

igrou sm na enmu "slot machine" :D en mi prinaša srečo :P drgač sm biu pa več al mn na ruleti.. sj je fajna zadevca :) ql vzdušje, pa kelnarce so face :P

sj sm nehou k sm biu v plusu, sm šu vn :) naslednič bo pa isto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igrou sm na enmu "slot machine" :D en mi prinaša srečo :P drgač sm biu pa več al mn na ruleti.. sj je fajna zadevca :) ql vzdušje, pa kelnarce so face :P

sj sm nehou k sm biu v plusu, sm šu vn :) naslednič bo pa isto :)

jest pa u tivolija hodm k vs folk poznam pa punca dela ;) mam tud en sreč slot... mi je ze iz 2€ naredu 200 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa u tivolija hodm k vs folk poznam pa punca dela ;) mam tud en sreč slot... mi je ze iz 2€ naredu 200 :worship:

js pa v KORONI v Kr.Gori poznam dekle k je v Bingu :) pač govori cifre tombole pa žreba jih.. je bla včasih sošolka, pa poznam eno kelnarco & kelnarja :P pa nism meu pojma da tm delajo :)

drgač je pa v temu kazinoju prbližn enak vzdušje kot v Riotu.. sam da je Korona velik večji :D pa saj krupjeje majo :P se počutš k taprau gambler :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa v KORONI v Kr.Gori poznam dekle k je v Bingu :) pač govori cifre tombole pa žreba jih.. je bla včasih sošolka, pa poznam eno kelnarco & kelnarja :P pa nism meu pojma da tm delajo :)

drgač je pa v temu kazinoju prbližn enak vzdušje kot v Riotu.. sam da je Korona velik večji :D pa saj krupjeje majo :P se počutš k taprau gambler :D haha

Ja povabu nisi pa nč :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja povabu nisi pa nč :whistle:

je blo vse dost na hitro zmenjen da se gre. sem šu z enmu sodelavcam ke.

priznam da me spet mal mika :D vsaj Latino plesalke gledat :whistle: danes ponovno nastopajo :D

sem mislil da si ti za akcijo kadar se gre v Rio. no, zdj vidm da si za v Kr.Goro tudi :D

kdaj gremo gemblat za male pare? :D free drink je pa itak povsod..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je blo vse dost na hitro zmenjen da se gre. sem šu z enmu sodelavcam ke.

priznam da me spet mal mika :D vsaj Latino plesalke gledat :whistle: danes ponovno nastopajo :D

sem mislil da si ti za akcijo kadar se gre v Rio. no, zdj vidm da si za v Kr.Goro tudi :D

kdaj gremo gemblat za male pare? :D free drink je pa itak povsod..

ma kera scena, dej človk vsaj na telefon se4 jav k te kličem :wacko:

kam gremo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kera scena, dej človk vsaj na telefon se4 jav k te kličem :wacko:

kam gremo :?

hmm.. kdaj si me klicou? učer me je samo matex (lubi bubi) klicou :D

mi je vseeno kam :D

evo, še danes so plesalke :P

http://www.hit.si/popup_novice.php?novica_id=1483

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa v KORONI v Kr.Gori poznam dekle k je v Bingu :) pač govori cifre tombole pa žreba jih.. je bla včasih sošolka, pa poznam eno kelnarco & kelnarja :P pa nism meu pojma da tm delajo :)

drgač je pa v temu kazinoju prbližn enak vzdušje kot v Riotu.. sam da je Korona velik večji :D pa saj krupjeje majo :P se počutš k taprau gambler :D haha

men je pa RIO čist u P..... pa bled mi tud ni všeč... Tivoli mi je dobr k je tko navadn use... ni neki naduvan pa hudo pošmekan pa je čist navadn folk notr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa RIO čist u P..... pa bled mi tud ni všeč... Tivoli mi je dobr k je tko navadn use... ni neki naduvan pa hudo pošmekan pa je čist navadn folk notr...

mene pa folk k je notr niti mal ne mot :D v nobenmu kazinoju.. ker se itak briga vsak zase.. in to mi je ql :) sam na živce mi gre to ko igrajo ruleto in kr zapustijo mizo.. ampak kredite majo pa še zmer notr.. postavijo stavo, grejo en krog peš.. to mi gre mal v nos. ker ponavad so vse rolete polne.

drgač mi je pa povsod dobr ambient :) v tivoliju pa še nism biu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa folk k je notr niti mal ne mot :D v nobenmu kazinoju.. ker se itak briga vsak zase.. in to mi je ql :) sam na živce mi gre to ko igrajo ruleto in kr zapustijo mizo.. ampak kredite majo pa še zmer notr.. postavijo stavo, grejo en krog peš.. to mi gre mal v nos. ker ponavad so vse rolete polne.

drgač mi je pa povsod dobr ambient :) v tivoliju pa še nism biu :whistle:

no sej jest grem pa ke kuj srečam 5 kolegov gremo na pjačo alpa se usedemo za isto ruleto poj je pa zajebancija k jebeš en drugga k je dnar zgubu pa vsak se dere kera številka bo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej jest grem pa ke kuj srečam 5 kolegov gremo na pjačo alpa se usedemo za isto ruleto poj je pa zajebancija k jebeš en drugga k je dnar zgubu pa vsak se dere kera številka bo ;)

yap, glih v tem je fora, da greš ke zarad ql družbe pa zajebancije :) usedemo se en zravn druzga na roleti pa mamo se fajn :D

al pa gremo trije, pa mamo skupni dnar :) pa vsak igra na eno tretino.. poj si ga pa na koncu razdelimo na 3 dele :) all in good fun :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej k je sonce morm bit pa na šihtu :headbang:

A pozna kdo kšnga študenta k bi delov :whistle:

jest bom iskov šiht v kratkem ;) a kdo pozna kšnga delodajalca k bi študenta dobr plačov v ljubljani ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!